Aký kanál je Man Utd vs Man City? Úvodný čas, podrobnosti o televízii a živom prenose

Futbal

Harry Maguire z Manchester United bojuje o držanie s Raheem Sterlingom z Manchester City

Nič nedokázalo oddeliť Manchester United a Manchester City, keď sa minulý mesiac stretli v Premier League(Obrázok: Getty Images)Je to repríza minuloročného semifinále, keď sa oba manchesterské kluby opäť postavia proti sebe v posledných štyroch kolách Carabao Cupu.


Manchester City vlani triumfoval 3: 2-vyhral 3: 1 na Old Trafford, potom Manchester United vyhral druhý zápas 1: 0-a potom vyhral turnaj tretí rok po sebe.Semifinále bude tentoraz záležitosťou jednej nohy - jedna zo zmien, ktoré boli vykonané v tohtoročnej súťaži, aby sa uľahčilo preťaženie zápasov - a obaja manažéri budú môcť vykonať päť striedaní.


Obe strany sa stretli minulý mesiac a uhrali vyrovnanú remízu.

Ale keďže obe strany sú v dobrej forme a jedna zaručene bude ukážkou Wembley, stredajší zápas by mal znamenať lepšie predstavenie.Kedy je Man Utd vs Man City?

Druhé manchesterské derby sezóny sa začne v stredu o 19.45 h.

Ten, kto vyhrá, bude hrať vo finále Tottenham Hotspur, ktorý bol odsunutý na apríl z jeho obvyklého konca februára, v nádeji, že sa ho fanúšikovia budú môcť zúčastniť.


martin adams podvádza manželky

Man Utd vs Man City televízny kanál a priamy prenos

Rovnako ako ostatné hry Carabao Cup, semifinále sa bude zobrazovať na Sky Sports.

Tí, ktorí majú predplatné, môžu streamovať hru prostredníctvom televíznych aplikácií Sky alebo NOW.

Správy tímu Man Utd vs Man City

Súboj o loptu povedie Ferran Torres z Manchestru City a Paul Pogba z Manchestru United

Jeden z Manchester United a Manchester City sa dnes večer dostane do finále Carabao Cupu (Obrázok: PA)

Man Utd si užil výhodu dvoch ďalších dní na prípravu na dnešné semifinále, ktoré bolo naposledy v piatok, zatiaľ čo City hralo v nedeľu.

Nad kondíciou obrancu Utd Victora Lindelofa, ktorý vynechal posledné dva zápasy so zranením chrbta, stále existujú otázniky. Ak by Švéd niečo premeškal, mohlo by to znamenať, že Eric Bailly si zachová svoje miesto po boku Harryho Maguira.

eurovízia 2019 čas uk

Brankár Dean Henderson odohral v tejto sezóne každú minútu kampane Utd Carabao Cup, takže sa očakáva návrat, ale útočník Edinson Cavani bude chýbať, pretože je stále suspendovaný.

Šéf mesta Pep Guardiola naznačil, že kvôli Covidovi, zraneniam a suspendáciám nasadí na Old Trafford neortodoxný útočný plán.

Sergio Aguero stále nie je úplne fit, zatiaľ čo Bernado Silva je pozastavený.

Guardiola pre Sky Sports povedal: „Nemáme útočníkov. Gabriel [Jesus] a Ferran [Torres] majú Covida, môže tam hrať Raheem [Sterling], ale ja by som ho radšej hral širšie ako centrálnu pozíciu. “