Wolfman Martin Adams odhalil, že zákaz sexu mu pomohol stať sa majstrom sveta v šípkach

Ostatné Športy

Martin Adams odhalil, že išiel po Skalnatej ceste k sláve svetového titulu v šípkach - dodržiavaním zákazu mníšskeho sexu.

Veselý charakter a dostatok pasu, znovuzrodený šampión BDO Adams nikdy netvrdil, že je Adonis z oka alebo pekelník, ktorý sa celú noc prehupuje z lustrov.

Ale je takmer určite prvým 53-ročným majstrom sveta v histórii a v každom športe, ktorý získal svoj titul späť dodržaním paktu o zákaze so svojou manželkou.

„Wolfie“ Adams získal späť trofej, ktorú prvýkrát držal vo vzduchu v roku 2007, keď v nedeľu večer porazil nenasadenú senzáciu Dava Chisnalla 7: 5 v napínavom finále na Lakeside.

Chisnall pomohol vyčistiť si cestu k titulu odstránením obhajcu titulu Teda Hankeyho vo štvrťfinále, takže neexistoval žiadny Hankey, ktorý by odvádzal pozornosť Adamsa, ani žiadne hanky-panky.

Ako keby chcel dokázať, že šípky vstupujú do novej éry čistého života, bol Adams zadržiavaný viac ako hodinu po jeho dva a polhodinovom trileri proti Chisnallovi, pretože zaviazal náhodnú skupinu na testovanie drog.

A keď sa včera preslávil slávou svojej ceny vo výške 100 000 libier, ‘Wolfie‘ - ktorý si získal prezývku prijatím vlčieho mláďaťa Dumu vo svätyni neďaleko Readingu -, objasnil knockoutové tajomstvo svojho úspechu.

zmes rybieho koláča aldi

Keď zamieril domov do Deeping St James, neďaleko Peterboroughu, zakričal: „Všetci sme sledovali filmy Rocky - ženy oslabujú nohy.

„Ako povedal Rockyho tréner (Mickey Goldmill), ak chcete byť šampiónom, musíte sa sústrediť a nemôžete mať žiadne rušivé vplyvy - dokonca ani také, aké má krásna pani Adamsová.

'Po finále sme išli na večeru šampiónov, ale ona havarovala a spálila oveľa skôr ako ja - ale my ideme domov do nášho hniezda lásky, takže kto vie, čo sa môže stať?'

Adamsova manželka Sharon, ktorej lojálna podpora bola príliš odhalenou črtou živého televízneho vysielania BBC, bola v súvislosti s paktom páru rovnako otvorená, aj keď dávky libida pripisovala svojmu manželovi ako zvyku.

Povedala: „Bolo to jeho rozhodnutie - Martin trávi strašne veľa času mimo domova a má svoju vlastnú dobre vycvičenú rutinu.

'Okrem rutiny pred spaním každé ráno v Lakeside vstane a urobí si šálku čaju, pretože je tak zvyknutý, že je sám v hotelových izbách.'

'Potom pôjde von a dá si rýchlu cigaretu, než sa začne riadiť prísnym vzorom, ktorý zahŕňa aj leštenie topánok pred každým zápasom.'

Adams môže pozorovať iba jednu tretinu bezbožnej trojjedinosti sexu, drog a býkov, ale je jednou z najláskavejších postáv vo svojom športe - a pravdepodobne aj najlepším.

Len málo hráčov môže držať sviečku 15-násobnému majstrovi sveta Philovi Taylorovi, nespornému ringmasterovi pre „ďalšie“ partie pod veľkým vrcholom Professional Darts Corporation, ale aj „Power“ by obdivovala kvalitu šípov nedeľňajšej noci na Lakeside.

Adams ozdobil svoj triumf 10-šípkovou nohou v piatom sete a maximálne 170 pokladňami v šiestom, čo dokazuje, že čokoľvek Taylor dokáže vo veku 49 rokov, Wolfie sa jej môže vyrovnať v 53-tich.

Potom, čo sa Adams stal najstarším majstrom sveta v šípkach v histórii, keď pred tromi rokmi porazil Phill Nixona 7: 6, si teraz rozšíril svoj vlastný rekord a dodal: „Tom Watson mal 59 rokov, keď sa vlani dostal do kategórie víťazstiev v The Open, takže vek pre mňa nie je problém.

„Milujem lámanie rekordov a rád o sebe premýšľam ako o dobrej fľaši vína - s vekom sa zlepšujem, aj keď vyhrať tento turnaj nie je jednoduchšie.

„Ku koncu mi na tej scéne bolo tak horúco, ako keby som sedel na pláži na Maldivách.

„Šek je veľmi pekný a slečna už chce časť minúť na nový motor, ale vždy som povedal, že chcem na trofej svoje meno. Teraz som to dosiahol dvakrát. Rád by som sa stal tretím mužom, ktorý úspešne obháji môj titul. “

Viac športových zákazov sexu

Jenson Button si na Veľkej cene Brazílie v roku 2009 udelil zákaz sexu. Trval na tom, že jeho priateľka - modelka spodnej bielizne, Jessica Michibata, sa držala bokom, aby sa mohol sústrediť na závodný víkend. Button vyhral preteky a titul majstra sveta.

Tréner Oleg Blokhin zakázal svojim hráčom z Ukrajiny sex počas kampane na majstrovstvách sveta 2006. Blokhin povedal, že zruší zákaz, ak sa tím dostane do semifinále a sám pošle za manželky a priateľky. Prehrali vo štvrťfinále.

Giovanni Trapattoni zakázal svojim hráčom z Talianska sex na majstrovstvách sveta 2002 v Japonsku/Južnej Kórei. Jeho objednávku však porušila Rita Montella, manželka rómskeho útočníka Vincenza, ktorú našli v tímovom hoteli pred zápasom tretej skupiny.

... Kapitán Európskeho ryder cupu Sam Torrance však v roku 2002 odmietol obmedzovať spoločenský život svojich hráčov s tým, že to nie je jeho vec, čo urobili na konci dňa. 'Ak by to skúsil, akéhokoľvek kapitána by navliekli jeho vlastní hráči,' povedal Torrance.