Max Bowden z EastEnders sa po dvoch rokoch rozišiel s priateľkou Danielle McCarney

Celebrity News

Max Bowden a bývalá priateľka.

Bývalý pár sa zamiloval do práce pri nakrúcaní seriálu BBC Eastenders.Len mesiac potom, čo jeho hviezdna hviezda EastEnders Jessie Wallace zanechala vo svojom príspevku na Instagrame sexuálne explicitnú správu, sa Max Bowden rozišiel so svojou dlhoročnou priateľkou Danielle McCarney.


Herec, ktorý hrá Ben Mitchella v mydle BBC, a bývalý bežec šou, si po dvoch rokoch spolu povedali, že na ich vzťahu je čas.Bývalý pár, ktorý sa stretol na scéne EastEnders, sa údajne rozišiel priateľsky a nezúčastnil sa na ňom nikto iný.


K ich rozchodu došlo len niekoľko týždňov po tom, ako sa internet rozhýbal po podivnom komentári z príspevku novej kolegyne Jessie na Instagrame.

kedy sa otvoria ambulancie gp

Na obrázku mladého herca na NTA pred dvoma rokmi herečka Kat Slater napísala: „Pamätajte si ..., ak potrebujete plakať nad ... Teším sa na sprevádzajúce žmurkajúce emoji.Max Bowden a Danielle McCarney

Začiatkom tohto roka herec označil Danielle za „najkrajšiu ženu planéty“ (Obrázok: bowden5/Instagram)

Fanúšikovia rýchlo zachytili koketný komentár a odpovedali: „Potrebujeme viac scén Kat, Ben a Phil“, zatiaľ čo ďalší jednoduchý povedal: „Omg“.


Zdá sa však, že vtip bol len vnútorný vtip a Max bol v čase uverejnenia príspevku stále s Danielle.

Zdroj blízky hercovi pre MailOnline povedal, že bývalý pár dúfa, že po rozchode zostane priateľmi.

Fred a Rose West House

Keď hovorili o novinách, povedali: „Rozchod Maxa a Danielle bol chvíľu na kartách.

veľký čierny pavúk uk

„Tento vzťah bol na začiatku búrkou, ale pred niekoľkými mesiacmi sa dostal do problémov. Snažili sa, aby to fungovalo, ale rozhodli sa zostať priateľmi. Nikto iný nebol zapojený. “

Začiatkom tohto roka 26-ročný mladík opísal svoju teraz už bývalú priateľku ako „najkrajšiu ženu planéty“ v príspevku, ktorý jej zaželal všetko najlepšie k narodeninám.

Max Bowden a Danielle McCarney

Dvojica bola spolu dva roky pred rozchodom. (Obrázok: bowden5/Instagram)

Mladá hviezda, ktorá je šiestym hercom, ktorý stvárnil Bena Mitchella na plátne, utrpela za posledný rok mimo kamery niekoľko osobných tragédií.

V septembri 2020 jeho starý otec bohužiaľ zomrel a v poslednej dobe obľúbenec Albertovho námestia videl, ako prišli o život dvaja jeho blízki priatelia.

Vo februári tohto roku Max utrpel stratu agenta a manažéra showbiznisu Terryho Millsa po tom, ako sa počas služobnej cesty v Mexiku nakazil Covidom.

Začiatkom tohto mesiaca herec odhalil, že jeho najlepší priateľ zomrel po boji s depresiou.

Max Bowden ako Ben Mitchell

Herec sa stal obľúbeným na Albert Square, odkedy prevzal úlohu Bena Mitchella. (Obrázok: BBC/Kieron McCarron/Jack Barnes)

jaseň palmisciano ako dieťa

Hviezda EastEnders, keď zdieľal stránku GoFundMe s cieľom získať peniaze na pohreb priateľa Luka Goodingsa, vyzvala svojich fanúšikov, aby sa vyjadrili k svojmu duševnému zdraviu.

Napísal: „Ahoj, je mi zle, musím to urobiť znova, ale chcem dať nášmu Lukášovi vyslanie, ktoré si zaslúži.

„Snažíme sa získať finančné prostriedky na Lukov pohreb a naozaj by som ocenil akýkoľvek veľký alebo malý dar, ktorý by nám pomohol s nákladmi.

Posielam každému lásku a pamätajte si, že nie ste sami. Porozprávajte sa, ak potrebujete. Luke, milujeme ťa, “dodal.

deti jakob rees-mogg

Na stránke skutočných finančných zbierok Max napísal: „V nedeľu 6. júna sme veľmi smutne stratili Luka Goodinga v dôsledku depresie, čo nikto z nás nepredvídal.

'Luke, vášnivo verný priateľ, brat a priateľ, vždy dával všetkých ostatných na prvé miesto, aj keď ho to dostalo do problémov.'