Wetherspoons stávkujúci boli nútení odovzdať kontaktné údaje a 8 ďalších pravidiel od soboty

Jd Wetherspoon

Krčmy Wetherspoons v celom Anglicku opäť otvoria svoje brány 4. júla, pričom budú zavedené nové bezpečnostné opatrenia vrátane väčšieho počtu vonkajších priestorov na pitie pre všetkých návštevníkov.

Pobočky ponúknu mierne obmedzený jedálny lístok, pričom pri otvorení pivníc budú všetkým pracovníkom odovzdané rúška a ochranné okuliare.

Predseda vlády Boris Johnson povedal prenajímateľom, že by mali „využiť svoju vynaliezavosť“ pri vítaní zákazníkov - s prijatými bezpečnostnými opatreniami, ktoré pomôžu predchádzať druhému prepuknutiu koronavírusu.

Predseda JD Wetherspoon, Tim Martin, povedal: „Sme veľmi radi, že sa krčmy 4. júla po dlhšej prestávke opäť otvárajú.“

Podľa nových pokynov sa zamestnanci budú musieť zúčastniť teplotných kontrol pri príchode a prijmú sa ďalšie stovky pracovníkov, ktorí pomôžu udržiavať pobočky dezinfikované.

Na zavedenie bezpečnostných obrazoviek pri pultoch bude investovaných celkom 11 miliónov libier - pričom na jednu pobočku budú prijatí dvaja noví pracovníci na plný úväzok.

Toto sú všetky pravidlá, ktoré budete musieť pri otvorení pivníc dodržiavať.

1. Jeden do jedného z frontov

Šéfovia JD Wetherspoon uviedli, že pobočky ponúknu mierne obmedzený jedálny lístok, zatiaľ čo všetkým zamestnancom budú po otvorení pivníc v Anglicku budúci mesiac odovzdané rúška a ochranné okuliare. (Obrázok: Western Mail)

Rovnako ako v supermarketoch a vo všetkých ostatných maloobchodných predajniach, ktoré sú v súčasnosti už v prevádzke, bude počet ľudí, ktorí budú vpustení dovnútra, obmedzený, keď sa pobočky znova otvoria.

Kým si nebudete musieť rezervovať vopred, budete musieť počkať, kým na vás príde stôl, kým sa neuvoľní.

Reťazec uviedol, že špecializovaný personál bude po celý čas monitorovať krčmu, aby dodržiaval štandardy sociálneho dištancovania a v špičke bude pri dverách zamestnanec.

Krčmy budú podľa možnosti využívať jeden vchod so samostatnými výstupnými dverami.

Natalie Harrowell príčina smrti

Vstup a výstup zákazníkov bude označený podlahovými nálepkami a/alebo bariérami a pri vstupe do krčiem budú k dispozícii jasné vytlačené informácie, ktoré budú zákazníkom poskytovať pokyny.

2. Kontaktné údaje

Wetherspoons stávkujúci budú požiadaní o poskytnutie svojich kontaktných údajov pri každej návšteve krčmy, keď budú od soboty opäť otvorené.

Aj keď poskytnutie týchto informácií nie je zákonnou požiadavkou, je súčasťou iniciatívy NHS Test and Trace, čo znamená, že vás bude kontaktovať, ak niekomu počas vašej návštevy diagnostikujú ochorenie Covid-19.

Hovorca spoločnosti NEWSAM Money povedal: „Wetherspoon zavedie NHS Test and Trace vo všetkých svojich krčmách v Anglicku od opätovného otvorenia v sobotu 4. júla.

„Wetherspoon je požiadať zákazníkov, aby pri každej návšteve vyplnili krátky formulár, ktorý obsahuje ich meno a telefónne číslo.

„Zákazníci budú vyzvaní, aby si zapísali časy svojho príchodu a odchodu a aby pri odchode zanechali formulár v políčku.

„Formuláre budú dôverne uložené 21 dní. Potom môžu byť bezpečne zlikvidované. “

3. Pred vstupom dovnútra si dajte dezinfekčný prostriedok na ruky

Manažéri tiež poskytnú zamestnancom rukavice, masky a ochranné okuliare, ktoré budú povinné, podľa vládnych smerníc

Spoločnosť Wetherspoons už uviedla, že zákazníci si budú musieť dezinfikovať ruky pri vchodoch a východoch, aby boli pobočky čo najhygienickejšie.

V každej krčme, vrátane vstupu, bude v priemere 10 dávkovačov dezinfekčného prostriedku na ruky, ktoré budú môcť zákazníci a zamestnanci použiť. Hostia budú požiadaní, aby ich použili pri vstupe do obchodov.

4. Budete môcť navštevovať iba jednu ďalšiu domácnosť

Toto je zákon - a Spoons hovorí, že ho bude presadzovať od soboty a bude podporovať iba malé skupiny.

Ak sa objavíte vo veľkej skupine alebo sa začnete schádzať v krčme, personál vás požiada, aby ste sa rozdelili.

Ak je krčma preplnená, môže vás požiadať, aby ste odišli.

5. Objednávky aplikácií

Žiadame zákazníkov, aby si stiahli bezplatnú aplikáciu Wetherspoons a zadávali objednávky prostredníctvom svojich smartfónov, ak je to možné.

Člen personálu potom prinesie vašu objednávku k vášmu stolu.

6. Bezkontaktné platby

Boris Johnson a Tim Martin už v júli

V rámci zmien budú všetky krčmy Wetherspoons vybavené obrazovkami v bode, kým budú zákazníci vyzývaní k platbe prostredníctvom aplikácie pre smartfóny (Obrázok: Getty Images)

Hotovosť bude akceptovaná, ale iba pri konkrétnych pokladniciach pri otvorení pobočiek. Zákazníci budú namiesto toho vyzvaní, aby platili prostredníctvom aplikácie alebo bezkontaktne, ak je to možné.

Darčekové karty budú naďalej akceptované, aj keď ich platnosť vypršala počas uzamknutia - spoločnosť Wetherspoons ich predĺžila o ďalších šesť mesiacov po dátume vypršania platnosti.

Darčekové karty CAMRA s vypršaním platnosti od 1. apríla do 30. júna 2020 budú akceptované do konca novembra.

7. Zákaz fajčenia v blízkosti vchodov a východov do krčmy

Zákazníkom sa hovorí, že si už nebudú môcť sadnúť von za cigaretou, pretože personál bude musieť udržiavať priechodné cesty a východy.

Buď budete musieť zapáliť, kým sa rozsvietite, alebo pôjdete do určeného fajčiarskeho priestoru v záhrade krčmy, ak tam je.

Keď sú vo fajčiarskej zóne, budú existovať značky pripomínajúce zákazníkom sociálnu vzdialenosť.

8. Správne zlikvidujte ponuky

Krčmy tiež ponúknu mierne obmedzený jedálny lístok a poskytnú skôr vrecúška na kečup, majonézu, soľ a korenie než svoje obvyklé fľaše na korenie

Ak si neobjednáte prostredníctvom aplikácie a chcete sa pozrieť na fyzické menu, bude vám doručené jednorazové.

brokolica james martin barbara

Tieto budú na jednorazové použitie, pravdepodobne budú vyrobené z papiera, ale budú recyklované.

9. Nechajte svoje deti sedieť pri stoloch

Deti budú môcť cez deň navštevovať krčmy vhodné pre rodiny, ale rodičia musia zabezpečiť, aby boli vždy usadené.