Správy Arsenalu: Mikel Arteta víta víťazstvo v úvodný deň, keď William Saliba otvára svoje debutové potešenie

Správy

Váš Horoskop Na Zajtra

Arsenal urobil perfektný štart do nového liga majstrov kampaň podľa zaznamenal víťazstvo 2:0 cez Krištáľový palác v piatok večer.

ponuky na čierny piatok 2018

Gunners sa uchádzajú o ukončenie ich viacročného vyhnanstva z krajiny Liga majstrov v tomto volebnom období po tom, čo minulý rok nedosiahli umiestnenie v prvej štvorke – a svoju sezónu rozbehli vo veľkom štýle v Selhurst Park vďaka hlavičke z prvého polčasu od Gabriel Martinelli a neskorý vlastný gól Marca Guehiho.

Viliam Saliba , Oleksandr Zinčenko a gabriel jezis všetky zapôsobili na ich debuty ako príprava na budúci víkendový zápas proti mesto Leicester teraz do centra pozornosti. Tu sú všetky najnovšie reakcie Emirates po triumfe Arsenalu v prvý deň.

Arteta víta víťazstvo v deň otvorenia

Arteta ospevoval Arsenal po tom, čo pevne stál a získal všetky tri body proti Crystal Palace.

Gunners boli v prvom polčase pôsobiví a pohodlne sedeli pri brejku po hlavičke Martinelliho zblízka. ale Arsenal museli prečkať búrku v druhom polčase, kým neskorý vlastný gól spečatil body.

A Arteta po zápase rýchlo vyzdvihol charakter svojej strany. Povedal: 'Aby ste tu vyhrali, musíte trpieť - dokázali sme to a to je súčasť mentality, ktorú chceme vybudovať, prísť na miesta ako je toto a vyhrať.'

Prečítajte si celý príbeh tu.

Saliba otvára debutové potešenie

Zapojte sa do diskusie! Čo si povedal o výkone Arsenalu pri víťazstve nad Crystal Palace? Dajte nám vedieť tu.

ched Evans meno žalobcu
  William Saliba po konečnom debute v Arsenale len ťažko skrýval svoje potešenie
William Saliba po konečnom debute v Arsenale len ťažko skrýval svoje potešenie ( Obrázok: Sky Sports)

Po tom, čo si Saliba užil vysnívaný debut proti Eagles, len ťažko skrýval svoje potešenie po dlho očakávanej poklone Arsenalu.

Talentovaný francúzsky obranca strávil väčšinu svojho času v klube na hosťovaní, odkedy sa v lete 2019 pripojil k Gunners. Ale 21-ročný futbalista predviedol kolosálnu ukážku počas piatkového víťazstva 2:0, aby sa posadil. nárok na pravidelné miesto v prvom tíme.

V reakcii po zápase Saliba pre Sky Sports povedal: „Dlho som čakal na tento moment, som veľmi šťastný, že môžem začať svoj prvý zápas víťazstvom a čistým kontom. Nikdy to nie je ľahké, musíte zo seba vydať maximum a bolo to dobré. Je to prvý zápas, je dôležité vyhrať pre sebavedomie a dobrý štart do sezóny.'

Arteta vysvetľuje prestupový postoj Arsenalu

Mikel Arteta videl, že jeho tím Arsenalu perfektne vstúpil do novej sezóny Premier League ( Obrázok: Justin Tallis)

Arsenal podľa Arteta stále dúfa v uzavretie ďalších prestupových obchodov pred septembrovým termínom.

Gunners toto leto opäť vyšvihli hotovosť v snahe vrátiť futbalovú Ligu majstrov späť na Emirates Stadium, ale Arteta po piatkovej nočnej výhre nad Palace naznačil, že Arsenal ešte nie je na trhu hotový.