Oranžová je nová čierna: Kto je Karen Reuterová? Dojímavé zasvätenie epizódy

Televízne Noviny

Posledná sezóna OITNB zahŕňala dojemnú poctu na konci predposlednej epizódy.

Epizóda Veľký dom - pri ktorej sa fanúšikom zlomilo srdce - sa skončila zasvätením členke posádky skupiny Orange Is The New Black Karen Reuterovej.

Kto je však Reuter a akú úlohu v seriáli zohrala?

Karen Reuter mala v skutočnosti veľmi významnú úlohu kľúčovej vizážistky v sérii a bola zodpovedná za niektoré klasické vzhľady, ako napríklad odvážny vzhľad značky Red a okrídlené očné linky Alexa Vauseho, než sa stala vedúcou značky prehliadky. -oddelenie.

Je smutné, že Reuter zomrel 24. januára 2019, iba mesiac pred finálnou sezónou, keď skončila natáčanie.

Pred prácou na projekte Orange Is The New Black pracoval Reuter na filmoch ako Step Up 3D a ďalších uznávaných televíznych seriáloch, ako je gangsterská dráma HBO The Sopranos.

Yael Stone (vľavo), Kate Mulgrew v ORANŽE JE NOVÁ ČIERNA (Obrázok: JoJo Whilden/Netflix)

Karen Reuter hercom a štábu OITNB veľmi chýba, pričom červená herečka Kate Mulgrew krátko po jej smrti zdieľala poctu herečke na Twitteri.

Mulgrew napísal: „Rozlúčka s teploočnou ženou v nízkych nohaviciach a s úsmevom o šiestej ráno, ktorej pracovnú morálku prekonala iba jej statočnosť, ktorú odhalila smiechom, láskavosťou a odvrátením sa od seba.“

Našťastie ohromujúca práca Reutera bude pokračovať pre fanúšikov show, ktorí si môžu pozrieť sedem sezón, ktoré stoja za jej prácu na Netflixe.

Orange Is The New Black je teraz k dispozícii na Netflixe.

Dojala vás posledná sezóna Orange Is The New Black? Dajte nám vedieť v nižšie uvedených komentároch.