Otváracie a zatváracie hodiny Sainsbury na Veľkonočnú nedeľu a v pondelok sviatok 2018

Sainsbury's

     Konečne sú tu Veľkonočné sviatky, čo znamená, že sa zaplníme čokoládou a obchody sa v trápnych časoch zatvárajú.     Ak sa už púšťate do horúcich buchiet, veľkonočných vajíčok alebo potravín na veľký obed s veľkonočnou pečienkou, pravdepodobne stojí za to skontrolovať, keď si miestny Sainsbury's supermarket bude otvorený pred odchodom z domu.


     Našťastie máme všetky podrobnosti uvedené nižšie.     Vačšina z Supermarkety a miestne obchody v Sainsbury bude v sobotu fungovať podľa bežných otváracích hodín, ale obchody môžu mať v piatok a pondelok skrátené hodiny.


     Veľkonočné vajíčka v predaji v supermarkete v Sainsbury v centre Londýna (Obrázok: PA)

     lee hendrie becky hendrie

     Ak máte sídlo v Anglicku, Walese a Severnom Írsku, niektoré obchody budú počas Veľkonočnej nedele fungovať v skrátených hodinách. Obchody v Škótsku však budú fungovať normálne.     Stránky čerpacích staníc budú otvorené, takže ak vám dôjdu základné náležitosti, ako je mlieko alebo chlieb, budete si ich môcť vyzdvihnúť tam, ale supermarketový gigant odporúča zákazníkom, aby si skontrolovali svoje miestne pobočky. otváracie hodiny online než vyrazíte.

      Čítaj viac


      čo znamená <333
      Otváracie hodiny supermarketu májové sviatky 2019
      Sprievodca supermarketmi Waitrose Tesco Sainsbury's

      Veľkonočné otváracie hodiny v Sainsbury

      Veľký piatok 30. marca - Obchody v Sainsbury môžu fungovať v skrátené hodiny, takže sa to oplatí kontrola miestneho supermarketu.

      Sobota 9:00 -18:00 - Obchody v Sainsbury sú otvorené štandardne.

      Veľkonočná nedeľa od 10:00 do 17:00 - Obchody môžu fungovať v skrátené hodiny, takže sa to oplatí kontrola miestneho supermarketu.

      Veľkonočný pondelok od 9:00 do 18:00 - Obchody môžu fungovať v skrátené hodiny, takže sa to oplatí kontrola miestneho supermarketu.