Kategórie

Kto je Iránsky Hulk? Všetko, čo potrebujete vedieť pred debutom hviezdy Instagramu v boxe

Okolo silného muža Sajada Gharibiho, ktorý sa preslávil na Instagrame fotografiami jeho neuveriteľnej postavy a videami ukazujúcimi jeho silové výkony, panuje ovzdušie tajomna.Bývalý majster sveta presne predpovedal, ako Jake Paul zruší zápas Hasima Rahmana Jr

Bývalý majster sveta vo welterovej váhe Shawn Porter presne uviedol, čo by podľa neho Paul urobil, aby zabezpečil, že jeho zápas s Rahmanom Jr.


Pravidlá Iránskeho Hulk vs Kazakh Titan, dĺžky kôl a rozhodcovia pre boxerský zápas

Ovplyvňovatelia superťažkej váhy Kazakh Titan a Iranian Hulk si v nedeľu večer zmerajú sily v exhibičnom boxerskom zápase s ďalšími hviezdami sociálnych médií.Anthony Joshua vs Oleksandr Usyk 2: Dátum zápasu, čas začiatku v Spojenom kráľovstve a karta

Joshua obnoví svoju rivalitu s predchádzajúcim dobyvateľom Usykom v obrovskej odvete toto leto po tom, čo minulý rok prehral svoje unifikované tituly v ťažkej váhe s Ukrajincom.


Jake Paul stanovuje váhový limit pre potenciálny zápas s hviezdou UFC Conorom McGregorom

Paul už dlho bojuje s bývalým majstrom sveta v dvoch váhách McGregorom, ale bude musieť počkať minimálne do konca Írovho kontraktu s UFC.

Syn Mannyho Pacquiaa sa po prehratom prvom zápase kariéry vracia na víťaznú cestu

Syn boxerskej legendy Pacquiao Emmanuel naposledy prehral vo svojom štvrtom amatérskom zápase šokujúcim spôsobom, ale teraz sa vrátil na víťaznú cestu vo svojom poslednom bielom golieri.Rohový muž Tysona Furyho podporuje ťažkú ​​váhu, aby opäť bojoval napriek nároku na dôchodok

Jorge Capetillo, uznávaný tréner boxu, ktorý zachránil Furyho pred zastavením lekára proti Ottovi Wallinovi ako jeho cutman, verí, že Brit má v sebe viac zápasov.

Hasim Rahman Jr prosí Jakea Paula, aby preložil zápas napriek chýbajúcej váhe

Rahman Jr sa v piatok odvážil napriek zrušeniu zápasu, pričom váha ťažkej váhy tesne prekročila dohodnutý limit 205 libier


KSI je zdĺhavý žvást Jake Paul v plnom rozsahu, keď YouTuber odmieta boj s rivalom

Paul ponúkol, že poletí do Londýna bojovať proti KSI po tom, čo jeho súpera Alexa Wassabiho vylúčilo zranenie - Brit však ponuku odmietol

KSI dáva Jakeovi Paulovi novú ponuku víťaz berie všetko na zápas v boxe vo Wembley

Hviezdy YouTube KSI a Paul sa už niekoľko rokov škádlili v boxerskom súboji, pretože sa plánujú dotknúť rukavíc a urovnať svoju rivalitu a britská hviezda chce budúci rok na štadióne vo Wembley zahrať zápas.

Anthony Joshua povedal, že má „všetko“ na to, aby v odvete porazil Oleksandra Usyka

Joshua sa momentálne pripravuje na svoj odvetný zápas s Usykom, ktorý sa uskutoční v Saudskej Arábii, a Mikey Garcia, syn Joshuovho trénera Roberta Garciu, verí, že ťažká váha je tento mesiac dobre vybavená na odvetu.

Andrew Tate naznačuje, že prebiehajú 'sofistikované' rokovania s Jakeom Paulom

Správy tvrdili, že Paul sa zameriava na zápas s bývalým kickboxerom Tateom, pričom brat hviezdy YouTube Logan má tiež záujem o stretnutie v boxe.

KSI „vymaže všetko“, ak prehrá s krátkodobou náhradou Swarmz

KSI sa mal pri svojom boxerskom návrate stretnúť s kolegom z YouTube hviezdou Alexom Wassabim, ale britský rapper Swarmz ho nahradil po tom, čo odstúpil z boja.

Derek Chisora ​​reaguje na Tysona Furyho, ktorý ohlásil boj trilógie o boxerský comeback

Fury dnes potvrdil, že plánuje svoj ďalší ringový výstup proti Chisore v historickej trilógii, pričom práve dokončil jeden proti Deontayovi Wilderovi vlani v októbri.

Jake Paul dostal tajnú správu od Andrewa Tatea počas bojových rokovaní

Hviezda YouTube Paul tvrdí, že kontroverzný bývalý majster sveta v kickboxe Tate je jeho fanúšikom a zdá sa, že dal svojmu bratovi Loganovi požehnanie, aby s ním v decembri bojoval.

Úroveň zručností Oleksandra Usyka je „oveľa vyššia“ ako u Anthonyho Joshuu, hovorí legenda UFC

Usyk bude prvýkrát obhajovať svoje unifikované tituly v ťažkej váhe v odvetnom zápase s Joshuom budúci víkend na Blízkom východe, pričom víťaz sa pravdepodobne pokúsi stať sa nesporným šampiónom proti Tysonovi Furymu.

Tyson Fury žiada, aby sa súboj Dereka Chisoru uskutočnil na Old Trafford

Fury povedal fanúšikom, že sa vráti do ringu neskôr v tomto roku, aby sa stretol s Chisorou, a verí, že zápas by sa mal odohrať v jeho rodnom meste Manchester.

Logan Paul dostane požehnanie brata Jakea na boj s Andrewom Tateom

Hviezda YouTube Logan požiadala o povolenie svojho brata Jakea bojovať s kontroverzným kickboxerom Tateom po tom, čo vyzval na zápas s „Problémovým dieťaťom“

Tyson Fury tvrdí, že Thor Bjornsson sa vyhol bitke s ním v islandskej telocvični

Šampión ťažkej váhy Fury cestoval na Island, aby hľadal bývalého najsilnejšieho muža sveta Bjornssona, ale tvrdí, že ho nikde nevideli.

Conor Benn vysvetľuje diétny plán na priberanie na váhe pre Chrisa Eubanka Jr

Benn urovná dlhodobú rodinnú rivalitu s Eubank Jr v októbri, 30 rokov po tom, čo sa ich otcovia prvýkrát dotkli rukavíc, a údajne sa stretnú s hmotnosťou 157 libier, na ktorej sa dohodli obe strany.