MOJA 10 -ročná PEKLO S FUTBALOVOU SUPERRATOU

Svetové Novinky

THE Manželka anglickej futbalovej hviezdy Lee Hendrie hovorila o svojom strachu z jeho bláznivých zúrivých pocitov a agónii, keď podvádzal najmenej s 50 ženami.

Manželstvo peknej Becky Hendrieovej s päťmiliónovým záložníkom Aston Villy sa rozpadlo bezprostredne po svadbe v júni, keď sa dozvedela, že sa presťahoval k milenke mladistvých.

Ale ona už utrpela 10 rokov mučenia v rukách divokého muža #20 000 za týždeň.

Trojnásobná mamička Becky (26) povedala: „Je to opitý sukničkár bez rešpektu k svojej rodine. Viem o najmenej 50 ženách, ktorým mi bol neverný za chrbtom. Futbal, sláva a peniaze z neho urobili nekontrolovateľné monštrum. '

Povedala, ako Hendrie:

-NECHTE tisíce libier na týždňových ohýbačkách vtákov a chlastu.

-HUMILIOVALI ju do očí bijúcim podvádzaním - dokonca aj počas jeho jeleného týždňa, keď sa pohral s televíznou osobnosťou.

-PRYŠLI do násilných besnení, v ktorých hádzal po dome žiarovky a kvetináče.

-Platil nič voči údržbe svojej rodiny po ich rozdelení.

-VYSKUSALI sa zabiť predávkovaním, keď si uvedomil, že zničil ich vzťah.

burger king king box

Becky sa stretla s Leem, keď mali obaja 16 rokov a bol stážistom #200 za týždeň vo vile Premiership Giants. Majú dcéry vo veku päť a jedna a ona má syna vo veku 10 rokov z predchádzajúceho vzťahu.

Teraz Becky rues deň, keď sa stretla s futbalovým esom. Povedala: „Každý si myslí, že život ako manželka futbalistu je čisté nebo. Ale ten môj sa zmenil na peklo.

„Bývam v krásnom dome so šatníkmi plnými značkového oblečenia, najnovšími módnymi nevýhodami a Ferrari na príjazdovej ceste. Ale to nič neznamená, absolútne nič.

duchovný význam čísla 17

„Moje dievčatá sa v noci plakali, aby spali, pretože otec nikdy nebol doma. Lee bol vždy príliš zaneprázdnený pokračovaním vo svojom najnovšom pokuse alebo zabývaním sa svojho posledného víťazstva.

„So všetkými jeho peniazmi a bleskovými autami sa okolo neho hrnuli ženy. A nielen typy modelov. Všetky tvary a veľkosti chceli trochu Leeho a nemohol povedať nie. Na svoje koláče musel minúť tisíce libier. “

Pokračovala: „Počula som nespočetné množstvo príbehov o jeho podvádzaní, ale spočiatku som im vždy odmietala uveriť.

'Príbehy sa mi však stále vracali z krčiem a klubov v Birminghame.'

„Viem od ostatných hráčov“ manželky vo Ville, aký je.

„Lee nemôže povedať nie sexu, bez ohľadu na to, ako veľmi vie, že ma to bolí a ponižuje. Myslím si, že je závislý na sexe. Dokonca som nechal niektoré z jeho výbojov objaviť v dome.

„Správal sa ku mne ako k špine a neváži si nikoho iného ako seba. Stojí ho to rodinu, ale nedáva to ***. '

Becky priznáva, že bola hlúpa, aby si vzala Hendrie po svojich predchádzajúcich skúsenostiach, pretože to znamenalo, že teraz sa objavilo jej najhoršie poníženie.

Spomínala: „Na svoju jelenicu odišiel na týždeň v júni do Marbelly spolu so svojimi kolegami z Villa, Garethom Barrym, J. Lloydom Samuelom a Petrom Crouchom.

„Lee bol zrejme celý čas paralyzovaný, ale stále ma dokázal podvádzať. Hovorí sa mi, že sa stretol s dievčaťom z televízie, ale hovorí, že je to nezmysel. “

Potom prišla svadba č. 60 000 - a nočná mora z toho, že Hendrie ju podvádzala s Emmou Cheal, 19. Becky povedala: „V noci pred svadbou sa opil a vyhŕklo z neho, že má druhé myšlienky. Proste som to považoval za nervy na poslednú chvíľu.

„Skutočný svadobný deň bol však najhorším dňom v mojom živote.

„Všetci jeho priatelia o mne okrem Emy vedeli.

„Zarezervovali sme si krásny hotel. Medzi 120 hosťami boli jeho najlepší priatelia Dion Dublin a Gareth Barry. Mal som plakať od radosti, ale vo vnútri som sa cítil prázdny, pretože som vedel, že naše sľuby nič neznamenajú.

ashley cole rómsky obrázok

„Milovali sme sa počas svadobnej noci, ale od Leeho nebola žiadna láska ani neha.

„Veslovali sme a ja som zrušil svadobnú cestu. Ďalší týždeň sa priznal, že sa s Emmou stretol. “

Becky potom vybuchla zúrivosťou potom, čo zistila, že Hendrie sa presťahoval k svojej mladej milenke.

V slepom hneve poškriabala slová „p *** k“ a „w ***** r“ na svojom novom #60 000 Jeep-štýle Porsche Cayenne s registračnou značkou X1 HEN.

Povedala: „Povedal, že sa bude sťahovať k priateľom, ale našiel som u nej jeho auto. Lee sa ma dokonca pokúsil dostať mimo prevádzky Emmy.

'Na viniči som dokonca počul, že je tehotná, ale Lee mi nič nehovorí.' Hendrieho zoženštenie nebolo pre Becky jediným zdrojom nešťastia. Hviezda milujúca večierky, ktorá včera hrala za Villu pri remíze 2: 2 v Blackburn, je známa svojimi výstrelkami mimo ihriska a kedysi sa stretla s vrecom nad svojim správaním.

Becky si spomenula: „Keď sa naše dcéry narodili, Lee bol pozorný otec. Ale čoskoro sa nudil.

„Ak by po tréningu nehral golf, nebol by chlastal a žúroval. Problém s Leem je, že si nemôže len dať pár nápojov a prísť domov. Celé týždne som stratil prehľad o tom, koľkokrát zmizol.

„Keď prišiel domov opitý alebo sa zavesil nad seba, mal by som veľký strach z toho, aby som mu mohol čeliť, pretože som vedel, že začne predo mnou a deťmi.

„Niekedy, keď som sa spýtal, kde bol, priletel do zúrivosti a rozbil o steny steny kvetináče, lampy a riad. V rohu som sa krčil hrôzou.

„Nikdy ma však neudrel. Ale rútil sa po autách a kopal do dverí.

„Raz kopol do dverí môjho Range Roveru, keď bola v aute jedna z našich dcér. Bolo to desivé.

„Po jednom ohýbači ho chytili policajti za to, že mu na ulici odhalili penis. Čo je to za príklad pre deti? '

liverpool vs exeter tv

Becky povedal: „Myslím si, že stres z vedenia dvoch životov sa dostal k Leeovi, pretože sa predávkoval paracetamolom. Bol prevezený do nemocnice, aby mu napumpovali žalúdok. “ Ale pokračovala: „Nemôžem uveriť, ako sa ku mne a k našim malým dievčatám správal, odkedy sme sa rozišli. Nemôže sa ani obťažovať poslať mi peniaze.

„Sedím v našom úžasnom rodinnom dome s piatimi spálňami, ale nemôžem si dovoliť položiť jedlo na stôl. Musím nakŕmiť a obliecť dievčatá z dôvodu prídavku na dieťa.

„Dokonca som musel sfalšovať šek na Leeho meno za #5 000, aby som mohol platiť účty za domácnosť. 'Je to, ako by si Lee myslel, že už neexistujeme, a vymazal nás zo svojho života.'

Právny zástupca Becky povedal, že sa nemôže s Hendrie rozvádzať rok - ale nakoniec by mohla dosiahnuť vyrovnanie vo výške viac ako 1 milión. Dodala: „Všetko, čo som kedy chcel, bolo, aby sme boli šťastná rodina. Lee môže sedieť so svojim novým milencom, počítať peniaze a užívať si exotické dovolenky a autá.

„Ale mám jednu vec, ktorú si jeho milióny nikdy nekúpia - lásku mojich detí.

„Keď mu zmizne sláva a hotovosť, čo mu zostane? Nič ... '

Keď Ľudia konfrontovali Hendrieho s obvineniami, povedal: „Becky hovorí s ** t. Nedovolila mi vidieť deti, tak čo mám robiť?

„Ponúkol som zaplatiť výživné. Pokračuje ako anjel. A Emma nie je tehotná. Je to ****** s. '

ako správne nosiť mak uk

-Postlali ste do postele Lee alebo inú futbalovú hviezdu? Zavolajte nám na 0207 510 3504.