Tehotná Kat Von D sa vyhovára na „diskutabilné rady rodičov o rodičovstve“ a hovorí, že svoje dieťa očkovať nebude.

Celebrity News

Tehotná Kat Von D hovorí, že svoje dieťa neočkuje a nechce raduKat Von D oznámila, že svojmu dieťaťu nepodá žiadne očkovanie - a už je jej zle z ľudí, ktorí jej radia ohľadom rodičovstva.


Hviezda LA Ink a Miami Ink, vlastným menom Katherine von Drachenberg, je tehotná so svojim prvým dieťaťom s manželom Leafarom Seyerom.Silne napustená kráska predviedla svoje narastajúce dieťa v momente na Instagrame, keď povedala ľuďom, ktorí jej posielali nevyžiadané 'a nechcené tipy na rodičovstvo, aby' posunuli f ** k ďalej '.


Tridsaťšesťročná Kat minulý mesiac oznámila, že by mala so svojou druhou polovicou, vedúcou speváčkou rockového dua Prayers, vlastným menom Rafael Reyes, privítať dieťa.

Kat ukázala svoje narastajúce dieťa (Obrázok: @thekatvond / Instagram)Čaká svoje prvé dieťa s manželom Leafarom (Obrázok: @thekatvond / Instagram)

najlepšie kúpele na nohy 2020

Čítaj viac


Novinky o celebritách ...
Gordon a Tana Ramsay Nev Schulman Tom Hardy a Charlotte Riley Elliott a Sadie Wright

A povedala, že vie, že v okamihu, keď sa podelia o šťastnú novinu, budú bombardovaní radami a návrhmi.

ako by vyzerala madeleine teraz v roku 2019

Pri písaní na Instagrame povedala, že plánuje mať doma prirodzený pôrod bez drog a do vody, a že ak má niekto k tomu čokoľvek povedať, nechce to vedieť.

Povedala: „Vedela som, že hneď ako sme oznámili naše tehotenstvo, budeme bombardovaní nevyžiadanými radami. Niektoré dobré a niektoré diskutabilné - napriek tomu nevyžiadané.

'Tiež som bola pripravená na odpor a kritiku, ktoré by sme dostali, keby sme sa rozhodli byť otvorení svojmu osobnému prístupu k nášmu tehotenstvu.' Môj vlastný otec sa na mňa obrátil, keď som mu povedal, že sme sa rozhodli zbaviť lekára a namiesto toho ísť s pôrodnou asistentkou.

„Ak neviete, aké to je, keď si vás ľudia okolo vás myslia, že ste smiešni, skúste byť otvorene vegánski. A ak neviete, aké to je, keď celý svet otvorene kritizuje, hodnotí, vrhá neinformované názory a nadáva vám - skúste byť otvorene tehotnou vegánkou na Instagrame a mať prirodzený pôrod doma bez drog vo vode s pôrodná asistentka a dula, ktoré majú v úmysle vychovávať vegánske dieťa, bez očkovania. '

Leafar je vedúcou speváčkou rockového dua Prayers (Obrázok: thekatvond / Instagram)

Majú chlapca (Obrázok: Wireimage)

Dodala: „Ide mi o to: Už viem, aké to je robiť životné rozhodnutia, ktoré nie sú rovnaké ako väčšina. Vaše negatívne komentáre teda neovplyvnia moje voľby - skutočný výskum a vzdelávanie sa - čo usilovne robím.

„Toto je moje telo. Toto je naše dieťa. A toto je naša tehotenská cesta. Neváhajte ma sledovať, ak sa vám páči, o čo mi ide - či už je to tetovanie, rúž, práva zvierat, striedmosť, feminizmus, smiešna gotika, záhradníctvo s čiernymi kvetmi, mačky alebo môj rozkošný manžel.

kedy je eid ul-adha

„Ak však o tom, čo uverejňujem, niečo nezískate, žiadam vás, aby ste stlačili tlačidlo zrušenia sledovania a posunuli f ** k ďalej.

Začiatkom tohto roka uviazali uzol (Obrázok: thekatvond / Instagram)

„Takže skôr, ako sa ktokoľvek z vás bude cítiť inšpirovaný mi povedať, ako to urobiť, ocenil by som, keby ste si svoju nevyžiadanú kritiku nechali pre seba.

„Čo je ešte dôležitejšie, pre tých, ktorí majú úžasnú pozitívnu energiu, ktorú mi pošlú na cestu, ju rád a milostivo prijmem s láskou! X'

Kat a Leafar čakajú malého chlapca a už majú vybraté meno.

Rockový spevák na Instagrame po tom, čo sa objavili správy o tehotenstve, napísal: „Keď som si myslel, že mám všetko. Život mi dáva najväčšiu radosť! Sme tehotná a máme chlapčeka. Milujem ťa @thekatvond a som pripravená byť otcom nášho syna Leafara. Ďakujem, moja láska, naša rodina je na prvom mieste !!! '