Kategórie

Fanúšikovia UFC kritizujú Conora McGregora za tvrdenie o „ľahkej práci“ po „falošnom odchode do dôchodku“

Očakáva sa, že McGregor sa vráti do UFC, keď sa zotaví zo zlomenej nohy, no opustil čerstvý dôchodok vyhlásením svojej kariéry za „ľahkú“ prácu v najnovšom náznaku odchodu do dôchodku.

Stevie Ray porazí Anthonyho Pettisa druhýkrát a postúpi do finále PFL s hodnotou 1 milión dolárov

Ray a Pettis bojovali pred preplneným domom na play-off PFL v newyorskom Hulu Theatre v Madison Square Garden, pričom sa hrá o miesto vo finále o 1 milión dolárov.

Fanúšikovia UFC prosia Izraela Adesanyu, aby sa v ďalšom zápase „nehral s jedlom“.

Adesanya čelil v posledných mesiacoch kritike zo strany fanúšikov za to, že sa mu nepodarilo získať stopku vo svojich nedávnych zápasoch o titul v strednej váhe UFC a najbližšie sa stretne s bývalým dvojnásobným rivalom Alexom Pereirom.

Hviezda sociálnych médií Hasbulla pomenovala domáce kura po legende UFC Conorovi McGregorovi

Hasbulla sa preslávil na sociálnych sieťach a je dobrým priateľom s bývalým šampiónom UFC Khabibom Nurmagomedovom, ktorý v roku 2020 odišiel zo športu, keď urovnal svoju horkú rivalitu s Írom.

Hviezda UFC sa zaviazala, že Conora McGregora „porazí hviezdu“, ak sa jeho hmotnosť posunie nahor

McGregor očakáva návrat do UFC, ktorý sa teraz pravdepodobne uskutoční budúci rok a pravdepodobne prejde na 170 lb, kde jeho posledné víťazstvo v UFC prišlo proti Donaldovi Cerronovi v roku 2020.

Paddy Pimblett sa v zákulisí po emotívnom víťazstve v UFC rozplakal

Pimblett nedávno vzdal emotívnu poctu svojmu zosnulému priateľovi Rickymu po jeho nedávnom víťazstve v UFC London proti Jordanovi Leavittovi, ktorý si tragicky vzal život len ​​pár dní pred jeho víťazstvom.

Bo Nickal odmietol zmluvu s UFC napriek 62-sekundovému víťazstvu v podaní

Nickal sa zlepšil na 2:0, keď vyhral svoj zápas v Contender Series za niečo vyše minúty, ale víťazný zápasník nezískal zmluvu s UFC

Hviezda UFC Charles Oliveira vyhlasuje, že je „veľkým fanúšikom“ Jakea Paula

Charles Oliveira si nedávno vymenil textové správy s trénerom Jakea Paula BJ Floresom, v ktorých hviezda UFC vyjadrila, že je „veľkým fanúšikom“ „Problémového dieťaťa“.

Conor McGregor pred návratom do UFC dráždi „najväčší návrat v histórii“.

Už je to viac ako rok, čo McGregor bojoval v UFC a bývalý šampión dvoch váh sľúbil, že urobí „najväčší športový návrat v histórii“

Cesta Roryho MacDonalda PFL prichádza na križovatku v kritickom súboji v Cardiffe

Legendárny bývalý šampión Bellator vo welterovej váhe a uchádzač o titul UFC mal od svojho povýšenia ťažké veci, no zistil, že má dve výhry z titulu majstra sveta.