Erik ten Hag podal veľkú stopu pre ďalšiu zostavu Man Utd, pretože rozhodnutie proti Brightonu bolo opodstatnené

Správy

Váš Horoskop Na Zajtra

Erik ten Hag sledoval jeho Manchester United strane prehrať svoj úvodný zápas sezóny, ale Diogo Dalot ponúkol určitý pohľad na to, ako by mohli vylepšiť svoju zostavu smerom dopredu.

Holanďan sledoval ako Brighton a Hove Albion si zabezpečili vôbec prvé víťazstvo na Old Trafford, keď vyhrali 2:1 vďaka dvom gólom Pascala Grossa v prvom polčase. Pre Ten Haga to bol prvý súťažný zápas a začal s falošným systémom 9, keďže Christian Eriksen začínal ako najútočnejší hráč United.

candice hnedá Paul hollywood

V druhom pol Cristiano Ronaldo bol predstavený a Eriksen klesol do stredu poľa, čo je jeho známejšia pozícia. To mu umožnilo vidieť viac z lopty, čo zase pomohlo celému tímu, keď Dalot otvoril dynamiku, ktorú im to poskytlo. Ten Hag nechal Cristiana Ronalda na lavičke, čiastočne ako prejav autority, ale aj kvôli jeho nedostatku zápasovej kondície.

United budú chcieť získať svoje prvé víťazstvo v sezóne budúci víkend v Brentforde a Dalotove komentáre môžu zanechať stopy na jeho manažérovi. Krajný obranca povedal: „Myslím si, že hneď ako sme videli Eriksena, bude mať veľa času na lopte, vtedy začalo byť vpredu všetko dynamickejšie.

'Robili sme pohyby vzadu, keď Cristiano, Jadon a Rashy naťahovali obranu. Potom sme dostali veľa priestoru pre stredopoliarov, pre krajných obrancov, ktorých sme vnútri aj na krídlach. Takže toto je typ dynamiky, ktorú sme Chceme sa držať 90 minút, ale nie 45. Bez lopty, chceme byť agresívni, tlačiť vysoko a získať loptu späť tak rýchlo, ako len môžeme.“

Anthony Martial, ktorý pre zranenie zmeškal úvod sezóny, môže tiež vynechať výlet do západného Londýna, kde by Ronaldo mohol začať v útoku. Marcus Rashford by mohol byť alternatívou, ale ak by Ronaldo stále bol v klube, bude favoritom na čele tímu.

Taktická úprava zahŕňajúca Christiana Eriksena sa ukázala ako dobrý krok
Taktická úprava zahŕňajúca Christiana Eriksena sa ukázala ako dobrý krok ( Obrázok: REUTERS)

Vyjadrite svoj názor! Skončí Man Utd v prvej štvorke? Povedzte nám tu, čo si myslíte.

katherine zeta jones deti

Eriksen, letný podpis po vypršaní zmluvy v Brentforde, dostal tip, že pridá do United trochu kreatívneho ducha a jeho nedeľná zmena na pozícii im pomohla niesť väčšiu hrozbu do budúcnosti, keď sa chceli vrátiť do hry.

Ten Hag k zmenám povedal: ''Bolo jasne vidieť, že v druhom polčase sme boli lepší v strede poľa, s Christianom Eriksenom späť dole a Cristianom Ronaldom vyššie. Potom sme si vytvorili a [Marcus] Rashford mal dve naozaj dobré šance a je škoda, že sme nedali gól na 2:2.''

kedy je kybernetický pondelok 2020 uk

K skorému neúspechu tiež dodal: ''To je to, čo musíme urobiť, musíme sa vyrovnať s neúspechom a musíme sa poučiť z chýb a musíme napredovať. Musíme sa s tým vyrovnať a od začiatku som vedel, že to nebude ľahké, chce to čas, ale vy nemáte čas a musíme vyhrávať zápasy.''