Prečo Patsy Palmer viackrát odišla z EastEnders a ostrý útok na „smiešne“ zápletky

Televízne Noviny

Patsy Palmer sa preslávila ako hlasno-hrdinská ikona EastEnders Bianca Jackson.

Herečka však vždy veľmi nekomplikovala mydlom, ktoré z nej vo veku 21 rokov urobilo hviezdu.

Patsy bola v strede niektorých z EastEnders ' najexkluzívnejšie príbehy - 22 miliónov divákov sa naladilo na svadbu Biancy s Rickym Butcherom v roku 1997.

Herečka, ktorá dnes odišla z Good Morning Britain po zmienke o svojej minulej závislosti, hrala svoju milovanú postavu šesť rokov, než v roku 1999 prvýkrát odišla z Albert Square.

Patsy vysvetlila, že odchádza z EastEnders, aby strávila viac času so svojou rodinou a sústredila sa na nové projekty, ako napríklad vzhľad portrétu ako ona v sitcome Kathy Burke, Gimme Gimme Gimme, ktorá sa vysmievala svojej úlohe Biancy.

najlepšie miesto na predaj telefónu

Okrem toho, že mala druhé dieťa rok po svojom odchode, hrala v zvieracích seriáloch Battersea Dogs Home a detektívnej dráme McCready a dcéra a hosťovala aj na GMTV.

Patsy sa však nikdy nepodarilo zbaviť vplyvu jej nadradenej postavy z EastEnders.

Svadbu Rickyho a Biancy sledovalo neskutočné množstvo divákov

Svadbu Rickyho a Biancy sledovalo neskutočné množstvo divákov (Obrázok: BBC)

Len tri roky po odchode z Walfordu sa Patsy opäť stretla s partnerom na obrazovke Sidom Owenom na špeciálny dvojdielny špeciál EastEnders: Ricky a Bianca.

Keď Patsy odišla, scenáristi mali jej postavu namierenú do Manchestru so synom manželov Liamom, aby začala kurz módy a nový život, a tak sa jedinečná hodinová epizóda natáčala v meste.

Patsy sa do EastEnders natrvalo nevrátila - a vyzeralo to, že by to nikdy neurobila, keď v roku 2005 mydlo verejne kritizovala.

Herečka označila dej za „smiešny a neuveriteľný“. počas rozhovoru pre The Telegraph a sľúbil, že sa nikdy nevráti.

V októbri 2007 však urobila drastický obrat, keď bolo oznámené, že sa nasledujúci rok vracia ako postava na plný úväzok.

Bianca sa vrátila v roku 2008 s úplne novou rodinou

Bianca sa vrátila v roku 2008 s úplne novou rodinou (Obrázok: BBC)

„Nemôžem sa dočkať, kým preskúmam, čo Bianca robí so svojim životom, a uvidím, do čoho sa pustí najbližšie,“ povedala Patsy pred veľkým návratom na obrazovku v apríli 2008 spolu so štyrmi nevhodnými deťmi.

Po ďalších šiestich rokoch na Albert Square sa Patsy rozhodla vymeniť Walford za Tinseltown tým, že definitívne opustil EastEnders a presťahoval sa do Hollywoodu.

Herečka chcela vziať svoju rodinu do Los Angeles na „príležitosť raz za život“, čo znamenalo nechať za sebou oplzlú Biancu.

Hovorca herečky povedal: „Patsy je skutočne smutná z toho, že odchádza zo šou, pretože rada hrá Biancu a pracuje s výkonným producentom Dominikom Treadwellom-Collinsom, ale vie, že v tejto chvíli jej života je to správne rozhodnutie.“

Priateľ dodal: „Patsy je nielen nadšená z budúcej práce v Hollywoode, ale robí to aj v záujme celej rodiny. Je to pre nich voľba životného štýlu.

„Má pripravených veľa vzrušujúcich ponúk a cíti, že je ten správny čas na rozlúčku. Jej deti sú vo veku, keď ich možno relatívne ľahko presťahovať do štátov. A vždy bolo jej veľkou ambíciou rozbiť Hollywood. '

Patsy odišla po ďalších šiestich rokoch

Patsy odišla po ďalších šiestich rokoch (Obrázok: BBC)

Našťastie pre Patsy sa výkonný producent mydla Dominic Treadwell-Collins rozhodol, že ikonickú postavu nezabije.

'Sme tak smutní, že sa Patsy rozhodla od nás odísť, ale úplne chápeme, že je to pre ňu ten pravý čas,' vysvetlil vtedy.

„Bianca neopustí Albertovo námestie skôr ako na jeseň, takže tento rok toho od nej na plátne ešte veľa príde - a dvere pre jej návrat zostanú dokorán. Biancovej puffovej bundy sa ešte nezbavíme. “

Napriek tomu, že Patsy žila cez rybník, na jeseň 2019 sa na krátky pobyt vrátil a znova sa stretol s dcérou na obrazovke Tiffany Butcherovou, ktorú hrá striktne hviezda Maisie Smith.

Mala znova zopakovať svoju úlohu a bola späť vo Veľkej Británii kvôli natáčaniu, ale jej vystúpenie bolo zrušené kvôli pandémii Covid-19.

„Myslím tým, že som tam bol tesne pred uzamknutím a musel som odísť. Trochu som sa chystala urobiť, ale neskončila som to a neviem, ako to robia teraz, pretože som to nevidela, “vysvetlila v októbri na serveri Loose Women.

Diváci by radi videli, ako sa Ricky a Bianca opäť spojili

Diváci by radi videli, ako sa Ricky a Bianca opäť spojili (Obrázok: BBC)

Napriek svojim opakovaným návratom sa Patsy nikdy nebála kritizovať EastEnders.

V máji minulého roku herečka odhalila, že mydlo šesť rokov nesledovala a tvrdila, že zvýšenie počtu epizód bola „veľká chyba“.

Patsy vysvetlila, že keď sa vrátila k scéne, netušila, kto sú niektorí z jej kolegov.

„EastEnders som nesledoval šesť rokov, takže keď sa vrátim, nemám predstavu, kto je. Sú tam všetci noví ľudia, “povedala pre The Sun.

„Keď som bol na scéne, rozprával som sa s jedným zo spisovateľov a povedal som, že nikdy nemali nechať EastEnders ísť trikrát alebo štyrikrát týždenne. Bola to veľká chyba v mojej knihe. '

Patsy sa do EastEnders opäť vrátila v roku 2019

Patsy sa do EastEnders opäť vrátila v roku 2019 (Obrázok: BBC / Kieron McCarron)

EastEnders sa vysielalo iba dvakrát týždenne, keď sa začalo v roku 1985, pričom tretia epizóda bola predstavená o deväť rokov neskôr, ale na našich obrazovkách sa od roku 2001 objavuje štyrikrát týždenne.

Herečka trvala na tom, že nemali kopírovať ostatné mydlá, a naďalej mala iba dve epizódy týždenne, aby sa kvalita neznížila.

'Mali by zostať dvakrát týždenne a písať skutočne solídne a dobré príbehy, ktoré namiesto sekania a prebaľovania trvali nejaký čas,' dodala.

'Teraz na týždeň odídeš, vráť sa a nevieš, čo sa deje.'

Patsy teraz žije v Malibu v Kalifornii so svojim manželom Richardom a ich deťmi Fentonom, Emíliou a Bertiem.

Dnes ohromila divákov GMB tým, že počas stredajšieho rozhovoru v stredu ráno po jednej otázke vyrazila.

Patsy ukončila rozhovor s GMB po tom, čo sa urazila

Patsy ukončila rozhovor s GMB po tom, čo sa urazila (Obrázok: ITV)

2014 zomrel televízny šéfkuchár

Herečka dramaticky označila koniec živého rozhovoru po tom, čo ju hlboko urazil riadok textu v spodnej časti obrazovky s nápisom „závislý na wellness guru“.

„Viete čo, nechcem ani robiť tento rozhovor, pretože sa mi ani nechce pozerať, čo hovorí v spodnej časti obrazovky,“ povedala zmätene Susanna Reid a Ben Shephard.

Na odkaz na výbušnú prechádzku bývalého hostiteľa GMB Piersa Morgana z minulého týždňa dodala: „Takže jednoducho vypnem, urobím skutočného Piersa Morgana a poviem, že nie je v poriadku mať závislého na wellness guruovi; v spodnej časti obrazovky. “

Šokovaná Susanna sa herečke ospravedlnila, pričom Ben povedal, že nebolo v úmysle „ublížiť“ Patsy, ale vysvetlila, že citát pochádza z jej vlastnej knihy.

„Moje problémy, ktoré som mal pred rokmi, o ktorých sa hovorilo pred mnohými rokmi, a je koniec, takže s vami nebudem hovoriť, nerobte si s tým starosti, ale nechcem s vami hovoriť, “povedala Patsy a zrazu zavesila.

V snahe zistiť, čo sa stalo, Susanna tvrdila, že netuší, čo je na obrazovke.

'Je to strašná škoda, ospravedlňujeme sa Patsy, má právo nevykonať rozhovor a pokračujeme,' povedala Susanna.