Kto je Roger Daltrey: Skúsili sme všetko, aby sme zachránili Keitha Moona, ale vzal by dokonca aj opičie sedatíva

Celebrity News

The Who's Roger Daltrey otvoril boj svojho bývalého spoluhráča s drogami(Obrázok: Getty Images Severná Amerika)kalórií v indických jedlách so sebou

Rockový divoch Keith Moon prehltol drogy za hrsť a raz si zobral opičí trankvilizér, ktorý ho na 24 hodín vyradil z chladu, odhalil Roger Daltrey.


Bubeník Moon mal návykovú osobnosť, vďaka ktorej bola jeho smrť vo veku 32 rokov nevyhnutná, napriek úsiliu jeho spoluhráčov z kapely The Who, aby ho zachránili, povedal Daltrey.Povedal: Podľa môjho vlastného názoru si myslím, že Keith bol mierne autistický a očividne mal návykovú osobnosť.


Nikdy som nepoznal, že by niekto užíval množstvo alkoholu a alkoholu, ktoré užívala Moonie.

„Ľudia si vezmú jeden archový bombardér a budú vysokí ako drak, on by ich zobral za hrsť a bol by vysoký niekoľko dní.Bubeník Keith Moon zomrel v roku 1978 (Obrázok: Funkcie Rex)

Pamätný bol ten, keď si zobral opičie sedatívum.


Bernice opustila Emmerdale

Moon na pódiu doslova omdlel, keď skupina začala svoje druhé číslo.

73 -ročný Daltrey povedal: Bol 24 hodín mimo a ako ho táto droga opustila, nasledujúci deň sme ho museli tlačiť na invalidnom vozíku.

Kedysi to robilo, ničilo ho to. Bol by naštvaný, keby nás sklamal, a bol by neskutočne nešťastný.

je plnenie povinností pravdivé

Daltrey však nikdy necítil, že by bola možnosťou intervencia alebo rehabilitácia.

Roger hovorí, že skupina sa cítila bezmocná, pokiaľ ide o to, ako by mu mohli pomôcť (Obrázok: Reuters)

tower house jimmy page

Pre americkú rozhlasovú reláciu povedal: Rozprávali sme sa s ním, vyskúšali sme všetko. Bývali sme na neho naštvaní, pretože nám na ňom záležalo a videli sme nevyhnutnosť toho, čo sa stane.

Nakoniec je to na nich - musia to chcieť urobiť.

Moon zomrel v roku 1978 po tom, čo vo svojom londýnskom byte užil 32 tabliet clomethiazolu, jednu na každý rok svojho života.

Daltrey, ktorý v sobotu odštartoval prvé zo šiestich predstavení v Las Vegas, povedal: Každý aspekt jeho osobnosti bol tam hore - bol najláskavejším a starostlivejším človekom, ale mohol byť nenávistný a zlomyseľný. Bol ako ohňostroj.

Podobne bezmocne sa Daltrey cítil aj s basgitaristom Johnom Entwistlem, ktorý zomrel v roku 2002 vo veku 57 rokov na infarkt vyvolaný kokaínom.

Povedal: Neexistoval spôsob, akým by si ho mohol zmeniť.