Najviac koketné momenty Susanny Reidovej sa odhalili po tom, ako sa fanúšikovia po „HORKOM“ chate s Davidom Beckhamom

Televízne Noviny

Susanna Reidová

Je televízia Susanna Reid najväčší flirt?(Obrázok: ITV / Rex)Susanna Reidová zrejme považuje za „frustrujúce“, keď ľudia interpretujú jej techniky rozhovorov ako koketné. „Som profesionálny anketár,“ zdôraznila moderátorka pre Good Houseekeeping začiatkom tohto leta. „Mojou úlohou je dostať z ľudí to najlepšie. Keď to potom popíšeme iným spôsobom, pripadá mi to trochu ako poď, naozaj? '


Pointa veci - ale nejako si nedokážeme predstaviť anketárov, ako je Jeremy Paxman, ktorí by sa potrebovali rozdúchať po tom, ako ich doplnil David Beckham. Niežeby sme si dnes užili jej exkluzivitu so Zlatými loptičkami v Good Morning Britain.james bolam smrteľná choroba

Tu sa pozrieme na najpamätnejšie rozhovory Susanny za tie roky, keď predvádza trik, ako dostať z ľudí „to najlepšie“ - alias flirtovanie ponožiek ...


David Beckham

Susanna Reid je rozhodne fanúšikom Davida Beckhama (Obrázok: ITV)

Susanna vyzerala, že dnes ráno mala veľký rozhovor s Davidom Beckhamom.Samozrejme, kto by nechcel? Moderátorka ale vyzerala, že si chat skutočne užíva. Od začiatku do konca sa usmievala ako cheshire mačka.

Potom, keď jej pochválil šaty, zavtipkovala, že sa potrebuje prevetrať. Vážne?


Alex Turner

Alex Turner si rozhovor s moderátorkou užil (Obrázok: Youtube)

Možno chatovala s arktickou opicou, ale Susanna Reid v roku 2013 horúčavu rozohnila.

Hviezda, ktorá sa rýchlo stala jednou z obľúbených moderátoriek v krajine, vyvolala na Twitteri šialenstvo, pretože fanúšikovia tvrdili, že ona a frontman kapely Alex Turner v rozhovore flirtovali.

Rozžiarená a hrajúca sa s vlasmi kvízovala Alexa na jeho novom albume a na konci päťminútového klipu ho vyzvala, aby sa pridal k Strictly Come Dancing, v ktorom hrala.

David Cameron

Dokonca ani David Cameron nie je mimo hraníc (Obrázok: Rex)

Susanna Reid poslala divákov do varu po tom, ako bol v apríli odvysielaný jej rozhovor s premiérom Davidom Cameronom.

Brunetková moderátorka, ktorá je známa svojou koketnou technikou rozhovorov, a Cameron diskutovali o plánoch volieb, trávili čas so svojimi deťmi a zobrali svoju najmladšiu dcéru Florence cez víkend za Shaun The Sheep.

mollie kráľ a stuart široký

Zdá sa, že si manželia navzájom nerobili ťažkú ​​debatu, pretože si rozprávali pri šálke čaju a prechádzali sa po záhrade na čísle 10, kde bol rozhovor natočený.

Tom Cruise

Susanna Reid si užila veľmi dobré ráno - pózovala pre selfie a podelila sa o pivo s hollywoodskym kúskom Tomom Cruisom.

43 -ročná moderátorka Good Morning Britain predstavila časť májovej šou naživo z červeného koberca v Londýne, keď robila rozhovor s Tomom Cruisom na špeciálnej skorej rannej premiére.

A hviezda ITV Susanna si ho okamžite získala tým, že sa s ním podelila o rozhovor a drink, než sa dvojica na rozlúčku objala.

Dan Stevens

Moderátorka použila pri rozhovore s Danom Stevensom zaujímavý výber slov (Obrázok: Rex)

Susanna sa vlani v septembri pýtala Dana Stevensa, či musí poraziť veľa mužov, aby získal úlohu v jeho najnovšom filme.

Hviezda opátstva Downton sa stala hollywoodskym hercom a pripojila sa k raňajkovej šou ITV, aby hovorila o svojej novej hlavnej úlohe, ale toto nečakal.

Susanna sa nevinne spýtala: Hráte tohto zdanlivo amerického hrdinu a je to pre vás veľká príležitosť v Hollywoode. Na to, aby si sa dostal na túto časť, si musel odbiť veľa Američanov. “

Susanna sa potom spýtala: Prečo sa kvôli tomu chichotáš? Nemuseli ste ich poraziť?

Luke Evans

Susanna požiadala Luka Evansa, aby ju POKUSAL

bude vakcína proti covidu povinná

Susanna si pri rozhovore s Lukeom Evansom vlani v októbri určite zachovala profesionálny klobúk.

Keď sa rozprávali o jeho filme Dracula Untold, pekná brunetka požiadala hollywoodsku hviezdu, aby si vyskúšala jeho herecké schopnosti a zahryzla si do krku.

Akonáhle sa trochu zahryzol, s potešením podala správu národu: „To bolo celkom pekné.“

Jeremy Renner

Hostiteľ nemohol odolať komplimentovaniu postavy Jeremyho Rennera (Obrázok: ITV)

Susanna sa opäť nechala uniesť v apríli tohto roku, keď sa v seriáli Good Morning Britain objavila hviezda Avengers: Age Of Ultron Jeremy Renner.

Moderátorka ocenila vytesanú postavu herca nie raz, ale dvakrát počas rozhovoru, ktorý viedla so spoluhostiteľom Benom Shephardom.

Potom, čo Jeremy priznal, že je čo zlepšovať, Susanna trvala na tom: „Vyzeráš celkom dobre, mimochodom ... vyzeráš v skvelej forme.“

Vysvetlila svoj komentár Benovi: „Myslela som si, že to je pozvánka, aby si to povedal, ale keďže si to neurobil, myslel som si, že som lepší.“

čo znamená 214

Myslíme si, že dostal správu!

Hugh Grant

Susanna Reid robí rozhovory s Hughom Grantom na BBC Breakfast 2009

Bol Susannin vrch trochu príliš nízky? (Obrázok: BBC)

V roku 2010 mali diváci BBC Breakfast Susannu navrhnúť za flirt s Hughom Grantom.

Počas skorého ranného rozhovoru bola moderátorka obvinená, že sa na nástenke Points Of View kanála správala „ako 14-ročná školáčka na svojom prvom rande“.

Priaznivcov šou tiež nezaujal hlboký výstrih hnedého topu s dlhým rukávom, ktorý športovala.

Našťastie Hugh zostal počas celého utrpenia v pohode.

Koketné rozhovory so Susannou Reidovou Zobraziť galériu