Nové triky: James Bolam sa vracia ako duch Johna Jacka Salforda

Televízne Noviny

Tím: Bolam s Alunom, Amandou a Dennisom(Obrázok: BBC)

Pripravte sa na strašidelné scény v policajnej dráme New Tricks ... James Bolam sa vracia ako duch Johna Jacka Salforda.

78-ročná žena sa objaví v záverečnej epizóde seriálu Amandy Redmanovej, aby ponúkla rady svojej postave Det Supt Sandra Pullmanovej a premýšľala nad ponukou práce nového vyšetrovateľa, ktorá zahŕňa cestovanie po svete.

Keď sedí vo svojej kancelárii a zvažuje, že skončí s Unsolved Crime and Open Case Squad, Jackov duch jej zrejme hovorí: Nemôžeš tu zostať navždy.

S úsmevom Sandra odpovedá: Patrím sem, Jack. Ale prízrak jej bývalej kolegyne jej hovorí: Bojíš sa odísť. Ste pohodlní, nikdy sa nepohodlnite. Budú v poriadku, dokonca aj Jerry.

telá z 11. septembra

Aká je alternatíva, zostať tu, kým nezískate dôchodok?

Zoberieš si prácu, Sandra, obaja to vieme, takže si nerobme srandu. Diváci sa budúci týždeň dozvedia, či nový príspevok prijme, ale Amanda bola z drámy vyradená po tom, ako ukončila šou, v ktorej sa predstavia aj Dennis Waterman a Alun Armstrong.

56-ročný muž sa pripojil k Bolamovi, ktorý odišiel v roku 2012, keď Jack zomrel na smrteľné ochorenie. Údajne súhlasil s návratom, keď bol požiadaný, aby Amande poskytol dokonalé vyslanie. Zdroj zo seriálu povedal: Z pôvodnej zostavy New Tricks sa stali skvelí priatelia, a preto neváhal vrátiť sa.

Amanda minulý mesiac povedala, že počas posledných dní natáčania nemohla prestať plakať, keď sa po 10 rokoch uklonila. Herečka sa snažila udržať svoje emócie na uzde a nakrúcala svoje výjazdové scény zo šou BBC1, ktorá si každý utorok priťahuje viac ako sedem miliónov divákov.

Amanda povedala: Rád som bol v New Tricks, ale teraz natáčame 10 epizód a to je pre mňa príliš dlhé.

Nemôžete sa hodiť do inej práce, pretože na to nie je dostatok času. Je dobré vyzývať sa, pretože inak stagnujete a ja toho chcem urobiť oveľa viac.

Amanda odhalila, že v jej záverečnej epizóde-budúci mesiac-bolo niekoľko scén škrípajúcich črevo, ale producenti ich šikovne prepli na svoj predposledný deň.

tom jones a manželka

Dodala: Inak by som bola v kúskoch. Moje záverečné scény boli v skutočnosti veľmi procedurálne, technické a náročné.

Ale keď som sa chystal zabaliť, všimol som si, že všetci produkční zamestnanci boli zrazu v štúdiu, čo bolo pre mňa veľmi emocionálne.

Keď sme skončili, nasledovali príhovory rôznych ľudí vrátane Dennisa Watermana. Bola to veľmi plačlivá rozlúčka so šou, ktorej som rád súčasťou.

Úlohu Amandy nahrádza nová ženská postava v tíme, ktorú hrá Tamzin Outhwaite.

Pokiaľ ide o Bolama, možno by mohol odísť a urobiť konkurz do Spooks ...

Špičkoví televízni vlkodlaci

Coronation Street: Vera Duckworth zomrela v roku 2008, ale v roku 2010 sa vrátila ako duch, keď bolo na manželovi Jackovi, aby sa stretol so svojim tvorcom.

Dallas: Vľavo Bobby Ewing bol zabitý v roku 1985, ale šéfovia si uvedomili, že urobili veľkú chybu. O rok neskôr sa vynoril zo sprchy - a to všetko bol sen!

Susedia: Todd Lander sa vrátil po svojej smrti v roku 1992, aby povedal tehotnej priateľke Phoebe, že bude mať dievča ... čo sa aj stalo.

Monarch of the Glen: Richardov Brierov laird bol zabitý v sérii tri, ale mal strašidelný návrat štyroch sérií, aby požehnal novej láske svojej manželky.

48 význam anjelského čísla