Otec neskorého priateľa Sophie Gradonovej Aaron Armstrongov otec vzdáva hold synovi na narodeniny

Celebrity News

Otec Aarona Armstronga so zlomeným srdcom vzdal hold svojmu zosnulému synovi - ktorý by mal tento týždeň 27 rokov.

Kapitán lode si vzal život niekoľko týždňov po tom, ako 20. júna 2018 našiel bezvládne telo svojej priateľky hviezdy Love Island Sophie Gradonovej v dome jej rodičov v Pontelande v Northumberlande.

Dave Armstrong sa vo štvrtok vydal na Twitter, aby vzdal hold a zamyslel sa nad tragickou stratou.

Napísal: „Dnes by si mal 27, chýbaš mi každodenný syn, vždy v mojich myšlienkach a navždy v mojej #619.“

live stream man utd tv

Aaron Armstrong - ktorý si vzal život v roku 2018 po tom, čo našiel svoju priateľku Love Island Sophie Gradonovú mŕtvu - by mal tento týždeň 27 rokov (Obrázok: NEWSAM.co.uk)

Spolu so správou Dave zdieľal záber Aarona na lodi.

Aaron a Sophie zomreli s rozdielom 20 dní, pričom si Aaron vzal život po tom, čo bola Sophie, iba 32 -ročná, nájdená obesená.

Aaronova mama Donna našla svojho milovaného syna mŕtveho v jeho spálni 10. júla 2018. Mal len 25 rokov.

dnešné výsledky miliónov eur

Jeho otec so zlomeným srdcom vzdal hold svojmu synovi na Twitteri (Obrázok: Instagram)

Aarona našli mŕtveho vo svojej spálni 10. júla 2018 (Obrázok: Instagram)

Koroner rozhodol, že Sophie sa obesila po tom, čo si dala kokteil a alkohol. Rovnaký verdikt padol aj pre nádejného boxera Aarona, ktorého smrť označila za „mimoriadne zúfalú“.

Starší koroner z Northumberlandu South Eric Armstrong rozhodol, že hviezda Love Islandu si vzala život obesením po tom, ako si vzala kokaín a dostatok alkoholu, aby ju dvaapolkrát prekročila zákonný limit jazdy.

Sophie hovorila o svojom priateľovi na Twitteri len dva dni pred smrťou a nazvala ho láskou svojho života.

Keď zdieľala video, ako sa hrá so svojim domácim psom, napísala: „Keď láska vášho života miluje svojich psov takto, viete, že je to on. Tesne ho objíma ... a tie paže

Som celebrita Danny Baker

Koroner rozhodol, že Sophie sa obesila po tom, čo si dala kokteil a alkohol. Rovnaký rozsudok padol aj pre nádejného boxera Aarona, ktorého smrť označila za „mimoriadne zúfalú“. (Obrázok: NEWSAM.co.uk)

Čítaj viac

Tipy editora Showbiz
Slzavá ​​Kate hovorí, že deti stratili „otca“ Jeff zdieľa dvojníka Freddieho Depp ukončil manželstvo Amber kvôli hovnu Kate Garraway potvrdzuje návrat GMB

Dvojica, ktorá 29. mája potvrdila svoj vzťah na Facebooku, sa nedávno vrátila z dovolenky v južnom Francúzsku, kde mali osláviť jeho narodeniny.

kedy je balón d alebo

Reality hviezda, ktorá pochádza z Newcastlu, bola v roku 2009 korunovaná za Miss Veľkej Británie a bola tiež bývalou Miss Newcastle.

Širšiu slávu však našla v rámci obsadenia Love Island 2016.

* Samaritans (116 123) prevádzkuje 24-hodinovú službu k dispozícii každý deň v roku. Ak radšej napíšete, ako sa cítite, alebo sa obávate, že vás niekto vypočuje v telefóne, môžete poslať e -mail Samaritánom na adresu jo@samaritans.org