Šesťročné dievča „zomrelo“ po tom, čo ho „nasali do filtra bazéna“ na rodinnej dovolenke na Lanzarote

Uk News

Darcey Morgan, ktorej vlasy údajne nasali do bazénového filtra(Obrázok: Mercury Press)

Matka tvrdila, že jej šesťročná dcéra takmer zomrela po tom, čo jej vlasy na rodinnej dovolenke nasali vlasy do filtra v bazéne.

Alex Morgan povedal, že jej malé dievča, Darcey, bolo držané pod vodou dve minúty, než ju zachránili pri „strašnom incidente“, ktorý opisuje ako „najhorší deň nášho života“.

V príspevku na Facebooku, ktorý podľa jej slov napísala v nádeji, že zachráni život niekoho iného, ​​Alex vysvetlila, že išli na rodinnú dovolenku do paláca H10 Rubicon v Playa Blanca na Lanzarote.

koľko stojí tyson fury

Povedala, že to bolo tri dni predtým, ako mali odletieť domov, keď sa údajný incident stal v hotelovom bazéne.

Alex povedala, že jej dcéra Darcey prišla o štyri vlasy (Obrázok: Mercury Press)

Príspevok znel: „Darcey plávala pod vodou, keď jej vlasy nasali do filtra, ktorý obsluhuje vodopád v bazéne.

“Vlasy mala zalepené a nemohla sa dostať na povrch. Pod vodou bola držaná viac ako dve minúty.

„V ten deň zachránili život nášmu dievčatku niektorí neuveriteľne odvážni ľudia. Vlasy mala stiahnuté a natiahnuté, než boli roztrhané.

„Darcey bol v bezvedomí a museli mu dať KPR pri bazéne. Sanitka ju previezla do nemocnice Arecife, kde podstúpila röntgenové snímky, testy a bola podrobne pozorovaná.

'Jej hladiny kyslíka boli nízke a v pravých pľúcach má veľa tekutiny.' Našťastie sme nasledujúceho rána museli dostať Darceya z nemocnice.

„Mohlo to však byť úplne iné koniec našej dovolenky.

„Toto bol najhorší deň nášho života. Stále sa trápime, aby sme sa s tým všetkým teraz vyrovnali, ale cítime sa tiež neuveriteľne šťastní, že stále máme naše krásne odvážne dievčatko. “

mark wright michelle keegan

Matka Alexa uviedla, že bola dve minúty uväznená pod vodou (Obrázok: Mercury Press)

V príspevku Alexovej uviedla, že cíti, že hotel neprejavuje rešpekt a zle sa s touto záležitosťou vysporiadala.

Tvrdila, že sa pokúsili povedať, že Darcey sa pošmykla pri bazéne, udrela si hlavu a zrazila sa do bezvedomia, než spadla do bazéna.

Alex dodal: „Po incidente bolo z filtra vybraté veľké množstvo Darceyových vlasov a vedenie hotela sa to pokúsilo skryť do vrecka. Nezatvorili bazén, nevypli vodopád a nefiltrovali ani neskúmali. '

Povedala, že Darceyová pri údajnom incidente prišla o štyri veľké chumáče vlasov.

Matka tiež tvrdila, že jej hotelový personál povedal, že plavčíci neboli úplne vyškolení.

candy-rae fleur

Povedala, že si rezervovali dovolenku prostredníctvom First Choice, ktorý povedal, že letia s členmi manažmentu do hotela so svojim tímom BOZP, aby všetko dôkladne vyšetrili a zaistili bezpečnosť vodopádu a filtra.

Tvrdila však, že priatelia ubytovaní v hoteli nezaznamenali žiadne vyšetrovanie.

Alexov príspevok pokračoval: „Chceme, aby si toľko ľudí uvedomilo nebezpečenstvo v bazénoch, koľko v tejto záležitosti cítime.

„Ja a Gareth nechceme, aby si iní rodičia alebo rodinní príslušníci prešli tým, čo sme v ten deň zažili.

'Nikdy sa nedostaneme cez to, čo sa stalo, ale ak tento príspevok môže zvýšiť povedomie, zachrániť niečí život, budeme šťastní.'

Hovorca FirstChoice povedal: „Boli sme veľmi znepokojení správou o tomto incidente - ktorý je jediným svojho druhu, ktorý bol nahlásený priamo nám v rezorte - a hneď ako sme sa dozvedeli, začali sme spolu úplné a dôkladné vyšetrovanie. s príslušnými externými odborníkmi na bazény a našim hotelovým partnerom.

„Tiež sme podnikli okamžité opatrenia na vyriešenie problému a kontaktovali sme rodinu, aby nám ponúkla podporu, ktorá im je naďalej k dispozícii, a veľmi nedávno sme sa s nimi opäť skontaktovali, aby sme ich informovali a uistili ich o krokoch, ktoré sme urobili.

'Naďalej dbáme na to, aby zdravie a bezpečnosť všetkých našich dovolenkárov boli našou najvyššou prioritou.'