Kategórie

Kate Garraway hovorí, že Derek takmer zomrel v nemocnici na sepsu v emocionálnom návrate GMB

Kate Garraway prezradila divákom Good Morning Britain, že manžel Derek Draper je stále v nemocnici a čaká na ďalší zákrok po tom, čo bývalý politický poradca utrpel prípad „veľmi ťažkej sepsy, život ohrozujúcej sepsy“.

Coleen Rooney hovorí anglickým hviezdam, aby si užívali každú minútu počas osláv

Coleen Rooney, čerstvo po svojom právnom víťazstve proti kolegyni z WAG Rebekah Vardy, navštívila sociálne siete, aby oslávila úspechy anglického ženského tímu po ich historickom víťazstve nad Nemeckom v nedeľu večer.

Bernard Cribbins prežil vojnu, ale pri práci na filme s Bond girl bol „vyhodený do vzduchu“.

Zosnulý herec Bernard Cribbins zomrel minulý týždeň, a tak sme sa pozreli späť na jeho autobiografiu, kde písal o niektorých zážitkoch zo svojho života a dlhej kariéry.

Yazmin z TOWIE bez výstuže, keď sa mesiac po hororovej autonehode pripojila k hereckým hviezdam

K Yazmin Oukhellou sa na víkend v Lincolne pripojili herci Dani Imbert, Junaid Ahmed a Ella Rae Wise.

Život Amy Hartovej po Ostrove lásky – peklo zmrazujúce vajíčka, zákaz operácie a nájdenie skutočnej lásky

Amy Hart zažila jednu z najťažších ciest na Ostrove lásky, no odkedy opustila vilu, zažila ešte väčšiu jazdu na horskej dráhe.

Gemma Owen a Luca Bish vyzerajú skleslí, keď opúšťajú reláciu Love Island

Niečo sa zdanlivo hralo v mysliach páru Gemma Owen a Luca Bish, keď vo štvrtok večer odchádzali z afterparty na reunion show Love Island.

Declan Doyle po bozku Rylana Clarka odhaľuje, že je slobodný a „hľadá lásku“

Bývalá hviezda On The Beach Declan Doyle otvoril svoj milostný život a priznal, že je v pokušení pridať sa k Married At First Sight po tom, čo bol v júli spozorovaný, ako sa bozkáva s Rylan.

Kylie Jenner priťahuje pozornosť v ostroružovej farbe, keď vystupuje v Londýne so Stormi

Kylie Jenner si užívala týždeň klusu so svojou dcérou Stormi a vo štvrtok odišla z londýnskeho hotela Claridge's oblečená v pútavom ružovom crop tope.

Holly Willoughby dráždi plán na nezvyčajnú rekonštrukciu domu pre svojho milovaného psa Baileyho

Holly Willoughby minulý rok privítala zlatého retrievera Baileyho vo svojej rodine a teraz si doberala, že sa možno chystá zaviesť novú funkciu na príjazdovú cestu svojho domu so zreteľom na psa.

Luca Bish z Love Island flirtuje s Gemmou Owen, keď sa spoločne predvádzajú na opätovné stretnutie

Luca Bish a Gemma Owen, ktorí sa umiestnili na druhom mieste z Love Islandu, sa zdalo, že nasadzujú jednotný front, keď sa vo štvrtok večer vybrali do štúdií ITV, aby nahrali tohtoročnú reunion show.

Kylie Jenner ohúri fanúšikov v LBD na rodinnom rande v Londýne s Travisom a Stormi

Kylie Jenner a jej partner Travis Scott si včera večer užili „rande night“ v Londýne, pričom k páru sa na výlete v hlavnom meste pridala aj ich dcéra Stormi Webster.

Lacey Edwardsová z Love Island sa rozlúčila na „výbušnom“ stretnutí po „dramatickej“ párty

Lacey Edwards prezradila, že si šetrí klebety z Love Island wrap party na opätovné stretnutie, ktoré sa natáča v stredu 4. augusta a vysielať sa má v nedeľu 7. augusta.

Holly Willoughbyová zverejnila doteraz najrasnejší záber, keď oslavuje 15. výročie svadby

Holly Wiloughby oslávila 15 rokov manželstva s manželom Danom Baldwinom a nemohla odolať zdieľaniu veľmi sexi snímky z medových týždňov.

Kto bude ďalším Jamesom Bondom? Najnovšie šance na pokles Skyfall na Netflixe

Fanúšikovia špionážnych trilerov sa chystajú sledovať Skyfall na Netflixe alebo No Time to Die na Prime, preteky o nahradenie Daniela Craiga a stať sa ďalším Jamesom Bondom sa stupňujú.

Nicola Peltz sa v posteli rozplakala, keď odhalila, že jej „bolí srdce“

Uslzená Nicola Peltz sa na Instagrame podelila o svoje fotografie, na ktorých plače v posteli, keď prezradila, ako sa cítila zranená po tom, čo jej „ľudia spôsobili, že sa cíti zle“

Hviezda Love Island Davide sa po víťaznej show dostane na veľkolepú uvítaciu domácu párty

Reality hviezda, ktorá v pondelok vyhrala ITV2's Love Island spolu s Ekin-Su Cülcüloğlu, sa vrátila do svojho domova v Manchestri a uskutočnila roztomilú párty s prekvapením plnou balónov.

Kylie Jenner predvádza v Londýne extrémny elegantný štýl s ramennými vypchávkami so Stormi

Kylie Jenner vyzerala úžasne, keď vo štvrtok večer vzala svoju štvorročnú dcéru Stormi von do Londýna

Nathalia z Love Island „udrela na Ekin-Su“ v nepríjemnom momente opätovného stretnutia

Bomba z Love Island Nathalia Campos sa údajne pokúsila rozprúdiť veci medzi víťazmi Ekin-Su Cülcüloğlu a Davide Sanclimenti, keď natáčali reláciu o stretnutí.

Ola a James Jordan zaplavili komerčné ponuky po úprimnom príspevku na zvýšenie telesnej hmotnosti

Ola Jordan a James Jordan nedávno otvorene hovorili o tom, že po odchode zo Strictly Come Dancing pribrali na váhe – odvtedy ich vraj oslovili na spoločné fitness projekty.

Ekin-Su a Davide z Love Island sa navzájom nazývajú kráľom a kráľovnou a na pár dní sa rozídu

Víťazi Ostrova lásky Ekin-Su Cülcüloğlu a Davide Sanclimenti si dávajú nejaký čas od seba, aby sa stretli so svojimi rodinami po tom, čo sa tento týždeň vrátili z Malorky do Spojeného kráľovstva.