Meniaca sa tvár Renee Zellwegerovej: Herečka má podľa popredného plastického chirurga „výplne, botox a odstránenie očného vaku“

Celebrity News

Špičkový plastický chirurg navrhol, aby Renee Zellweger mala na tvári urobené obrovské množstvo práce.

45-ročná žena šokovala svojich fanúšikov, keď sa v pondelok večer vynorila a vyzerala ďaleko od peknej blondínky a sviežej tváre Bridget Jonesovej-postavy, ktorú najlepšie pozná.

A zdá sa, že herečka mohla mať malú pomocnú ruku, aby dosiahla svoj drastický nový vzhľad.

Podľa profesora doktora Fuata Yuksela, chirurga z Longevity, je zrejmé, že podstúpila niekoľko jemných kozmetických zákrokov na zmenu vzhľadu svojej tváre.

Povedal pre NEWSAM Celebs: Renee podstúpila niekoľko tvárových procedúr, aby vyrysovala tvar jej tváre, vrátane výplní okolo jej nasolabiálnych záhybov a líca, aby mala tvár plnší vzhľad, a navyše botox v oblasti obočia na spevnenie pokožky a na to, aby vyzerala viac. mladistvý.

Renee Zellweger v priebehu rokov Zobraziť galériu

Pozrite sa, čo povedali jej fanúšikovia na jej nový vzhľad

Napriek tomu, že je presvedčený, že Renee urobila ešte viac, pokračoval: Najvýznamnejším postupom je blefaroplastika (odstránenie očného vaku a zmenšenie viečka), ktorá dramaticky otvorila oči a tvár.

Dodal: Renee mala v mladosti ťažšie viečka, ktoré po čase môžu spôsobiť „ovisnutý“ alebo „unavený vzhľad“. ale na novších obrázkoch je zrejmé, že jej odstránili kožu alebo tuk, čo jej otvorilo oči. “

Chirurg vysvetlil, prečo sa ľudia rozhodnú pre operáciu. Vysvetlil: Ako starneme, koža okolo očí stráca svoju pružnosť a naše svaly ochabujú. Pre očné viečka to má za následok hromadenie voľnej pokožky, ktorá sa zhromažďuje ako záhyby v horných viečkach a vytvára prehlbujúce sa ryhy v dolných viečkach.

Hovorca Renee bol kontaktovaný s žiadosťou o vyjadrenie.