Samsung Galaxy S10 inzerujte ÚNIKY online len niekoľko hodín pred podujatím Unpacked

Technológie

Pred nami je to niekoľko hodín Samsung konečne uvádza na trh svoj Galaxy S10 smartfón , televízny kanál omylom unikol oficiálny inzerát.Veľký televízny kanál v Nórsku odvysielal reklamu takmer 24 hodín predtým, ako bol telefón vôbec predstavený.


Zatiaľ čo televízny kanál rýchlo pochopil svoju chybu, Slashleaks už reklamu zverejnil na YouTube.Reklama potvrdzuje mnohé z povestných funkcií pre Samsung Galaxy S10, ako aj väčšiu verziu, S10+.


Reklama unikla v Nórsku (Obrázok: Samsung)

Pokiaľ ide o dizajn, video odhaľuje, že obe možnosti majú takmer bezokrajové displeje s „dierkovou“ kamerou zabudovanou v pravom hornom rohu obrazovky.V prípade S10 sa zdá, že ide o fotoaparát s jedným objektívom, zatiaľ čo v prípade S10+ ide o fotoaparát s dvoma objektívmi.

Zdá sa, že existuje aj ultrazvukový snímač odtlačkov prstov v obrazovke, ktorý by mal používateľom umožniť odomknúť svoje zariadenia dotykom obrazovky.


Zdá sa, že na obrazovke je ultrazvukový snímač odtlačkov prstov (Obrázok: Samsung)

Medzi ďalšie potvrdené funkcie patrí reverzné bezdrôtové nabíjanie (Obrázok: Samsung)

Medzitým zadná strana zariadení odhaľuje zadný fotoaparát s tromi šošovkami pre S10 aj S10+.

Medzi ďalšie potvrdené funkcie patrí reverzné bezdrôtové nabíjanie, ktoré vám umožní nabíjať ďalšie kompatibilné zariadenia prostredníctvom smartfónu.

Okrem modelov S10 a S10+ nám reklama ponúka aj pohľad na najnovšie bezdrôtové slúchadlá Samsung, Galaxy Buds, ktoré sú, ako sa zdá, k smartfónom zadarmo.

S10+ má predný fotoaparát s dvoma šošovkami (Obrázok: Samsung)

V komentároch na YouTube majú fanúšikovia na S10 zmiešané recenzie.

Jeden povedal: „Toto bude najväčší prepadák v histórii série galaxií. '

Samsung Galaxy S10

Ďalší však dodal: 'OMG, je najlepší smartfón na svete.'

Našťastie nie je potrebné dlho čakať, kým smartfóny uvidíme na vlastné oči.

sean alebo connor eastenders

Galaxy Unpacked sa začne o 19:00 GMT a ako vždy vám služba S Online prinesie tie najväčšie oznámenia hneď, ako sa vyskytnú – takže sa určite prihláste!

Najčítanejšie
Nenechajte si ujsť