Pop idol Gareth Gates získava prestížne ocenenie - za kokosový čaj

Celebrity News

HNEDAŤ

Gareth Gates vystupuje na pódiu

Hviezda rebríčka Gareth Gates prešiel z Pop Idol na Cup Idol po tom, ako nabral vyhľadávaný priemyselný gong pre svoj inovatívny kokosový čaj.

Srdcervúci spevák, ktorý sa stal podnikateľom, vytvoril ocenenú cuppu na svojom kuchynskom stole a zotavil sa z operácií svojich vokálnych akordov.

A len päť mesiacov po tom, čo sa Holland a Barrett dostali na pulty obchodov so zdravou výživou, Gareth’s Cuppanut získal na prestížnom Good Choice Oscara za alternatívne horúce nápoje! Ocenenia za kvalitu potravín.

32 -ročný Gareth sa preslávil ako druhý v Pop Idol v roku 2002, čo spôsobilo šok, keď speváka s čerstvou tvárou dostal na prvé miesto Will Young.

On však považuje svoj uznávaný čaj, ktorý bol zaradený do užšieho výberu za ďalšie ocenenie - za jeho korunnú slávu.

Gareth Gates so svojim oceneným pivom

detské meno lacey turner

Jeho nový život ako zdravý orech so šesťbalíkom, ktorý cvičí každý deň v posilňovni a len príležitostne pije alkohol, je milión míľ od opojných dní, keď dievčatá kričia na koncertoch a odpaľujú sa na hity číslo jeden.

Aj keď stále cestuje v muzikáloch a je prihlásený na vianočné panto v Belfaste, je pravdepodobnejšie, že bude testovať rôzne prísady do svojho čaju na báze kokosu, ale rozšíri sortiment z troch.

Keď preberal ocenenie za svoju infúziu Cuppanut z kokosu, zázvoru a kurkumy, povedal: Toto je takmer vzrušujúcejšie ako Pop Idol.

Je to takmer vzrušujúcejšie ako Pop Idol. Získať ocenenie za šesť mesiacov je jednoducho úžasné.

Gareth do produktu vložil 55 000 libier - údajne ide o prvý horúci kokosový nápoj na svete.

prvý deň pôžičky 2019

Ale hoci ho teraz oslovujú vo svete jedla a pitia, pred dvoma rokmi to bol iný príbeh, keď si prešiel pekelnou operáciou svojich hlasiviek.

Bola to cena, ktorú zaplatil za ťažkú ​​párty, jedenie nezdravého jedla a nestaranie sa o hlas.

Gareth povedal: Hľadal som horúci nápoj, ktorý by som si mohol vychutnať. Nemôžem piť kávu, pretože kofeín mi spôsobuje migrénu a v tej dobe sa všetci zbláznili do kokosu.

Bolo vo všetkom, ale nikto ho nepoužil na teplý nápoj.
Začínajúci podnikateľ, ktorého zaujalo, ako to bude chutiť, začal pri kuchynskom stole experimentovať s rôznymi kombináciami mletého kokosu.

Kúpil som veľa vrecúšok čaju z mäty piepornej, potom som odrezal vrcholy vreciek a vložil kokos, uzavrel ich a potom uvaril čaj.

Gareth Gates a Will Young

Gareth Gates a Will Young (Obrázok: NEWSAMpix)

Chvíľu trvalo, kým sa dosiahol správny pomer, a potom som sa spojil s developerskou spoločnosťou, aby sa stala realitou.

Jednoduchý tweet, ktorý bol spustený na jeho webovej stránke ako prvý, si vybrali reťazec pouličných reťazcov Holland a Barrett, ktorí po stretnutí s hviezdou obsadili Cuppanut pre 740 obchodov.

Moje meno mi pravdepodobne pomohlo dostať sa na stretnutie, ale je to produkt, ktorý vás robí alebo rozrušuje a našťastie sa im naozaj páčilo.

Gareth, ktorý randí s hviezdou Coronation Street Faye Brookes, stále dúfa, že sa vráti na prvé miesto v rebríčku hitparád, ale zbožňuje to, keď je cez deň obchodníkom a v noci šliape po tabuliach.

Povedal: Som veľký fanúšik neľutovania. Stále vystupujem a rád by som sa vrátil k tomu, že budem opäť popovou hviezdou a budem robiť album.

Gareth Gates dnes ráno

Gareth Gates hovorí, že nič neľutuje (Obrázok: ITV)

Ale môj hlas je stále hore a dole a potrebuje odpočinok, takže sa snažím byť skutočne zdravý a starať sa o seba.

Stále zostáva v kontakte so svojim priateľom Id Idlom Willom Youngom a cítil ho, keď z osobných dôvodov odišiel z Strictly Come Dancing.

A priznal sa, že je to show, v ktorej by bol rád, keď mu Dancing in Ice dal chuť do tanečnej sály.

Arsenal nový výjazdový kit

Teraz otec šesťročnej dcéry Missy z predchádzajúceho vzťahu odhalil, že on aj jeho fanúšikovia dosiahli plnoletosť.

Predtým kričali na koncertoch, teraz držali v rukách škatule s Cuppanutom, zavtipkoval.

Gareth Gates a Faye Brookes (Obrázok: WireImage)

Po svojom víťazstve Gareth dúfa v dvojnásobok po tom, čo získal posledných 11 cien družstva za malého producenta roka.

Víťaz bude vyhlásený 10. novembra, ale už plánuje, aby sa tri odrody Cuppanut stali hitom v zahraničí.

Sleduje Nemecko, Kanadu a Áziu a akonáhle panto skončí, využije päťmesačnú prestávku na rozšírenie podnikania.

Plán je tvrdo pracovať a potom odísť do dôchodku o desať rokov - a vlastniť jachtu, povedal kývnutím na korene svojho šoubiznisu.