Pidarkov Aidan Turner nemôže skrývať náklonnosť k priateľke Caitlin FitzGeraldovej, keď ju pritiahne k veľmi verejnému hladeniu

Celebrity News

Pidarkov Aidan Turner pritiahol priateľku Caitlin FitzGeraldovú k verejnému hladeniuPoldarkov Aidan Turner a jeho nová láska sú v ich romanci veľmi zaprisahaní ... dokonca sa zdá, že opustila hodiny herectva, aby mu preletela na bok.


Americká hviezda Caitlin FitzGerald s ním strávila nejaký kvalitný čas potom, čo sa dvojica zamilovala do filmového setu.Priaznivci Aidanovho srdca ega alter-ega sa vo víkendovom finále dramatickej série dozvedia, či sa so svojou milovanou Demelzou vyrovnáva.


Ako však ukazujú naše obrázky bozkávajúceho sa páru, o jeho skutočnej láske niet pochýb o jeho príťažlivosti.

Aidan pritiahol Caitlin a pobozkal ju (Obrázok: Splash News)Boli vonku na prechádzke so psom (Obrázok: Splash News)

Čítaj viac


Viac o Poldarku ...
Aidan kryje Zatiaľ najsexi séria Kde sa to natáča? Je toto koniec?

Dvojica, ktorá spolu randí od februára, zastavila sa pre ryby a hranolky, keď sa prechádzali po východnom Londýne so záhadným psom.

35 -ročná Caitlin sa objavila v televíznych reláciách vrátane Gossip Girl a Masters of Sex. Pred odchodom do Veľkej Británie zrušila sériu majstrovských kurzov herectva a réžie doma v Maine.

Ona a írsky herec Aidan sa do seba zamilovali pri nakrúcaní filmu Muž, ktorý zabil Hitlera a potom Bigfoota. Film mal svetovú premiéru minulý týždeň na festivale Fantasia v kanadskom Montreale - aj keď tam nebol ani 35 -ročný Aidan, ani Caitlin.

Užili si deň v Londýne (Obrázok: Splash News)

Pár sa stretol pri natáčaní filmu (Obrázok: Splash News)

Vo fantasy filme, ktorý sa natáčal v Massachusetts, hrá Aidan amerického vojaka, ktorý musí opustiť svoju lásku - ktorú hrá Caitlin - a ísť na tajnú misiu.

Napriek tomu, že Aidanova skutočná romantika ide od základu k úspechu, štvrtá sezóna britského hitu Poldark od BBC v Cornwalle bola pre bývalého vojaka Rossa a jeho manželku Demelzu, ktoré stvárnila Eleanor Tomlinson, doposiaľ najtestujúcejším.

Minulý týždeň diváci videli, ako Demelza odchádza z Poldarku v Londýne po tom, ako počas tajného súboja zastrelil darebného mnícha Adderleyho.

náčelníkov cisára ricky wilson priateľka

Strčili do ryby a hranoliek (Obrázok: Splash News)

Vyzerajú tak milovane (Obrázok: Splash News)

Aidan ako Poldark (Obrázok: PA)

Očakáva sa, že viac ako šesť miliónov fanúšikov si naladí záverečnú epizódu - keď sa Poldark vráti do Cornwallu, aby sa stretol s hudbou.

Piata - a možno aj posledná - séria, ktorú napísala Debbie Horsfield, sa má začať nakrúcať na jeseň.

Aidan, známy svojimi televíznymi scénami s polonahými topánkami, v súčasnosti vyhráva nadšené kritiky na frašku The Lieutenant of Inishmore v londýnskom divadle Noel Coward Theatre.

* Poldark sa vysiela v nedeľu o 21:00 na stanici BBC One