Nigel Farage odmietol, že som celebrita, aby som „dokončil brexit“, ale zvažuje obrátenie

Televízne Noviny

Váš Horoskop Na Zajtra

Nigel Farage sa priznal, že ho oslovila osobnosť I 'm A Celebrity - odmietol však džungľu, aby mohol' dokončiť brexit '.Vedúci strany Brexit bol grilovaný z toho, čo plánuje robiť so svojim životom po tom, ako Spojené kráľovstvo dnes ráno odíde z Európskej únie.


Keď moderátor Phillip Schofied navrhol, že som celebrita, pán Farage povedal: „Nikdy neviete! ... Neviem. Džungľa ma už niekoľkokrát sprevádzala. “Ak bol v pokušení, povedal: Nie, pretože vec týkajúca sa brexitu nebola vykonaná a ja som si myslel, že sa musím držať. Teraz je to hotové.


Nigel Farage by sa mohol dostať do džungle celebrít, ak by to nebolo pre brexit (Obrázok: ITV)

Phillip tlačil na Nigela, aby sa zaviazal k televíznej reality šou (Obrázok: ITV)Keď Holly Willoughby žartovala, niekoľko ľudí by ho volilo, Nigel odpovedal: „Urobil by som každé bloominovanie“; existuje súd.

'Pretože problém mať názor je v tom, že hoci vás niektorí ľudia milujú, veľa nie.'


Po stlačení odpovede na to, čo plánuje ďalej, sa Phillip spýtal, či by urobil Strictly Come Dancing alebo vlastnú show Dancing on Ice.

Nigel priznal, že bude vykonávať všetky súdne procesy (Obrázok: ITV)

(Obrázok: ITV)

'Absolútne to nerobím,' povedal Nigel. „Uvidíme, čo život prinesie. Bol som kedysi celkom normálny.

„Bol som kedysi celkom normálny, mal som firmu, mladú rodinu. Zapojil som sa do politiky, toto bola moja príčina.

„Po 1. februári strávim trochu času tým, že budem premýšľať o tom, že sa skončila veľká kapitola môjho života. Nájdem si čas. “

Rozhovor skončil tým, že v štúdiu hrala hudba I'm A Celebrity.

Nigel nevie, aká je jeho budúcnosť (Obrázok: ITV)

Farage priznal, že sa zdá, že k brexitu konečne dochádza, „Neuveriteľné. Kampaň za to robím 27 rokov. A veľkú časť času celkom osamelá cesta. V skutočnosti som si myslel, že by som sa mohol stať patrónom stratených vecí.

„A zrazu, ako hovoríte, nás delí deväť dní od niečoho, čo je hlavným momentom v histórii našej krajiny. Osobne som z toho veľmi nadšený.

'Tiež ma teší, že rozdelenie, ktoré sme videli za posledné tri a pol roka, sa v skutočnosti začína uzdravovať.' Začíname nachádzať veľa ľudí, ktorí by chceli, aby sme zostali, a teraz hovoria: „Viete čo, deje sa to, pokúsme sa to dosiahnuť úspechom.“ Myslím si, že smerujeme k lepšiemu miestu. '

Nigel predložil svoje argumenty pre oslavu brexitu (Obrázok: ITV)

Phillip položil otázku, či oslava odchodu z EÚ 31. januára „vtiera ľuďom nosy“.

Pán Farage povedal: „Či sa vám to páči alebo nie, toto sa deje. Po 47 rokoch niečoho, čo sa nazýva ekonomické spoločenstvo a Európska únia, sa rozhodujeme stať sa nezávislým národom.

„Myslím si, že drvivá väčšina ľudí si myslí, že to robíme, nech to urobí úspešne.“

*Dnes ráno sa vysielajú pracovné dni na ITV o 10:00

Pozri Tiež: