Bee Gee Robin Gibb necháva 4 milióny libier na starostlivosť o svoje trojročné dieťa lásky

Uk News

Druhý vzťah: Gibbova milenka Claire s dcérou Snow Evelyn Robin Juliet Gibb(Obrázok: Rex/INS)Bee Gee Robin Gibb zaplatil 4 milióny libier za svoje milované dieťa niekoľko mesiacov pred smrťou.


sada pre životných víťazov uk

Po celoročnej právnej bitke tragický spevák súhlasil s paušálnou platbou bývalej gazdinej Claire Yangovej za údržbu ich trojročnej dcéry Snow Robin.Teraz sa však jeho rodina obáva, že jeho bývalá milenka bude tlačiť na ďalšie peniaze pre dieťa, keď bude jeho majetok za 140 miliónov libier zverejnený.


Robinova zdevastovaná vdova Dwina sa obáva, že 36 -ročná Claire prinesie svojich právnikov, napriek tomu, že sa obe strany v januári dohodli na veľkej dohode o výživnom na deti.

Platba je určená na pokrytie životných nákladov a údržbu Snow Gibb.Robin, ktorá zomrela na rakovinu pečene a hrubého čreva minulú nedeľu vo veku 62 rokov, mala s Claire dlhodobý vzťah, ale 59-ročná Dwina ju požiadala, aby opustila sídlo Gibbsovej z 12. storočia, keď otehotnela.

Robin zaplatil za to, aby žila v prenajatom dome, než sa Snow Robin narodila v novembri 2008.


Je to komplikované: Robin a Dwina Gibb sa milovali, ale mali otvorený vzťah (Obrázok: Daily Mail)

Vždy hovoril, že sa postará o potreby svojho štvrtého dieťaťa, a pred dvoma rokmi kúpil Claire päťizbový dom v hodnote 850 000 libier 25 míľ od svojho domu.

Zdroj blízky rodine Gibbových uviedol, že zdĺhavé právne hádky, ktoré pokračovali, keď Robin podstupoval chemoterapiu a chirurgický zákrok, Dwinu rozrušili.

Zdroj dodal: Ak Claire pôjde na pohreb, bude si udržiavať odstup od Dwiny a bude to nepríjemné. Robin nikdy neodišiel zo svojich povinností a vždy sa uistil, že je dieťa plne zabezpečené.

Snow Robin je dieťa Gibba, takže s ním budú zaobchádzať úplne rovnako ako s ostatnými tromi deťmi. Nejde o peniaze, ale o charakter dlhého súdneho procesu, ktorý znepokojil Dwinu a rodinu.

Vzťahy medzi oboma stranami sú veľmi napäté a Dwina si uvedomuje, že je nepravdepodobné, že by sa záležitosť skončila. Mohlo by to byť veľmi chaotické a znepokojujúce.

Robinove deti z prvého manželstva Spencer (40) a Melissa (37) a jeho syn Robin John (29) s Dwinou budú ťažiť z jeho majetku postaveného na svetovom úspechu Bee Gees. Podľa zákona o dedičstve (ustanovenia o rodine a nezaopatrených osobách) z roku 1975 môže každé dieťa napadnúť závet.

Claire by mohla začať právnu výzvu v mene Snowa, ak buď nebude platiť, alebo verila, že nejde o primeranú a spravodlivú sumu peňazí.

Podľa záznamov katastra nehnuteľností bol dom, v ktorom Claire a dieťa žijú, prevedený na jej meno 19. apríla, štyri týždne predtým, ako Robin zomrel.

Bisexuálka Dwina, ktorá verejne hovorila o svojom otvorenom vzťahu s Robinom, jej predtým požehnala jeho dlhodobý vzťah s Claire v jej vlastnom dome.

Milujúci otec: Robin hovoril o svojej dcére ako o „zázraku“ (Obrázok: FilmMagic)

Od roku 2001 pracovala ako gazdiná pre Gibbs a stala sa speváčkiným milencom a spoločníkom.

Keď hovorila o ich nekonvenčnom manželstve, Dwina povedala: Máme otvorený vzťah. Robin mal priateľky a hovoril mi o nich.

Keď však zistila, že Claire je tehotná, narazila na strechu.

Robin jej našiel prerobenú stodolu v Oxfordshire, päť míľ od jeho domu Thame.

Platil nájom 2 590 libier mesačne. Keď sa Snow narodila, Robin pravidelne chodil za ňou. Keď sa ho pýtali na dieťa, odpovedal: Nový život je do neba poslaný a je požehnaním.

Náš zdroj však povedal, že napätie sa zvýšilo, keď si Claire uvedomila, že pre ňu a Robina neexistuje žiadna budúcnosť.

Priateľ povedal: Claire chcela stráviť život s Robinom. Nechcela sa oňho len podeliť s Dwinou. Ale toto sa nikdy nestalo. Robin a Dwina sa nikdy nerozišli, pretože sa príliš milovali.

V skutočnosti mala dieťa s Robinom pre Claire ešte horšie, pretože nebola schopná stráviť s Robinom toľko času.

lindsay sandiford smrť zastrelením

Ale Robin zabezpečil všetko pre Claire a dieťa, dom, auto, opatrovateľku - všetko. Bez toho by dieťa nepustil.

Minulý rok Claire zavolala svojich právnikov, aby sa dohodli na paušálnej platbe s Robinom na cene vychovania Snowa.

Hudobná legenda: Bee Gee minulý týždeň podľahla rakovine

Tieto platby sa vypočítavajú na základe otcovho majetku, finančného prospechu akýchkoľvek iných detí a odhadovaných budúcich nákladov na život, údržbu a vzdelávanie.

Náš zdroj uviedol, že právne diskusie sa predĺžili, keď bol Robinov tím požiadaný, aby poskytol všetky podrobnosti o svojom obrovskom bohatstve.

Bee Gees predali viac ako 200 miliónov platní vrátane hitov ako Stayin ‘Alive a How Deep Is Your Love.

S úspechom prišlo aj obrovské bohatstvo pre bratov Robina, Barryho a Mauriceho.

Robinov majetok zahŕňa nehnuteľnosti, ako napríklad jeho sídlo v Oxfordshire v hodnote 8 miliónov libier a floridský dom v hodnote 3 milióny libier, ktorý požičal svojmu priateľovi Tonymu Blairovi.

Zdroj uviedol: Odhalenie celého bohatstva Robina bol náročný proces. Väčšina ľudí v Robinovej situácii nemá záujem odhaliť, akú hodnotu majú.

K tejto záležitosti sa uskutočnilo veľa stretnutí. Peniaze Bee Gees boli investované v priebehu rokov, takže bolo potrebné poskytnúť informácie o tomto všetkom.

Robin bol samozrejme rád, že môže plne spolupracovať, ale nebolo možné, aby sa s tým vyrovnal, pretože bol taký chudobný.

Claire to včera odmietla komentovať.

„Zdroje blízke rodine tvrdia, že sa rozhodli pre súkromný pohreb, ktorý sa bude konať v piatok 8. júna, a potom v lete bude nasledovať verejná spomienková slávnosť.

Robin Gibb - život v obrazoch Zobraziť galériu