Liam Payne „plne podporuje plán ex Cheryl mať druhé dieťa“

Celebrity News

Liam Payne podporuje plány svojej bývalej Cheryl mať druhé dieťa, uviedol zdroj blízky spevákovi.

Cheryl už má s Liamom dvojročného syna Beara, s ktorým sa rozišla v roku 2018, ale nedávno odhalila svoje nádeje, že bude mať od darcu spermií ešte aspoň jedno dieťa.

36-ročná Cheryl novinárovi povedala, že cíti, že čas na nájdenie dokonalého muža sa kráti a nebola proti myšlienke nájsť darcu zo zámoria.

Po vypočutí plánov Cherylin ex Liam (26) údajne vyjadril svoju „plnú podporu“ za myšlienkou, že sa Bear stane veľkým bratom.

ex na pláži sezóna 6

Cheryl a Liam sa rozišli v roku 2018 - rok po privítaní syna Beara (Obrázok: Getty Images Europe)

Zasvätený tvrdil, že bývalý pár diskutoval o myšlienke cez Vianoce.

'Cheryl dal svoje plné požehnanie - trval na tom, že ju bude podporovať, ako len bude môcť, a aby sa cítila v pohode pri svojom rozhodnutí tým, že jej dá vedieť, že budú jednou veľkou zmiešanou rodinou,' povedal zdroj pre časopis New.

Dodali: „Cheryl sa zmierila s rozhodnutím nájsť darcu spermií a zúfalo chce otehotnieť s dvojčatami. Trvá na tom, že vzhľadom na to, že chce ďalšie dve deti, bude oveľa jednoduchšie to urobiť raz, než prejsť týmto procesom znova. čiara.'

Cheryl je milá mamička synovi dvojročného syna Beara (Obrázok: Instagram)

nhs cenník 2019

Cheryl otvorene otvorila svoje sny o materstve v rozhovore pre The Times víkend v decembri.

Povedala: „Ak by bol čas na mojej strane a ja by som mala 20 rokov, počkala by som a zvážila by som viac možností, alebo by som počkala na niekoho, o kom som cítil, že má pravdu.

Môžete sa s niekým stretnúť a na ten rok je to neuveriteľné, ale nikdy nie je záruka, pretože sa môže stať toľko premenných. Život je stará zábavná hra. '

Cheryl potom vysvetlila, že si bude musieť vybrať darcu „mimo mesta“.

tommy lee pamela anderson

„Môžete to získať zo zahraničia,“ povedala. „Viete si predstaviť, že by nejaký chlapík z Newcastlu povedal:‚ To je moje dieťa! ‘

„Je si z čoho vyberať a nad čím premýšľať,“ povedala a dodala, že táto myšlienka ju „veľmi potešila“.

Cheryl a Liam sa spoločne predstavili na udeľovaní cien BRIT Awards 2018 mesiace pred ich rozchodom (Obrázok: Dave J Hogan/Getty Images)

ola striktne prísť tancovať tehotná

Jej rozhodnutie sa stretlo s nesúhlasom aktivistov Fathers4Justice.

Skupina označila hviezdu Girls Aloud za „spermatického banditu“. kto 'nehádže o otcoch' v zúrivom tweete.

Mnoho ďalších fanúšikov však na rozhovor Cheryl drzo odpovedalo, že s ňou šťastne splodia dieťa.

Cheryl bola predtým vydatá za bývalú anglickú futbalistku Ashley Coleovú a francúzskeho reštaurátora Jean-Bernarda Fernandeza-Versiniho.