Cesta plastickej chirurgie Khloe Kardashian v plnom rozsahu po tom, ako potvrdila operáciu nosa

Celebrity News

Khloe Kardashian odhalila, že jej nedávno operovali nos

Khloe Kardashian vyzerá úžasne od chvíle, keď sa v roku 2007 prvýkrát objavila v seriáli Keeping Up With The Kardashians s celou svojou rodinou.

Publikum však bolo prirodzene zvedavé na to, či hviezda absolvovala kozmetickú chirurgiu alebo nie, pretože jej tvár v rôznych obdobiach šou vyzerala inak.

V rozhovore pre Andy Cohen Show na KUWTK Reunion Special nedávno Khloe povedala, že sa jej na operáciu priamo nikto nepýtal, a preto nikdy nič verejne nepovedala.

'Nikto sa nikdy nepýtal,' povedala. Ale potom, čo sa jej moderátorka opýtala, povedala: „No, pre mňa každý hovorí:„ Panebože, ona už podstúpila svoju tretiu transplantáciu tváre. “

'Mal som jednu operáciu nosa - doktor Raj Kanodia,' povedala a odhalila meno lekára, ktorý operáciu vykonal.

Khloe tiež vysvetlila, že dostala injekcie na kožu, ale nepoužíva Botox, pretože mala zlú reakciu.

regé-jean stránka priateľka
Khloe nedávno držala krok s Kardashianmi

Khloe nedávno potvrdila svoju prácu nosa na snímke Keeping Up With The Kardashians

Prirodzená fotografia Khloe, ktorá sa nedávno objavila na internete, o ktorej si fanúšikovia všimli, že nebola podrobená rovnakým retušovacím metódam, akými prechádzajú mnohé z jej ďalších fotografií z Instagramu. Ukázalo sa, že fotografiu omylom zdieľal online jeden z rodinných asistentov.

Po úniku Khloe vydala vyhlásenie, v ktorom hovorí, že komentáre okolo jej obrazu negatívne ovplyvňujú jej duševné zdravie.

'Po pravde, tlak, neustále zosmiešňovanie a posudzovanie celého môjho života, aby som bol dokonalý a spĺňal ostatné štandardy toho, ako by som mal vyzerať, bol príliš veľký na to, aby som to vydržal,' povedala.

Termín študentských financií 2020 v súvislosti s koronavírusom

Khloe neprezradila, kedy v nedávnom rozhovore podstúpila plastiku nosa, ale kozmetický chirurg z MYA NEWSAMovi vysvetlil, ako verí, že dokáže rozpoznať prácu, ktorú mala hviezda.

'Most nosu Khloe sa zdá byť tenší a špička a nosné dierky sú v porovnaní s predchádzajúcimi obrázkami jej tváre menšie a mierne zdvihnuté,' povedal chirurg a komentoval nedávne zábery hviezdy.

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian v roku 2007

„Tvar nosa meniaceho sa týmto spôsobom by bolo možné dosiahnuť iba chirurgickým zákrokom než kontúrovaním. Výsledky postupu sú veľmi prirodzené a stále zodpovedajú prirodzeným proporciám jej tváre. “

Keď hovoríme o ďalšej práci, chirurg sa domnieva, že Khloe mohla dostať injekcie na obmedzenie zamračených línií, ako aj kozmetické práce na jej prsiach.

'Predpokladám, že Khloe mohla požadovať prirodzený tvar s vyššou plnosťou hornej časti, pričom by bola v primeranom pomere k svojmu rámu,' vysvetlil.

'To sa dá dosiahnuť mnohými spôsobmi v závislosti od aktuálneho stavu prsného tkaniva pacienta a odporúčania chirurga s výberom tvaru implantátu, veľkosti a umiestnenia implantátov počas chirurgického zákroku.'

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian vo fotografii z 12. série reality show (Obrázok: E!)

Khloe taktiež vykonala zmeny vo svojej kondičnej rutine, ktoré mali vplyv na jej hmotnosť. Hviezda dramaticky zmenila svoj vzhľad v roku 2013, teda v čase, keď sa rozišla so svojim bývalým manželom Lamarom Odomom.

Ľahší rám Khloe inšpiroval jej vlastnú televíznu šou Revenge Body a ešte viac schudla po pôrode svojej dcéry True, ktorú zdieľa s bývalým partnerom Tristanom Thompsonom.

manžel rosena allin-khan

„Hneď ako som dostal povolenie od svojho lekára, bol som [v telocvični], povedala časopisu People o dňoch a týždňoch po tehotenstve.

„Bol som taký nadšený, že môžem začať opäť cvičiť. Psychicky som tam bol. Ale fyzicky som to nedokázal. Zadýchal som sa. Nevedel som, ako sa dostanem k svojmu konečnému cieľu. '

Na konci dlhotrvajúcej reality show môže mať Khloe príležitosť dopracovať sa k oveľa menšiemu rušeniu a rozhovorom o svojej váhe.