Johnny Vaughan a jeho manželka sa po 14 rokoch rozdelili po rade

Celebrity News

Johnny Vaughan

Šťastnejšie časy: Johnny Vaughan opúšťa Scottovu reštauráciu so svojou manželkou Antoniou Vaughanovou(Obrázok: Zibi / WENN)Televízny moderátor Johnny Vaughan sa rozišiel s manželkou.


jason donovan kylie minogue

48 -ročný hostiteľ Veľkých raňajok a rozhlasu sa odlúčil od Antonie Daviesovej po rade riadkov.Rozchod bol držaný pod pokrievkou celé mesiace, prezradil zdroj.


Rozumie sa však, že ich 14-ročné manželstvo sa rozpadlo v roku 2013 a rozvod bol dokončený minulý rok.

Potvrdil zdroj: Johnny je opäť slobodný. On aj Antonia sa zmierlivo posunuli ďalej a sú veľmi šťastní.Žiadny škandál nebol a nikto iný sa na rozchode nepodieľal. Je smutné, že je to len jedna z týchto vecí - ale Johnny sa nezávodil, aby pokračoval s niekým novým.

Split: Johnny a jeho manželka (Obrázok: Rex)


Johnny sa oženil s kostýmovou výtvarníčkou Antoniou v auguste 1999 potom, čo sa stretli, keď vo veku 19 rokov pracoval vo videopožičovni.

Elvis Costello vystúpil na ich svadbe a medzi čestných hostí patrili aj jeho spoluorganizátorky veľkých raňajok Channel 4 Liza Tarbuck, Kelly Brook a Denise Van Outen.

V roku 2010 Vaughan plakal vo vzduchu v raňajkovej rozhlasovej relácii Capital FM, keď odhalil, že Antonia utrpela potrat.

Dieťa by bolo tretím v páre po narodení Tabithy a Raffertyho.

Vaughanov veľký zlom nastal v roku 1993 s kanálom 4.

Televíznu kariéru začal uvedením prehliadky filmov Moviewatch, hudobnej šou Naked City a vlastnej chatovej šou Here’s Johnny.

Denise Van Outen Johnny Vaughan (obr: PA)

Hviezdny priateľ: Denise Van Outen a Johnny Vaughan

Vaughan sa stal spoluorganizátorom veľkých raňajok v rokoch 1997 až 2001.

Potom sa presťahoval do BBC, aby predstavil neskorú nočnú diskusnú show Johnny Vaughan Tonight.

V apríli 2004 sa presťahoval do rádia a nahradil Chrisa Tarranta ako moderátora raňajok v Capital FM.

Hviezdu televízneho motocykla zachytila ​​kamera na štadióne vo Wembley, ako oslavuje víťazstvo svojho milovaného finále Chelsea Capital One Cup Final po boku Johna Terryho.

Kamery Sky Sports zachytili Vaughana, ako kričí „Milujem ťa“ na manažéra Joseho Mourinha.

Moderátor vyzeral od radosti, keď si robil selfie s Terrym, keď kapitán tímu zostúpil po schodoch po zbieraní medaily pre víťaza.