Fit Anthony 'Staz' Stazicker bol tipovaný, aby nahradil Anta Middletona v SAS: Who Dares Wins

Televízne Noviny

Stazovi sa dáva tip, aby nahradil Anta Middletona

Stazovi sa dáva tip, aby nahradil Anta Middletona

Anthony Staz Stazicker by mohol byť ďalším v poradí, ktorý nahradí Anta Middletona, ktorý skončil ako kapitán vojenského výcvikového programu Channel 4 SAS: Who Dares Wins.

Táto šou-hit show je navrhnutá tak, aby replikovala výber SAS a bývalý vojak Staz by mohol byť len vstupenkou, ktorá umožní udržať svoje tvrdohlavé celebrity na uzde.

Trojnásobný otec prevzal svoju novú úlohu v šou C4 ako člen riadiaceho štábu minulú nedeľu.

Po začatí tohtoročnej série ako krtka medzi študentmi, bývalý vojak teraz odhalil svoje skutočné ja ako vodca známych regrútov.

Staz by mohol nahradiť bývalého DS Ant Middleton

Staz by mohol nahradiť bývalého DS Ant Middleton

Akčný muž sa pripojil k armáde vo veku 20 rokov a stal sa ostreľovačom námornej pechoty, potom sa v roku 2008 pripojil k službe špeciálnych lodí a slúžil desať rokov.

Napriek svojmu kariérnemu postupu sa však v mladosti stále vyrovnával so stratou matky.

easy jet last minute

Keď už hovoril predtým, povedal: Povedal by som, že mojou najväčšou fackou v živote bolo, keď moja mama náhle zomrela. Mal som asi 11 rokov, bolo to úplne nečakané, bolo to krvácanie do mozgu.

Pamätám si, že som strávil niekoľko dní v nemocnici, pričom som poriadne nechápal, čo sa deje.

„Dostala podporu života a potom o niekoľko dní bolo prijaté rozhodnutie túto podporu vypnúť. Myslím si, že to bol pre mňa rozhodujúci faktor.

Ant Middleton bol kvôli obvineniam vyhodený z kanála Channel 4

Ant Middleton bol kvôli obvineniam vyhodený z kanála Channel 4 (Obrázok: Pete Dadds/kanál 4)

Celkom ma to nahnevalo, celkom nahnevalo, ale myslím si, že mi to dalo aj účel, oheň, niečo, čo môžem dokázať a urobiť niekoho hrdým.

Medzitým Stazov predchodca, akčný muž so sekerou Ant Middleton hovorí, že ho oslovili, aby robil nové šou, ale trvá na tom, že nezmení spôsob, akým pracuje.

Kanál 4 uviedol, že jeho názory a hodnoty nie sú v súlade s názormi spoločnosti Middleton a už s ním nebudeme ďalej pracovať.

Televízny odbor Bectu uviedol, že ženská posádka sa sťažovala na oplzlé a sugestívne komentáre k nim.

Bývalý muž SAS povedal, že vysadenie na stanici ukazuje, že robí správnu vec. Porovnal sa s hostiteľmi Piersom Morganom a Jeremym Clarksonom, ktorí kontroverzne odchádzali z prestížnych show.

Joey Essex bol predchádzajúcim súťažiacim v šou

Joey Essex bol predchádzajúcim súťažiacim v šou (Obrázok: Minnow Films/Produkčná spoločnosť. Obrázky kanála 4 nesmú byť žiadnym spôsobom pozmeňované ani manipulované. Tento obrázok môže byť použitý výlučne na propagačné účely programu Channel 4 v súvislosti s aktuálnym vysielaním programu (programov) uvedených v národnej a miestnej tlači a zoznamoch. Nesmú sa reprodukovať ani opakovane distribuovať na akékoľvek použitie alebo na akékoľvek médium, ktoré nie je uvedené vyššie.)

Minulý mesiac NEWSAM odhalil, ako Channel 4 vyhodil 40 -ročného Middletona zo SAS: Who Dares Winins over his 'personal behavior'.

Nie je to prvýkrát, čo sa táto šou dostala do kontroverzií, keď súťažiaca Shireen Khan odsúdila show Channel 4 o „necitlivosti“; k jej pohlaviu, ako aj k jej islamskej viere.

Tiež tvrdila, že jej nepodávajú halal jedlo a zostala v strachu, že chytí podchladenie po tom, čo sa kvôli svojmu presvedčeniu odmietla vyzliecť pred kamerami a súťažiacimi.

V rozhovore s Pošta online , Shireen - ktorá vlastní tri londýnske zdravotné kliniky - uviedla: „Po náročnej výzve sa ostatní súťažiaci pohodlne vyzliekli pred sebou a pred kamerami, ale ako moslimská žena som to nedokázala.“

megan barton hanson ostrov lásky

Ant odmietol akékoľvek previnenie a vrátil sa mu na kanál 4, pretože ho zabil.