EastEndersovo odmietnutie romantiky hercom Keeganom, konkurzné ticho a puto Marvina Humesa

Televízne Noviny

Zack Morris bol kedysi najnenávidenejším mužom vo Walforde - ale jeho postava prešla značnou premenou.

Aj keď sa skutočný život 22-ročného herca výrazne líši od života Keegana Bakera, v minulosti tu boli určité podobnosti, vrátane klebiet o jeho milostnom živote.

Keegan začínal ako zloduch z EastEnders, keď sa v roku 2017 prvýkrát objavil ako škaredý školský tyran a diváci ho okamžite nenávideli.

Ale za posledných niekoľko rokov sme videli úplne inú stránku nepochopeného Keegana, najmä keď sa zvyšok jeho rodiny, Taylors, vynoril na Albertovom námestí.

Zack odhalil, ako bol v škole, a povedal: „Nebol som extrémne nezbedný a nebol som ani veľmi dobrý. Takže mám trochu Keegana, ale nič zo šikanovania a podobných vecí. Mám jeho drzosť.

„Ak som si v škole myslel, že mám pravdu, mal som pravdu. Rád by som sa pokúsil vyjadriť svoj názor. Mal som niekoľko hádok s učiteľmi. & Apos;

Zack Morris má spojenie s Marvinom Humesom

Zack Morris má spojenie s Marvinom Humesom

Zack odišiel na D&B Akadémiu múzických umení v Bromley vďaka veľmi známej tvári.

Ambiciózneho herca si vybral spevák JLS a televízny moderátor Marvin Humes, aby mu bolo vzdelanie financované štipendiom.

„Išiel tam aj Marvin Humes. Má štipendium, ktoré mám ja. Každý rok si vyberie jednu osobu na financovanie a on na financovanie mňa, “povedal Zack pre What’s On TV.

'Je naozaj milý a chodí sem párkrát do roka, aby sa so mnou porozprával.' Naozaj ma podporoval. “

Do tej istej školy chodili aj bývalé herecké hviezdy EastEnders Jacqueline Jossa (Lauren Branning) a Tilly Keeper (Louise Mitchell).

Predtým, ako sa pripojil k mydlu, bol Zach detskou hviezdou West Endu, ktorá sa objavila vo filmoch Joseph a The Technicolor Dreamcoat, Mačka na rozpálenej plechovej streche a Oliver !.

Zack určite dobre drhne

Zack určite dobre drhne (Obrázok: _zack_morris/Instagram)

Ale Zack sa bál, že nedostane časť Keegana, keď absolvoval konkurz na 16-ročného, ​​pretože mesiac nikoho nepočul.

madeleine mccann posledná fotka

„Keď som mal pôvodný konkurz, chvíľu som nič nepočul, takže som v skutočnosti predpokladal, že som to nepochopil,“ vysvetlil.

'Ale po niekoľkých ďalších týždňoch som počul, že som mal ďalší konkurz a všetko sa odtiaľ podarilo.'

V prvom roku bol Zack nominovaný na najlepšieho nováčika na udeľovaní cien British Soap and TV Choice Awards a na Medzinárodnom filmovom festivale Black Music and Video Awards získal cenu za najlepší rozvíjajúci sa talent.

V EastEnders je postava Zacka v súčasnosti vydatá za Tiffany Butcher, ktorú hrá Maisie Smith, a niektorí špekulovali, že sa tento vzťah odvážil aj mimo obrazovky.

Vo februári minulého roka pár poprel, že by spolu chodili po tom, ako ich videli, ako spolu odchádzajú z oslavy 35. výročia mydla.

Postavy Zacka a Maisie sú v šou zosobášené

Postavy Zacka a Maisie sú v šou zosobášené (Obrázok: Jednotka zdieľaného obsahu)

Dvojicu na obrazovke videli, ako spoločne odchádzajú domov v jednom taxíku, ale obaja rýchlo trvali na tom, že sú len blízki priatelia.

Maisie pre MailOnline povedala: „Väčšinu svojich scén natáčam so Zackom, prirodzene sme si vybudovali skvelé priateľstvo. Nič, len kamaráti. “

Zack súhlasne dodal: „Väčšinu našich filmovacích dní trávime spoločne, takže sme sa ako priatelia zblížili, ale nič viac.“

Zack držal svoj milostný život pod pokličkou, pričom sa predtým hovorilo, že vidí vlasových a vizážistiek z Hertfordshire, ale od roku 2019 ich spolu nikto nevyfotografoval.

Ale jedna vec, kvôli ktorej by Zach chcel prísť za Maisie, sú tipy na Strictly Come Dancing po tom, ako minulý rok súťažila.

V spoločnom rozhovore pre BBC Radio 1Xtra Zack povedal, že by si rád vyskúšal súťaž a bol silne prepojený s novou zostavou.

Zack začal behať po snehu

Zack začal behať po snehu (Obrázok: _zack_morris/Instagram)

Zack tiež tvrdo pracuje v posilňovni a na Instagrame odhalil svoju vytesanú postavu.

Začiatkom tohto roka boli však fanúšikovia zmätení, keď si vyrazil zabehať vo vánici.

Herec priznal, že sa nebaví, keď bojuje so snehom, ale trval na tom, že „musíme urobiť to, čo musíme urobiť“, pretože rýchlo mu dochádzal dych.

„Je to príliš šialené ísť si zabehať v tomto?“ spýtal sa svojich nasledovníkov, než aj tak odišiel.

„Pamätáš si, čo som hovoril o tom, že si zacvičím bez ohľadu na počasie?“ spýtal sa: „Ak to dokážeš na snehu, môžeš to urobiť kedykoľvek! Snažím sa, aby som nespadol. “

Neskôr mohli fanúšikovia vidieť, ako sa sneženie stupňuje, a Zack sa smial: „Nebudem klamať - po páde som trochu mokrý a sneh klesá o niečo ťažšie.

„To nie je zábava! Toto nie je sranda! Ale robíme, čo musíme! “

*EastEnders sa vysiela dnes večer na BBC One o 19.30 hod