Derby 1-2 Manchester United RECAPT: Čong a Pellistri gólom spečatili víťazstvo pred sezónou

Futbal

Váš Horoskop Na Zajtra

Aktualizácia prevodu: Spoločnosť Man Utd „dohodla osobné podmienky“ s Varane

Kľúčové udalosti

Manchester United odštartoval predsezónnu prípravu priateľským víťazstvom nad Derby County v Pride Parku

Muži Ole Gunnara Solskjaera si vybojovali víťazstvo 2: 1 nad šampionátom na čele s Red Devils ikona Wayne Rooney.

Tahith Chong, ktorý nastúpil na hosťovanie do Birminghamu City, strelil dobre prijatý gól z prvého polčasu, aby dostal United do vedenia.

Facundo Pellistri z Uruguaja zdvojnásobil výhodu na začiatku druhej tretiny po tom, čo Solskjaer do prestávky naštval deväť zmien.

Colin Kazim-Richards znížil nedoplatky predtým, ako Jesse Lingard neskoro rozrazil brvno, pretože United víťazili.

Derby: Roos, Byrne, Jagielka, Davies, Buchanan, Bird, Shinnie, Aluko, Lawrence, Morrison, Baldock

Man Utd: Heaton, Mata, Greenwood, Wan-Bissaka, Williams, Levitt, Elanga, Garner, Tuanzebe, Mengi, Chong

14: 49 KLÍČOVÁ UDALOSŤ

Na plný úväzok-Derby 1-2 Man United

Skončí to víťazstvom United, ale Derby ich poriadne zatlačilo.

Ole Gunnar Solskjaer bude spokojný s cvičením pre svojich hráčov, s niekoľkými povzbudzujúcimi výkonmi od ich mládeže.

Pokiaľ ide o Derby, bude si brať veľké povzbudenie z ich vystúpenia proti jednému z veľkých chlapcov Premier League.

jack p pastier dieťa

Kampaň v Derby sa začína 7. augusta domácim zápasom s Huddersfieldom. Pokiaľ ide o Unied, sezónu Premier League začínajú o týždeň neskôr, doma v Leedse.

14:43 Ricky Charlesworth

Trvať päť minút

United držia loptu, pretože sa pozerajú na víťazstvo.

Nevylučujte však Derby. hej, vyzerali sme ostro celý deň a bezpochyby sa budeme usilovať o ekvalizér zlepšujúci morálku.

14:39 Ricky Charlesworth

Roh

Barani sa rýchlo lámu a Kazim-Richards 'apos; center smeruje za roh.

Domáci fanúšikovia sa pokúšajú vyburcovať svoj tím k vyrovnaniu.

14:37 Ricky Charlesworth

A tu je cieľ Derby

Stelesnenie zachytenia vysokého obratu z Derby a kvalitného zakončenia od Kazim-Richards #mufc pic.twitter.com/WCswgEoHOZ

Bar!

Jesse Lingard kryje strelu mimo brvna a dobre zasiahnutého Marshalla.

Začína sa to pekne otvárať do záverečných 15 minút.

14:29 Ricky Charlesworth

Zavrieť!

Derby to skutočne skúšajú a Isaac Hutchinson sa blíži k prudkej jazde, ktorá letí tesne vedľa stĺpu.

Viac k cieľu

Davu Kazim-Richards vyzval, aby strieľal, a on nariadil, aby strieľal z približne 30 yardov strelou, ktorá letela okolo Lee Granta.

Hra pokračuje.

14:27 KĽÚČOVÁ UDALOSŤ

CIEĽ

Derby vytiahne jedno dozadu a je to opasok od Colina Kazima-Richardsa

14:24 Ricky Charlesworth

Teplo si vyberá svoju daň

(Obrázok: Akčné obrázky prostredníctvom agentúry Reuters)

14:19 Ricky Charlesworth

Derby sa mení

County privedie nával hráčov, vrátane škótskeho brankára Davida Marshalla.

14:17 KĽÚČOVÁ UDALOSŤ

CIEĽ

2: 0 pre hostí a dobre vytvorený gól.

Facundo Pellistri obkolesuje brankára a po nádhernom tímovom ťahu ťukne.

14:12 Ricky Charlesworth

Zmeny ovplyvňujú prietok

Tok hry United bol nepochybne ovplyvnený toľkými zmenami.

Po reštarte zostali na trávniku iba ich dve stredné polovice.

14:06 Ricky Charlesworth

Zavrieť!

Alex Telles & apos; voľný kop sa odvracia za roh, pretože United hľadajú rýchly štart do druhého polčasu.

14: 02 Ricky Charlesworth

Späť v plnom prúde

Lee Grant, predtým Derby, je na mieste Heatona ako jedna z deviatich zmien pre United.

Colin Kazim-Richards je na strane hostí.

13:55 Ricky Charlesworth

Veľa zmien

Podľa očakávania došlo k návalu náhradníkov.

Zápasy ako Jesse Lingard, Andreas Pereira a Nemanja Matic sú na United.

13:48 Ricky Charlesworth

Polčas

Do prestávky United viedli 1: 0 vďaka gólu Tahitha Chonga.

V druhom polčase očakávajte veľa zmien.

13:45 Ricky Charlesworth

Greenwood ide blízko

Bludisko sa končí a Mason Greenwood vidí odrazenú strelu.

Je to prvý skutočný vplyv, ktorý dnes útočník dosiahol.

13:40 Ricky Charlesworth

Uložiť!

Tom Heaton predvádza vynikajúcu akciu a chráni hráča Derby len niekoľko rokov po tom, čo Curis Davies ' zrazená hlavička.

Zásadný podiel na brankárovi od debutanta

13:36 Ricky Charlesworth

United udržujú poriadok v držaní

Barani sa pokúšajú dostať loptu do držania, pretože United ju majú v držaní.

Pre stranu šampionátu je to test trpezlivosti.

13:33 Ricky Charlesworth

Šanca!

Tom Lawrence prikyvuje po tom, čo mu lopta pekne posadila center.

Stredový polčas

Nápoje prestávka. A v týchto horúčavách je to tiež dobre zarobené.

13:20 KĽÚČOVÁ UDALOSŤ

CIEĽ

Tahith Chong páli domov na druhý pokus po tom, čo Kelle Roos pokazil svoje počiatočné úsilie.

1-0 United

13:13 Ricky Charlesworth

Derby zvyšuje ante

Domáci mali niekoľko rohov a krátko ohrozili, ale Tom Heaton sa vyrovnal s krotkou snahou.

Povzbudzujúce pre hostiteľov.

13:07 Ricky Charlesworth

Fanúšikovia Man United dobrým hlasom

Hostia majú dobrú vokálnu prítomnosť a ich tím si užije veľa lopty v počiatočnom hrdle.

13:03 Ricky Charlesworth

Prvý pokus

Rýchly štart Derbyho a trialistu Sama Baldocka vyrazil strelu, ktorá bola zrazená na roh.

13: 01Ricky Charlesworth