Ceny britskej komédie: Johnny Vegas kritizuje sitcom Rickyho Gervaisa o stave televízneho komediálneho priemyslu

Televízne Noviny

Ceny britskej komédie - prílety na červený koberec

Vegas ocenil Whitehouse za to, že vo svojej komédii zapuzdril spoločnosť

Johnny Vegas si zahral s Rickym Gervaisom a pochválil víťaza Ceny britskej komédie a „krstného otca“ Paula Whitehouse počas včerajšieho vysielania kanála 4.

Komiks, ktorý navíjal typicky meandrujúcu, ale veselú Vegasovu hlášku, povedal, že to bolo teplo postáv hviezdy Fast Show Paula, ktoré ho označili za zaslúženého víťaza ceny Writer's Guild of Great Britain Award.

„Pavlova komédia v porovnaní s inými ľuďmi,“ povedal a zamumlal „Kancelária“. pod nosom, „nerobí to obete ničoho“. A netvrdí, že prekračuje hranice.

„Paul Whitehouse nachádza radosť a krásu v živote a v ľuďoch, ktorých by ste si nevšimli, pretože by prešli okolo vás na autobusovej zastávke.“

Ako spoluzakladateľ Charlie Higson a moderátor Jonathan Ross zrejme diskutovali o tom, ako úvod ubiehal ďaleko za vyhradený priestor, Vegas pokračovalo: „Paul Whitehorse oslavuje ... Dámy a páni, chcem len povedať, že ma tento muž naučil byť poslucháčom a pozorovateľom a ako zapuzdrujeme našu spoločnosť a vyčarujeme vám úsmev. '

Hviezda si tiež robila srandu z víťaza ceny International Achievement Will Ferrell, ktorý prijal jeho gong ako Ron Burgundy - a urobil záber na vedúcich predstaviteľov televíznej komédie a sponzorov udalostí Fosterových.

Paul o gradyho dcéra
Ricky Gervais v kancelárii a v roku 2013

Johnny Vegas navrhol, aby sa úrad stal obeťou ľudí (Obrázok: BBC / Getty)

Johnny žartoval o tom, že značka ležiaka je v jeho rebríčku chlastu jedinečná, pretože ho robí „túžobníkom po Castlemaine XXXX“, a tak trochu nervózne rozosmial dav a povedal: „Dnes večer nejde o to, aby sme sa oklamali sponzorov alebo udelili medzinárodné ocenenie. niekomu len preto, že tu bol.

'Nejde o stav televízie a skutočnosť, že ste si nezadali nič nové.'

Dodal: „V tejto miestnosti sú ľudia, ktorých neobdivujeme a o ktorých si myslíme, že by nemali vyhrať. Existujú veci, ktoré boli presadené kvôli financiám a Channel 4, ktorý sa v porovnaní s BBC cíti ako malý brat, ale dnešný večer je o Paulovi Whitehouseovi. “

Whitehouse, ktorý v noci parodoval akcie pamätného tlmočníka Nelsona Mandelu, keď preberal cenu Best Sketch Show pre Harryho a Paula, venoval česť zosnulému Felixovi Dexterovi.

Paul tiež pridal k nočnému počtu c-slov po vtipu o komentároch jeho agentky o komisárkach tým, že usúdil, že to nebolo také kontroverzné ako ostatné prejavy počas predstavenia.

Mikrofóny si všimli, že slovo už povedal Lee, a zobral spisovateľa Šťastia so slovami: „Ďakujem, ty ***,“ keď objímal Vegas.

Vezmite túto špeciálnu 14 -dňovú vianočnú televíznu príručku do denného zrkadla už túto sobotu