Najlepšia televízia 4K: Našich 7 najobľúbenejších možností inteligentnej televízie

NEWSAM Best

My

Zostavili sme 7 najlepších 4K inteligentných televízorov, aby vyhovovali všetkým rozpočtom

Tento článok obsahuje odkazy na pobočky, za všetky tržby, ktoré z neho vytvoríme, môžeme dostať províziu. Uč sa viac

s klubom 7 členov

Nárast pokročilých digitálnych technológií znamená, že je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým ponoriť sa do skvelých zvukových a obrazových vlastností bez toho, aby ste museli odísť z domu.

Avšak kvôli veľkému množstvu možností, ktoré tam existujú, môže byť často ťažké vedieť, akým smerom sa vybrať. 4K alebo UHD (ultra vysoké rozlíšenie) používa až o šesť miliónov pixelov viac ako televízor s rozlíšením Full HD (približne približne dva milióny), čo vám poskytne vynikajúcu kvalitu obrazu s väčšou čistotou a hĺbkou.

Pozdvihnite sledovanie svojich obľúbených filmov alebo televíznych relácií na novú úroveň so 4K televízorom a vychutnajte si obraz najvyššej kvality, ktorý obohatí vaše zážitky zo sledovania a hrania hier.

Aby sme vám pomohli s výberom, vybrali sme niektoré z najlepších televízorov s rozlíšením 4K, ktoré si môžete kúpiť hneď teraz, aby vyhovovali všetkým potrebám a rozpočtu.

Aký je rozdiel medzi televízorom 4K a bežným televízorom?

4K dostane svoj názov, pretože má štyrikrát vyšší počet pixelov ako štandardný televízor s rozlíšením Full HD. Obrazovky s rozlíšením Full HD (alebo 1080p) majú 1920 pixelov a 1 080 pixelov smerom nahor - teda približne dva milióny pixelov celkom. 4K teda znamená, že váš televízor má na obrazovke oveľa viac pixelov v porovnaní s bežnejším displejom Full HD.

Je 4K lepšie ako HD/LED?

Televízory 4K sú schopné zobrazovať obsah vo vysokom rozlíšení než modely s rozlíšením Full HD, či už chcete 40 alebo 55-palcový televízor. Zahrnutie nových technológií, ako je HDR, je podľa Tech Radar ďalším dôvodom na investovanie spolu s ďalšími nuansami a detailmi poskytovanými na obrazovke v porovnaní s HD televízormi.

Prečo by som si mal kúpiť 4K televízor?

Najviditeľnejšou výhodou televízorov s rozlíšením 4K je, že obrázky sú detailnejšie a ostrejšie. Od chĺpkov na hlavách ľudí až po hviezdy na nočnej oblohe, vychutnajte si krištáľovo čisté rozlíšenie pri každom zapnutí televízora. Extra rozlíšenie v rozlíšení 4K tiež znamená, že si obrázky zachovajú svoju kvalitu aj na väčších obrazovkách - alebo ak sedíte bližšie k televízoru.

4K môže poskytnúť nedotknutý obraz, ktorý vyplní viac z vášho zorného poľa, a obnoví pohlcujúci zážitok zo sledovania filmu v kine.

Aké sú nevýhody 4K televízorov?

Najväčšou nevýhodou 4K je dostupnosť obsahu. Pretože žiadny z poskytovateľov káblových služieb v súčasnosti neponúka kanály v rozlíšení 4K, televízia automaticky zvýši rozlíšenie obsahu tak, aby zodpovedalo celej obrazovke televízora.

Kde kúpiť 4K televízor?

Najlepšie 4K televízory

1. Sony Bravia XR XR55A90J

Celkovo najlepší 4K televízor

Sony Bravia XR XR55A90J

Sony Bravia XR XR55A90J

Keď je Ostrov lásky v plnom prúde, prečo neinvestovať do absolútneho omráčenia televízie, aby ste mohli sledovať drámu. Vďaka OLED obrazu, ktorý posúva výkon na nové, vzrušujúce úrovne, nový operačný systém Google TV znamená, že používateľské prostredie je lepšie ako všetky ostatné televízory Sony pred rokom 2021 a exkluzívna streamovacia služba Bravia Core prináša mimoriadnu hodnotu.

Kvalita zvuku je tiež výrazne lepšia ako všetky ostatné 4K televízory, o ktorých kúpe by ste mohli uvažovať.

2. LG OLED65C14LB 65 'Smart 4K Ultra HD

Najlepší 4K televízor pre hranie hier

LG OLED65C14LB 65

LG OLED65C14LB 65 'Smart 4K Ultra HD s Asistentom Google a Amazon Alexa

Zoznámte sa s tým, ako môže vyzerať dobrá zábava, so 65 -palcovým inteligentným 4K Ultra HD HDR OLED televízorom LG OLED65C14LB.

Užite si svoje obľúbené hry bez trhania alebo koktania obrazovky vďaka technológiám AMD FreeSync a Nvidia G-Sync. Televízor ponúka dobu odozvy 1 ms a podporu systémov VRR a ALLM a ponúka super plynulú akciu s nízkym oneskorením vstupu. A nový Game Optimizer znamená, že môžete konkrétne herné funkcie jednoducho povoliť alebo zakázať.

Vďaka vstavanému hlasovému ovládaniu Google Assistant a Amazon Alexa nebolo nikdy jednoduchšie nájsť to, čo chcete sledovať, ovládať svoj inteligentný domov a dostávať aktuálne informácie o sebe.

Okrem toho sa môže pochváliť aj najnovším obsahom od spoločností Netflix, Disney+, Prime Video, Apple TV a mnohých ďalších. A relácie, ktoré ste zmeškali, môžete dohnať priamo z televízora pomocou služby Freeview Play.

3. Samsung UE43TU7100

Najlepší 4K televízor do 400 libier

43-palcový inteligentný LED televízor Samsung UE43TU7100

43-palcový inteligentný LED televízor Samsung UE43TU7100

Napriek tomu, že ide o jeden z najlacnejších televízorov s rozlíšením 4K, ktorý spoločnosť Samsung v súčasnej dobe ponúka, stále sa môže pochváliť základným výkonom a sadou funkcií spoločnosti Samsung - len pri menšej veľkosti a nižšej cene.

Toto zariadenie ponúka čisté farby, ostrý kontrast a jas, ktorý by ste očakávali od najnovších štandardov rozlíšenia 4K.

Funguje tiež s Alexa a Google Assistant, čo uľahčuje výber vašich obľúbených programov. A to nie je všetko, je tu zahrnutá obrovská sada aplikácií, ako napríklad Apple TV, Britbox, XITE Music Videos a BT Sport, aby ste si nenechali ujsť najnovšie programy alebo hry.

Štyri. LG OLED65G1

Najlepší OLED 4K televízor

LG OLED65G16LA (2021) OLED HDR 4K Ultra HD Smart TV

LG OLED65G16LA (2021) OLED HDR 4K Ultra HD Smart TV

Na rok 2021 spoločnosť LG predstavila nový panel „OLED Evo“, ktorý sľubuje zvýšenie jasu a ostrosti. Ak chcete získať panel Evo, budete musieť prejsť na G1, čo je nepochybne najlepší OLED, ktorý spoločnosť LG vyrobila.

G1 je vybavený inovatívnou technológiou OLED Evo od spoločnosti LG pre mimoriadny lesk a čistotu, s technológiou Dolby Vision IQ pre krištáľovo čistú čistotu a zvukom Dolby Atmos pre vynikajúci filmový zážitok.

Je poháňaný procesorom a9 Gen4 AI, ktorý vytvára vždy optimalizovaný obraz 4K HDR. Používajte oceňovanú inteligentnú platformu webOS spoločnosti LG na streamovanie relácií z takých aplikácií, ako sú Netflix a Prime Video, a pomocou integrovaného asistenta Google a Alexa môžete komunikovať hlasom - čo viac by ste si mohli priať?

Čítaj viac

ruth a eamonn syn
Najlepšia domáca zábava
Spoločnosť Virgin poskytuje zákazníkom bezplatné televízory s rozlíšením 4K Reproduktor IKEA Sonos Amazon uvádza na trh nový Fire TV Stick Najlepšie 4K televízory

5. Sony KD48A9BU

Najlepší 48 -palcový televízor 4K

48palcový inteligentný OLED televízor Sony KD48A9BU s rozlíšením 4K a 4K Ultra HD

48palcový inteligentný OLED televízor Sony KD48A9BU s rozlíšením 4K a 4K Ultra HD

Aj napriek malým rozmerom je tento 48-palcový OLED televízor nabitý funkciami, o ktoré nechcete prísť. Perfektný, ak máte obmedzený priestor, televízor je vyrobený z malých rámikov a nízkoprofilového stojana, vďaka ktorému je malý, ale pýši sa veľkým krytom priskrutkovaným na zadnú stranu.

Vďaka procesoru Sony X1 Ultimate je obraz primerane úchvatný a slúži takmer každej streamovacej aplikácii, v ktorú by ste mohli dúfať. Môžeme bezpečne povedať, že v tejto veľkosti nikdy nebol lepší televízor.

6. 65 palcový inteligentný LED televízor Toshiba 4K Ultra HD s HDR

Najlepší 4K televízor do 500 libier

65 palcový inteligentný LED televízor Toshiba 4K Ultra HD s HDR

65 palcový inteligentný LED televízor Toshiba 4K Ultra HD s HDR

Vychutnajte si úchvatný obraz s týmto 65-palcovým 4K televízorom Toshiba, ktorý má technológiu Dolby Vision HDR, ktorá zvyšuje počet farieb zobrazovaných na obrazovke a vytvára najrealistickejšie tóny.

Vstavané funkcie Smart TV a streamovanie v rozlíšení 4K uľahčujú sledovanie všetkých vašich obľúbených relácií v najvyššej kvalite ako kedykoľvek predtým. Pre všetkých hráčov je k dispozícii režim herného obrazu, ktorý si vychutnáva myšlienku úplného ponorenia sa do autentického herného zážitku.

So 65 -palcovou obrazovkou je to jedna z najväčších televízorov s rozlíšením 4K na trhu bez veľkej cenovky! Ak hľadáte veľký televízor so skvelými funkciami, lepšou kvalitou a zvukom bez kompromisov v cene, je to pre vás.

7. Televízor Philips 58PUS8535 58 '' Smart Ambilight 4K Ultra HD Android

Najlepší 4K televízor do 600 GBP

Philips 58PUS8535 58

Televízor Philips 58PUS8535 58 '' Smart Ambilight 4K Ultra HD Android

Tento 58-palcový televízor Philips 4K Ultra HD s pohlcujúcou funkciou Ambilight dodáva vášmu zážitku zo sledovania nový rozmer, vtiahne vás hlbšie do diania a obrazovka bude pôsobiť ešte väčšia.

Navyše s technológiou Dolby Vision a Dolby Atmos , získate realistický obraz a zvuk, čerpajúci z najširšej škály farieb a bohatých zvukových tónov. Najlepší zo všetkých? Je to inteligentná televízia, to znamená, že môžete streamovať a dobehnúť na svoje obľúbené relácie z aplikácií, ktoré máte radi. Dokonca sa môže pripojiť k Alexe alebo Asistentovi Google, čo vám umožní ovládať všetko pomocou hlasu, vrátane inteligentných domácich zariadení.

Chápeme, že rozpočet je pri rozhodovaní rovnako dôležitý. Náš sprievodca je tu, aby vám pomohol urobiť to najlepšie rozhodnutie pre váš domov na základe kvality a ceny. Môžete sa tiež pozrieť na naše top up of the najlepšie inteligentné televízory do 500 libier a kde ich môžete kúpiť .