Bezdrôtová náhlavná súprava PlayStation VR 2 s priehľadným režimom „na spustenie spolu s PS5“

Playstation Vr

(Obrázok: Playstation)Ďalšia verzia náhlavnej súpravy PlayStation VR od spoločnosti Sony môže byť úplne bezdrôtová s novým „transparentným režimom“, ktorý používateľovi umožní vidieť skutočný svet.


Podľa nedávneho patentu, prvýkrát zaznamenal LetsGoDigital „Nový headset bude obsahovať nové kamery smerujúce von - dve na prednú a jednu na zadnú stranu.Tieto by potenciálne mohli nositeľovi umožniť získať pohľad na skutočný svet, keď má náhlavnú súpravu.


anjel číslo 1033 význam

Okrem toho, že by hráč mohol zostať informovaný o svojom okolí, mohlo by to umožniť použitie náhlavnej súpravy pre aplikácie s rozšírenou realitou.

(Obrázok: Playstation)(Obrázok: Playstation)

Patent tiež naznačuje, že hráči si budú môcť vybrať, či chcú nový headset pripojiť k hernej konzole pomocou kábla - tak ako teraz - alebo bezdrôtovo cez Bluetooth.


Bezdrôtové pripojenie by vyžadovalo, aby mal headset vlastný zdroj napájania a zdroj video/audio signálu.

202 význam anjelského čísla

Je to veľká zmena oproti súčasnému headsetu PSVR, ktorý je káblový a nemá vstavaný reproduktor a mikrofón.

Podľa patentu môže byť náhlavná súprava PSVR 2 oveľa lepšia pri sledovaní pohybu, s mnohými diódami LED umiestnenými po celom súprave.

(Obrázok: Aflo/REX)

Na sledovanie týchto diód LED a určovanie pohybu hlavy hráča môže byť stále potrebná samostatná kamera, podobná kamere PlayStation.

Inovovaný bude aj ovládač PlayStation Move a dostane vlastnú vstavanú kameru.

Patent s názvom „Spracovanie údajov“ zverejnil americký patentový a známkový úrad 3. októbra 2019.

Je potrebné poznamenať, že len preto, že spoločnosť Sony získala patent na túto technológiu, nemusí to nutne znamenať, že niekedy uzrie svetlo sveta.

(Obrázok: Playstation)

naša yorkshirská farmárska rodina

(Obrázok: Playstation)

Táto správa prichádza potom, čo spoločnosť Sony začiatkom tohto týždňa konečne potvrdila, že jej ďalšia konzola sa bude volať PlayStation 5 a vyjde na konci roka 2020.

Dodáva sa s novým ovládačom DualShock 5, ktorý ponúka haptickú technológiu a „adaptívne spúšťače“, aby poskytol pohlcujúce herné zážitky.

Očakáva sa, že headset PlayStation VR 2 bude uvedený na trh spolu s PlayStation 5 budúci rok.