Kde sú teraz Jedward - otcova choroba, tragická smrť matky a uzavretie väzby s Tarou Reid

Celebrity News

Keď Jedward vtrhol na scénu v X Factore 2009, diváci si najskôr neboli istí, čo si o nich myslieť.

Írske duo so svojimi zoskupeniami, týčiacimi sa vlasmi a schopnosťou sa na sebe dobre zasmiať, sa z novinkového aktu rýchlo zmenilo na silu, s ktorou treba počítať.

Dvojčatá John a Edward Grimesovci skončili na šiestom mieste a potom zahájili lukratívnu kariéru pod vedením svojho mentora Louisa Walsha.

Ich prvé dva albumy Jedward a Victory získali v Írsku platinu; dvakrát súťažili v speváckej súťaži Eurovízia a urobili mincovňu v hlavnej úlohe vo vlastnej sérii vrátane Jedward: Let Loose, OMG! Jedwardova továreň na sny a Jedwardovo veľké dobrodružstvo.

Bratia dvojčatá John a Edward Grimesovi si získali légie fanúšikov tým, že spojili svoje sily a vytvorili Jedward

Bratia dvojčatá John a Edward Grimesovi si získali légie fanúšikov tým, že spojili svoje sily a vytvorili Jedward (Obrázok: WireImage)

Odhaduje sa, že to stojí neuveriteľných 6,5 milióna libier, medzi ich fanúšikov patrí Robbie Williams a Ed Sheeran - nie je to zlé na dvojicu, ktorá pri testovaní počítačových hier zarábala podivné peniaze ako testeri počítačových hier.

Aj keď mnoho činov X Factor zmizlo v éteri, Jedward, teraz 29 -ročný, zostal relatívne na radare vďaka vystúpeniam v Celebrity Big Brother v rokoch 2011 a 2017.

Toho však zatienil strach, keď sa chlapci na druhom mieste umiestnili za víťazkou Coleen Nolanovou, aby zistili, že ich otec John Snr je v kritickom stave na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Hrdý otec John chcel, aby si jeho synovia užili tento zážitok, a tak sa im to rozhodol nepovedať, prezradila vtedy ich mama Suzannah Condron.

Jedwardov otec John Grimes

Jedwardov otec John Grimes bol v kritickom stave prevezený na intenzívnu starostlivosť, keď boli v dome Celebrity Big Brother. (Obrázok: ITV)

Posledný týždeň bol pre Jedwardovu rodinu veľmi stresujúci, “povedala pre Daily Star.

čo je to loom bands

John Snr bol na jednotke intenzívnej starostlivosti. Trval na tom, že Edward a John nesmú byť informovaní o svojom kritickom stave. “

Dodala: Uviedol, že by neohrozil ich šance dostať sa do finále, pretože tam by boli légie sklamaných fanúšikov.

Ich otec pokračoval v úplnom uzdravení zo záhadnej choroby, ale fanúšikom to nebolo známe, o dva roky skôr mala Suzannah diagnostikovanú aj leukémiu a zlyhanie obličiek.

Po piatich rokoch liečenia zomrela vo februári 2019, keď sa jej dvojčatá držali za ruky a hrali jej obľúbené piesne Fleetwood Mac.

Dvojčatá objímajú svoju mamu na čiernobielom selfie

Dvojčatá boli zdrvené smrťou ich matky (Obrázok: Twitter)

V srdcervúcom rozhovore o írskej The Late Late Show chlapci otvorili svoj smútok a pokojné posledné chvíle svojej mamy.

Edward povedal: „Boli sme tam, keď prešla, a sme vďační, že sme tam boli - dokázali sme ju chytiť za ruku.

„Mali sme nejaké slúchadlá na počúvanie hudby. Vypočuli sme si niekoľko Fleetwood Mac a niektoré z jej obľúbených piesní, ktoré rada hrávala. '

John dodal: „Je veľmi skľučujúce myslieť si, že nebude na našich svadbách, nebude tam pri narodení našich detí, ale vždy udržujeme jej ducha pri živote, ako keby sme mali okolo seba obrázky a rozprávali príbehy. .

'Cítiš sa tak odpojený od sveta, pretože človek, ktorý ťa držal vo svete ukotvený a porodil ťa, je preč a teraz nevieš, kde by si mal byť a čo by si mal robiť.'

Zdrojom pohodlia bola dobrá priateľka, herečka American Pie, Tara Reid (44), ktorá v roku 2011 nadviazala priateľstvo s chlapcami v dome CBB.

Jedward sprevádzal Taru Reid na írskej premiére filmu American Pie The Reunion

Jedward sprevádzal Taru Reid na írskej premiére filmu American Pie The Reunion (Obrázok: PA)

Zahrala si vo videu k ich piesni Wow Oh Wow z roku 2011 a dokonca odletela na dva mesiace do Írska, aby žila s dvojičkami a ich rodinou.

V nedávnom podcaste Počúvame zo stránky Six vysvetlili: „Tara prišla na dva mesiace do Írska a žila v našom dome s babkou s rodinou.

„Ukázali sme ju po celom Írsku. Naša babička si myslela, že je Marilyn Monroe. “

V priebehu rokov cestovali všade od Ibizy po St Tropez a Orlando na Floride, a keď minulý rok vypukla pandémia, trojica sa dokonca rozhodla uzavrieť spolu v Tarinom dome v Los Angeles.

Tam sa k nim pridal jej priateľ Nathan Montpetit-Howard, a zatiaľ čo Tara priznala, že bývanie s jej druhou polovicou bolo náročné, povedala, že mať okolo seba chlapcov je sviňa.

Nepravdepodobná trojica spolu precestovala svet

Nepravdepodobná trojica spolu precestovala svet (Obrázok: planetjedward/twitter)

„Mám malý byt, nie je to ľahké. Vždy ste jeden druhému tvárou, “povedala.

„Nie je dostatok miesta pre nás oboch, snažíme sa to čo najlepšie využiť. Robíme to najlepšie, čo môžeme.

'Teraz sú ostatní chlapci, s ktorými som bol v karanténe, moji dvaja najlepší priatelia, s ktorými som vyrastal s Jedwardom.'

„V zásade sme sa všetci stretli na Celebrity Big Brother v roku 2011 a v zásade je to ako pandémia koronovírusu veľkého brata.

'Skutočne urobili tento zážitok oveľa lepším, než aký by bol pre mňa.'

Pokiaľ ide o ich vlastný milostný život, v súčasnosti sa verí, že obaja sú slobodní.

V roku 2017 Edward odhalil, že chodí so švédskym dievčaťom menom Sabrina. A hoci sa radi delia o detaily zo svojho súkromného života, uzavreli pakt, aby ich vzťahy neboli obmedzované.

John predtým povedal: „Mali sme vzťahy. Mal som dva dlhodobé vzťahy, ktoré boli súkromné. Nebolo to súčasťou mojej kariéry. “

Edward dodal: „Mali sme vzťahy, ale nebolo nikdy na prvom mieste, aby sme ich predvádzali.

„Je to ako kariérne hnutie, že ja a John sme nikdy neboli ako ostatní ľudia, ktorí sú, ó, Bože, urobme to OK! šírme sa, povedzme im o rozchode, manželstve a deťoch, to sme nikdy neboli my. “

Boli ste fanúšikom Jedwardu? Vyjadrite sa v sekcii komentárov nižšie ...