Na ktorom kanáli je Man Utd vs Colchester? Informácie o televízii a živých prenosoch

Futbal

Váš Horoskop Na Zajtra

Víťazstvo Manchestru United v Chelsea si zaistilo postup do štvrťfinále Carabao Cupu proti Colchester United-Ligy dvoch obrov.

Boli to dva góly Marcusa Rashforda, vrátane sebavedomého zásahu z pokutového kopu, ktorý zaistil červeným víťazstvo 2: 1 proti Chelsea v poslednom kole.

Stránka Essex medzitým úspešne vyradila kluby Premier League Crystal Palace a Tottenham z Ligového pohára.

Muži Ole Gunnara Solskjaera v súčasnej dobe sedia mimo prvej štvorky Premier League a budú to považovať za príležitosť vyskúšať si trofej a vyhrať po šiestykrát Ligový pohár.

Marcus Rashford z Manchestru United tlieska fanúšikom po zisku Carabao Cupu v Chelsea (Obrázok: PA)

Kedy je zápas?

Zápas sa hrá v stredu 18. decembra o 20:00.

Kde sa zápas koná?

Colchester bude cestovať na sever, aby si zahral na slávnom štadióne Old Trafford.

Man United v nedeľu remizoval s domácim zápasom v drese Evertonu.

Na akom televíznom kanáli hra hrá?

Hra sa nebude v Británii vysielať naživo v televízii ani v priamom prenose.

Colchester už v tejto sezóne ohromil Tottenham v Ligovom pohári (Obrázok: Akčné obrázky prostredníctvom agentúry Reuters)

Správy tímu Manchester United

Paul Pogba je vylúčený zo stredajšieho nočného zápasu z dôvodu choroby. Pogba hral v tejto sezóne iba šesťkrát po tom, čo utrpel zranenie členka.

Solskjaer uviedol, že Francúzovo voľno ho „dosť vrátilo“, niekoľko hodín predtým, ako bol Pogba zaznamenaný pri tanci na recepcii svadby jeho brata v Paríži.

Diogo Dalot bol dva mesiace neprítomný, ale minulý týždeň sa vrátil k plnému tréningu. Mohol nastúpiť proti Colchesteru.

Ďalšími neprítomnými pre červených sú Eric Bailly, Fosu-Mensah a Marcos Rojo.

Správy tímu Colchester

Luke Norris strelil v sobotu na Scunthorpe svoj siedmy gól v sezóne a bude sa snažiť pokračovať v bodovaní v Ligovom pohári.

Útočník Courtney Senior bol počas uplynulého víkendu v polčase striedaný so zranením štvorkolky, takže v stredu večer bude potenciálne chýbať.

Brankár Colchestru Dean Gerken nechal za tristošesťdesiat minút súťaže pustiť do siete iba jeden gól.