Aký kanál je Man Utd vs Brighton? Úvodný čas, podrobnosti o televízii a živom prenose

Futbal

Váš Horoskop Na Zajtra

Manchester United sa po reprezentačnej prestávke vracia do akcie Premier League s cieľom upevniť si pozíciu v prvej štvorke a udržať si pravdepodobný tlak na titul.

Napriek tomu, že v posledných deviatich ligových zápasoch nie sú porazení, konzistentnosť bola v tejto sezóne pre Ole Gunnara Solskjaera problémom, pričom iba štyri z týchto zápasov viedli k víťazstvu.

Brighton medzitým v posledných mesiacoch skĺzol po stole, pretože sa snažil premeniť svoj futbal na góly.

Na strane Grahama Pottera sa počas posledného výjazdu pred prestávkou podarilo ukončiť sériu štyroch prehier komplexným víťazstvom 3: 0 nad Newcastlom.

Reverzný zápas medzi týmito dvoma na štadióne AMEX bol plný zvratov a otočení, pričom United sa nakoniec ocitli na pravej strane skóre 3-2 po tom, ako Bruno Fernandes apos; Bodový kop ocenený VAR v deviatej minúte zastaveného času.

Neutrálni budú tentoraz dúfať v podobnú drámu, aj keď fanúšikovia oboch klubov nemusia súhlasiť.

Graham Potter si nerobí starosti s prepojením Man Utd a Liverpoolu na Bena Whitea

Brighton odcestoval na Old Trafford a stretol sa s United (Obrázok: Getty Images)

Kedy je Man Utd vs Brighton?

Začiatok je o 19.30 h v neskorom zápase za svetla na Old Trafford.

Hra uzatvára nabitý deň akcie, v ktorom sa Southampton začína hostením Burnley, Tottenhamu cestuje do Newcastlu a Aston Villa doma do Fulhamu.

Man Utd vs Brighton televízny kanál a živý prenos

Hra sa bude vysielať naživo na BT Sport 1 s pokrytím od 19:00 hod.

Zákazníci BT Sport si budú môcť hru pozrieť aj na webovej stránke a v aplikácii BT Sport.

Man Utd prehral s Crystal Palace a s posledným výkopom v zápase zdolal Brighton

Keď sa tieto dve strany naposledy stretli, došlo k neuveriteľnej dráme (Obrázok: Getty Images)

Kurzy Man Utd vs Brighton

United sú favoritmi na to, aby získali Brighton na domácej pôde, a cena víťazstva je 6/10.

Ak má Potterova strana vyvolať šok, výhra Seagulls je 4/1 s remízou 3/1.