Aký je kanál Hertha Berlín vs Liverpool? Úvodný čas, podrobnosti o televízii a živom prenose

Futbal

Váš Horoskop Na Zajtra

Liverpool pokračuje v príprave na rýchlo sa blížiacu kampaň v Premier League proti Herthe Berlín vo svojom druhom 90-minútovom prípravnom zápase pred sezónou.

Červení Jurgena Kloppa sídlia v tréningovom kempe v rakúskych kopcoch a v prvom úplnom priateľskom zápase nastúpili na Mainz, pričom vďaka neskorému vlastnému gólu Luca Kiliana vyhrali 1: 0.

Liverpool tiež bojoval proti dvom 30-minútovým zápasom proti rakúskemu klubu Wacker Innsbruck a nemeckému Stuttgartu, pričom obe minipriateľské zápasy remizoval 1: 1.

Začiatok novej sezóny je už len o niečo viac ako dva týždne a Klopp má k dispozícii tri zostavy, ktoré jeho hráčom pomôžu.

Červení sa vrátia do Merseyside, kde sa začiatkom augusta stretnú so španielskymi klubmi Athletic Bilbao a Osasuna, najskôr však v Herthe narazia na ďalší bundesligový tím.

Klopp má tri zostávajúce prípravné zápasy pred sezónou, aby dokončil svoje plány na novú sezónu

Klopp má tri zostávajúce prípravné zápasy pred sezónou, aby dokončil svoje plány na novú sezónu (Obrázok: Liverpool FC prostredníctvom Getty Images)

Kedy je Hertha Berlín vs Liverpool?

Ukážka je naplánovaná na mierne neobvyklý výkop o 19:20 h SELČ vo štvrtok večer.

Zápas sa hrá oTivoli Stadion Tirol, ktorý je domovom predošlých súperov Liverpoolu Wackera Innsbruck v západnom Rakúsku.

Televízny kanál Hertha Berlín a priamy prenos

LFCTV GO má výhradné vysielacie práva pre priateľské príslušenstvo.

Pokrytie na platforme sa začne o 18:30, pričom tí, ktorí majú príslušné predplatné, sa môžu naladiť na LFCTV aj prostredníctvom Sky a Virgin Media.

Tímové novinky

Xherdan Shaqiri a Thiago Alcantara dorazili na základňu Liverpoolu v stredu popoludní po tom, ako im boli po kampaniach Švajčiarska a Španielska na Euro 2020 poskytnuté predĺžené prázdniny.

Ako sa hovorí, zdá sa nepravdepodobné, že Jurgen Klopp okamžite hodí dvojicu späť do boja.

Joel Matip zvýšil návrat po ťažkom zranení členka na pozíciu stredného obrancu po boku novej posily Ibrahima Konate proti Mainzu.

Trent Alexander-Arnold bol tiež dostatočne fit na to, aby po prekonaní zranenia stehna začínal na pravom obrancovi.

Neboli však žiadne známky Matipových obranných kolegov Virgila van Dijka a Joe Gomeza, pričom dvojica sa rehabilitovala z dlhodobých zranení kolena.

Na inom mieste je kapitán Jordan Henderson stále na dovolenke po tom, ako dosiahol finále Eura 2020 s Anglickom, rovnako ako Roberto Firmino, Alisson a Fabinho, ktorí s Brazíliou dosiahli ukážku Copa America.

Chcete exkluzívnu predsezónnu ukážku VÁŠHO klubu - vo vašej doručenej pošte aj prostredníctvom vašej schránky? Zamierte sem, zistite viac a zabezpečte si svoju kópiu.

Caoimhin Kelleher tak môže dostať rukavice a Alex Oxlade-Chamberlain by mohol pokračovať v úlohe falošných deviatich, po boku Mohameda Salaha a Sadio Mane.

Diogo Jota však po návrate do tréningu niekoľko minút tlačí a Klopp sa môže rozhodnúť začať portugalského útočníka na hrotovom útočníkovi.

V strede poľa Naby Keita a James Milner pravdepodobne začnú, zatiaľ čo Curtis Jones a Harvey Elliott by mohli obsadiť tretie miesto.