Inšpiroval sa východ EastEnders Barbary Windsorovej filmom Krays? Odhalila sa strašidelná podobnosť

Televízne Noviny

Frances Shea, Barbara Windsor, Ronnie Knight a Reggie Kray

Frances Shea, Barbara Windsor, Ronnie Knight a Reggie Kray(Obrázok: Getty)Posledná scéna Barbary Windsorovej v EastEnders sa nápadne podobala na samovraždu prvej manželky gangstra Reggieho Kraya, ako je zobrazená vo filme Legenda.


Jej postava Peggy Mitchellová sedela pri svojom toaletnom stolíku v najjemnejších šatách a diamantových náušniciach, keď opakovane prehĺtala pilulky, aby ukončila svoj život.Utorkovou epizódou bol koniec Barbaryho stvárnenia gazdinky kráľovnej Vic, ktoré trvalo 22 rokov.


A odzrkadľovalo to scénu vo filme z roku 2015, v ktorej Frances Kray v podaní Emily Browningovej končí svoj život.

Emily Browning ako Frances Kray / Shea vo filme Kray LEgend

Emily Browning ako Frances KraySedí tiež za toaletným stolíkom v ostrých bielych šatách, keď perie pilulku za tabletkou a potom si ľahne na posteľ, aby zomrela.

keď čierny piatok 2020

23 -ročná Frances, ktorá trpela drogovou závislosťou a problémami duševného zdravia, sa v roku 1967 - dva roky po svadbe s Reggiem - smrteľne predávkovala.


Barbara predtým pripustila, že Peggy je jemná voči svojim synom, Grantovi a Philovi Mitchellovým, je založená na Reggieho matke Violet Krayovej, ktorá bola známa tým, že bola voči nemu a jeho dvojčaťu Ronnie celkom zhovievavá.

78-ročná herečka povedala: Húževnatosť som založila na svojej mame-mohla byť dosť tvrdá a všetko bolo treba robiť po svojom.

„Jemnosť so svojimi synmi som založil na veľkých, dobre ju nazývam Violet Krayová, na chlapcoch Krayových.

Barbara Windsorová

Barbara Windsorová

degale vs eubank stream

Čítaj viac: Diváci zničení Peggyho smrťou

Barbara bola priateľka Kraye a bola zobrazená s Frances v nočnom klube dvojčiat El Maroko v londýnskom Soho v roku 1965 - v roku, keď sa Frances a Reggie vzali.

Martin Kemp, ktorý hral gangstera Steva Owena vo filmoch EastEnders a Reggie vo filme Krays z roku 1990, hovoril o vplyve rodiny na Barbarino herectvo.

V minulom rozhovore povedal, že jej postava bola úplným podvodom Violet Krayovej.

Emily Browning ako Frances Kray / Shea vo filme Kray Legenda

Anglicko vs Belgicko odštartuje britský čas

Povedal: Veľa sme sa rozprávali o Reggie Krayovej. Poznala ho naozaj dobre a v jednom momente s ním išla. Veľa sme o tom hovorili.

Barbarin manžel Scott Mitchell povedal, že podobnosti deja sú úplnou náhodou.

Povedal, že Barbara nie je priateľkou Frances, stretla sa s ňou iba párkrát zo sociálneho hľadiska a nevedela o okolnostiach jej smrti.

Povedal, že na žiadnych predprodukčných stretnutiach, ktoré mala Barbara s producentmi alebo spisovateľom tejto epizódy, nikdy nebola žiadna zmienka o Frances Krayovej.

A v žiadnom prípade nebol v záverečnej scéne Peggy ani náznak ani myšlienka na spojenie so smrťou Frances Krayovej.

„Jediná postava, na ktorú sa myslelo, bola Peggy Mitchell.