Vicky Pattison predvádza svoje pôsobivé chudnutie a v žltých obväzových šatách vyzerá super sexi

Celebrity News

Váš Horoskop Na Zajtra

Vicky Pattison predvádza svoju diétu po Geordie Shore pred a po chudnutí v obväzových šatách, keď klesá z veľkosti 16 na veľkosť 8. Dieťa Geordie Shore je doslova polovicou ženy, ktorou bývala.

Je to nová žena!(Obrázok: FameFlynet)Nie je žiadnym tajomstvom, že hviezdy Geordie Shore majú radi párty, ale vyjsť si do mesta a na konci noci prehltnúť kebab, často to stojí niečo za to.


A zdá sa, že Vicky Pattison zaplatila uvedenú cenu nedávno po tom, ako nahodila pár libier.Realitná hviezda ale prešla úžasnou transformáciou a zoštíhlila z veľkosti 16 na veľkosť osem.


Geordie dievča bolo odhalené a tento týždeň v žltých obväzových šatách objímajúcich postavu, ktoré predvádzali jej pôsobivé nové telo.

Keď kráčala po ulici, mala na sebe pár purpurových podpätkov a zdravú žiaru.Vicky vyzerala ako iná žena zo začiatku roka, keď ju videli, ako si užíva dovolenku na pláži na dovolenke v podobných farebných šatách.

Televízna osobnosť sa na svoju misiu na chudnutie prvýkrát pustila po tom, ako sa minulý rok rozišla s bývalým snúbencom a bývalou hereckou hviezdou Geordie Shore Ricci Guarnaccio.


V tom čase Vickyova hmotnosť stúpla na 11,2 libier, ale po prijatí krutých posmeškov na Twitteri kvôli svojmu vzhľadu sa rozhodla podniknúť kroky, aby dostala svoje búchajúce telo späť.

jordánsko - strana 3
Vicky Pattison predvádza dramatické chudnutie od veľkosti 16 do veľkosti 8

Smokin ' (Obrázok: FameFlynet)

Ale Vicky nedokázala ľahko schudnúť, hovorí to nové! časopis: „Je to boj o udržanie tohto tela, nieto ešte o tom, že by sme chceli schudnúť.“

Zdá sa však, že hviezda je s výsledkami spokojná a nedávno tweetovala fanúšikom, aby sa im poďakovali za komplimenty.

Napísala: „Nemôžem uveriť, ako milí sú všetci o mojom chudnutí! Ďakujem - stále mám na čom pracovať, ale už sa tam dostávam! '

Vicky vyzerala v žltých šatách oveľa šťastnejšie, ako keď ju videli minulý týždeň po tom, ako predstúpila pred sudcov z Newcastlu.

Hviezda čelí trom obvineniam z júlovej noci v meste, ktorá sa údajne skončila násilím.

Keď odchádzala zo súdu, kde odmietla vyhovieť, pretiahla si vlasy na tvár.

Vicky je obvinená z bitky dvoch dievčat v bitke, ktorá sa stala v noci.

Vicky Pattison pred a po Zobraziť galériu

Pozri Tiež: