Vanessa Hudgens sa otvára o „traumatizujúcom úniku aktov z fotiek“ od „ľudí, ktorí fandia“

Celebrity News

Vanessa Hudgensová otvorila rozhovor o „traumatizujúcom“ nahom prenose fotografií „skutočne nadaných ľudí“.

Tridsaťjedenročná bývalá hviezda Disneyho mala narušené súkromie v roku 2007, keď na internet unikli jej nahé fotografie.

Vanessa, ktorá sa preslávila v prvom stredoškolskom hudobnom televíznom filme v roku 2006, uviedla, že herci „strácajú úchop“ zo svojho súkromia tým, že sú v očiach verejnosti.

lacná dovolenka 2018 uk

V rozhovore pre Cosmopolitan UK Vanessa povedala, že to bolo „pre mňa skutočne traumatizujúce“, a dodala: „Je skutočne skľučujúce, že ľudia majú pocit, že sú dostatočne oprávnení zdieľať so svetom niečo také osobné.

'Ako herec úplne strácate kontrolu nad svojim súkromím a je to skutočne smutné.'

Vanessa Hudgens otvorila tému o „traumatickom úniku fotografií“ (Obrázok: AFP/Getty Images)

Herečka pokračovala: „Zdá sa, že by to tak nemalo byť, ale bohužiaľ, ak má dostatok ľudí záujem, urobia všetko pre to, aby sa o vás dozvedeli čo najviac, čo je lichotivé. Hádaj, ale potom to ľudia vezmú príliš ďaleko a nakoniec prezradia veci, ktoré by mali byť osobné. '

Vanessa povedala, že si myslí, že „dôjde k prerušeniu, keď uvidíte svoju obľúbenú herečku na obrazovke a teraz ich vidíte vo svojom dome vo svojich domovoch a môžete ich sledovať, kedykoľvek budete chcieť“.

Čítaj viac

Tipy editora Showbiz
Slzavá ​​Kate hovorí, že deti stratili „otca“ Jeff zdieľa dvojníka Freddieho Depp ukončil manželstvo Amber kvôli hovnu Kate Garraway potvrdzuje návrat GMB

Dodala: „Je to takmer - nechcem hovoriť o nedostatku rešpektu, pretože to znie negatívne - ale vyvoláva to vo vás pocit, že ich poznáte, aj keď ich nepoznáte.“

V čase úniku fotografií sa Hudgens za snímky ospravedlnil a povedal, že je „v rozpakoch nad touto situáciou“, a spoločnosť Disney bola nútená popierať fámy, že bude vyradená z franšízy pre mládež.

Peter králik v hodnote 50p

Vanessa Hudgens zasiahla „skurvených ľudí“, z ktorých unikli nahé fotky (Obrázok: Getty Images pre Harperov BAZÁR)

Herečka a hudobná hviezda, ktorá sa vo všetkých troch stredoškolských hudobných filmoch predstavila ako Gabriella Montezová oproti Zacovi Efronovi ako jej milostný záujem Troy Bolton, povedala, že sa jej podarilo vyhnúť sa vyhoreniu po tom, čo bola detskou hviezdou, staraním sa o seba a tiež tým, že bola ' trochu asociálne “.

'Keď sa na to spätne pozerám, je to ako ďalší život,' povedala.

„Chcem povedať, že som určite unavený. Starám sa o seba dobre. Viem o veciach, na ktorých záleží najviac - milujem svoju prácu, ale moja práca nie je všetko. Moja rodina je - môj partner a moji priatelia sú veci, ktoré ma držia pri zemi. '

Vanessa Hudgens sa v roku 2018 objavila na červenom koberci (Obrázok: imageSPACE / SplashNews.com)

yorkie (čokoládová tyčinka)

Vanessa, ktorá sa objavila aj vo filmoch Spring Breakers, Sucker Punch a Netflix's The Princess Switch, dodala: „Bol som tiež veľmi plaché dieťa.

„Milujem herectvo a byť na javisku a skrývať sa za postavou, ale keď to na mňa prišlo, Vanessa, keď som tam bola, nikdy som tým nebola a je to niečo, na čo si stále zvykám.

'Myslím si, že plaché dieťa mi skutočne pomohlo nekráčať - byť trochu asociálny, doslova.'

*Celý rozhovor je vo februárovom vydaní časopisu Cosmopolitan UK, ktoré práve vychádza.