Priateľka Usaina Bolta reaguje potom, čo ho zachytil v posteli s brazílskym študentom a všimol si párty so sporo odetými ženami

Celebrity News

Usain Bolt

„Prvá dáma“ Usaina Bolta sa vracia(Obrázok: Instagram)

Priateľka Usaina Bolta reagovala na jeho večer plný vášne s brazílskym študentom a takmer neustále divoké noci strávené s množstvom krás od skončenia olympijských hier.

je holly willoughby opäť tehotná v roku 2014

Modelka Kasi Bennettová (26), ktorú označuje za svoju „prvú dámu“, mlčala o tvrdeniach, že jej muž po víťazstve na hrách podviedol.

Teraz sa však zdá, že vrhla na internet seriózny tieň, pretože má rada sériu rezných komentárov od fanúšikov a online mémy, ktoré sa vracajú k hviezde.

Brunetkovej kráske sa páčil mém na Instagrame, ktorý ukazuje jej a Brazílčana Jadyho Duarteho na obrázku vedľa seba s titulkom: „Keď ste dievča, Selfridges a podvádzate ju s Primarkom.“

Kasi b sa páčil Tweet

Kasimu sa páčil tento tweet (Obrázok: Twitter)

Kasi J. Bennett

UsaINova priateľka Kasi J. Bennettová (Obrázok: Instagram / kasi.b)

Potom sa jej páčil tweet zameraný na jej priateľa, ktorý znel: „Vymenil si svoj život s bohyňou za jednu noc, s ktorou by si sa chcel niekedy ani len nepriblížiť.“

Boltova sestra Christine Bolt-Hylton, 32, predtým trvala na tom, že pár zostane spolu, napriek údajnému podvádzaniu športovej hviezdy.

Christine vo svojom rodnom meste St Andrews blízko jamajského Kingstonu povedala: „Som si istá, že Kasi si na to už bude zvykať. Je zvyknutá vidieť takéto obrázky.

Kasi J. Bennett

Kasi J. Bennett sa postaví (Obrázok: Instagram / kasi.b)

'Ľudia s ním žiadajú fotografie a on je vždy ochotný nechať sa vyfotiť.'

A to príde potom, čo športová hviezda strávila noc s Jady Duarteovou (20), potom, čo ju zviedol bliknutím šesťbalenia a potiahnutím svojho slávneho „blesku“ póze, senzačne tvrdila.

Sestra Usaina Bolta, Christine Bolt-Hylton, 32

Sestra Usaina Bolta, Christine Bolt-Hylton, 32 (Obrázok: SWNS)

Dvojnásobná mamička zdieľala zábery, ktoré jej zrejme ukázali bozkávanie a maznanie sa so šprintom po jeho 30. narodeninách v Riu.

A teraz prelomila mlčanie o noci s olympijským esom - tvrdila, že ju pomocou aplikácie Google Translate presvedčil, aby ho sprevádzala späť do olympijskej dediny.

Usain a jeho študentská „milenka“ (Obrázok: Jady Duarte/WhatsApp)

Jady pózovala v sérii selfie (Obrázok: Jady Duarte/WhatsApp)

Potom sa údajne milovali v malej samostatnej posteli a počúvali Rihannino dielo.

Bláznivé výstrelky tejto dvojice údajne trvali viac ako dve hodinové sedenia, pričom si medzi nimi spoločne vychutnali nápoje.

Hviezda sa odvtedy vrátila do Londýna, kde ho odvtedy obklopilo množstvo krások počas divokých nocí - napriek tomu, že Jady tvrdil, že sľúbil, že sa opäť uvidia.

Stretli sa v luxusnom klube Rio All In a Jady tvrdí, že športová legenda sa pomaly dostala k svojej skupine priateľov a potom nehanebne predviedla svoje pôsobivé šesťbalenie.

'Postavili sa pred nás a zrazu si natiahol košeľu a ukázal nám svoj balík šiestich,' povedala Pošta online. „Nikdy som nič podobné nevidel. Musel som sa len natiahnuť a pohladiť ho. “

posvätných pisárov anjelské čísla

Postele olympijskej dediny (Obrázok: AFP/Getty)

Jady Duarte s Douglasom Donatom Pereirom, teror Dinah

Usain teraz žúri v Londýne (Obrázok: Splash)

Bolt potom údajne požiadal svojho osobného strážcu, aby ju pozval k sebe, a kým spočiatku váhala, nakoniec sa s ním na konci noci opäť stretla.

'Nakoniec sme čakali v rade na taxík a usmial sa na mňa a predviedol slávnu víťaznú pózu, takže som nepochyboval, kto to je,' dodala. „Vtedy som sa rozhodol, že je čas podľahnúť mu. Vtiahol ma do taxíka a dal mi neuveriteľnú pusu. '

Napriek silnému zabezpečeniu sa Boltovi podarilo prepašovať svojho spoločníka do olympijskej dediny v oficiálnom autobuse a tvrdila, že sa celú cestu pobozkali.

Dvojnásobná mama nehovorí anglicky a tvrdila, že Bolt po celý čas používal aplikáciu Google Translate.

Jady pózujúca pre selfie (Obrázok: Facebook)

Po sprchovaní vo svojej izbe, v ktorej sa údajne nachádzali dve malé samostatné postele, začal športovec púšťať hudbu do telefónu a usadil sa v práci Rihanny, než si užili noc vášne.

„Bolo to veľmi vášnivé a horúce - hltali sme sa navzájom. Má telo šampióna, aj keď sa jeho mužské partie nezhodujú - je ako bežný chlap, “tvrdila.

Podľa brunetovej krásky mali sex dvakrát dlhší čas, než si urobili spoločné selfie v posteli.

Tvrdí, že Bolt jej potom dal 100 eurovú bankovku, aby si zobrala taxík, a sľúbil, že jej zavolá a dohodne si ďalší termín počas paralympiády.

„Naozaj som si myslel, že sa niečo deje,“ povedala tejto stránke. 'Ale teraz vidím, že zbiera ženy rovnako rýchlo ako zlaté medaily.'

Odvtedy žúruje s viacerými kráskami (Obrázok: Splash)

Kontaktovali sme zástupcov hviezdy so žiadosťou o komentár.

A to príde potom, čo Boltova sestra trvala na tom, že by sa nemal rozísť so svojou priateľkou - napriek tomu, že sa v poslednom čase veľmi verejne bavil.

Okrem jeho noci s Jadym sa tento týždeň objavili aj ďalšie fotografie Usaina, ako sa zrejme bozkáva a tancuje s INÝM dievčaťom v nočnom klube Rio.

Prichádza to potom, čo sa ukázalo, že hviezda plánuje po olympiáde navrhnúť svojej dlhoročnej priateľke 26-ročnej Kasi Bennettovej.

Boltova veľká sestra, 32-ročná Christine Bolt-Hyltonová, teraz povedala, ako bude jamajský omračovač z fotografií „rozrušený“.

Bol tiež videný, ako v klube šmíroval dievča (Obrázok: Sandrin Cardozo)

Christine však verí, že Usain ešte navrhne a pár „vyrieši svoje problémy“, pretože „príliš miluje Kasiho, aby ohrozil vzťah“.

Christine vo svojom rodnom meste St Andrews blízko jamajského Kingstonu povedala: „Som si istá, že Kasi si na to už bude zvykať. Je zvyknutá vidieť takéto obrázky.

zostava celebrít big brother 2012

„Ľudia s ním žiadajú obrázky a on je vždy ochotný ich nechať.

„Je zvyknutá, že je verejne dostupný.

„Nemyslím si, že by sa medzi ním a brazílskym dievčaťom niečo stalo,“ dodala k záberom s Jadym.

„Príliš miluje Kasi, aby ohrozil vzťah.

Túto pózu vraj vytiahol (Obrázok: PA)

'Pozerám sa na obrázky a nevyzerá to, že by s ňou niečo robil.'

Na otázku, či bude Kasi rozrušená, Christine, ktorá je Usainovou nevlastnou sestrou, pokračovala: „Obrázky sú z mladého dievčaťa. Viem, že bude naštvaná.

„Ale ona s ním bude hovoriť a ja viem, že môžu svoje problémy vyriešiť.

'Usain neverí v podvádzanie. Normálne, keď hovoríme, vidí, že je proti takýmto veciam.

Neskôr sa zúčastnil večierku v Londýne

„Pokiaľ viem, nikdy predtým to neurobil.

„Keď bol oveľa mladší, bol medzi dievčatami obľúbený, ale odkedy sú spolu, nič také nerobil.

'Ak by boli spolu, ako hovorí, myslím, že mala v pláne, že urobí fotografie a odhalí ho za' podvádzanie '.'

Hviezda si maximálne užíva voľný čas (Obrázok: Instagram/Usainbolt)

Na otázku, či by sa mal jej malý brat ospravedlniť, Christine odpovedala: „Kasi bola s večierkovými obrázkami určite v poriadku.

'Obrázky s dievčaťom, za ktoré by sa mal určite ospravedlniť.'

Fotografie, ktoré boli zdieľané na WhatsApp, zrejme ukazujú Usaina bez trička v posteli s brazílskym študentom, ktorý má oblečenú bielu vestu.

Žena, o ktorej sa tvrdilo, že je dvojnásobnou mamou a vdova po známom narkobarónovi známom ako Diná Terror, odvtedy uviedla, že „umiera od hanby“.

Christine však povedala: „Nikdy by nepodviedol. Bol vychovávaný svojimi rodičmi, aby nikdy nerobil také veci.

Je to športová legenda (Obrázok: GETTY)

„Bol vychovaný v kresťanskom dome a jeho matka tento životný štýl nepodporuje. Preto si nemyslím, že by niekedy podviedol.

„Myslím si, že Kasi s ním bude hovoriť a oni sa spoločne rozhodnú, čo budú robiť.

„Pokiaľ ide o osobnú skúsenosť, a keďže je mu nablízku, rozhodne namieta proti podvádzaniu.

Liverpool vs kanál Southampton

„Myslím si, že Kasi a Usain budú pracovať na minulosti, bez ohľadu na to, čo to bolo, a budú pokračovať vo svojom živote.

'Musí byť opatrný kvôli svojim činom.'

Christine však povedala, že sa za svojho brata nehanbí, a dodala: „Ak mám byť úprimná, nemyslím si, že urobil niečo zlé.“