Toni Collette označená ako „diva“ v seriáli Wanderlust po tom, ako sa „nahnevala kvôli jednej podivnej požiadavke na jedlo“

Televízne Noviny

Toni Collette označená ako „diva-like na Wanderlust nastavená na podivnú žiadosť o jedlo“(Obrázok: ITV)

Hviezda Wanderlust Toni Collette údajne „pobúrila“ herecké obsadenie a štáb relácie BBC za jej „diva-like“ správanie.

O 45 -ročnej austrálskej herečke sa tvrdilo, že bola hrubá k produkčnému personálu a k svojmu PA, a údajne kričala kvôli svojmu PA, aby jej dala nesprávnu značku organického octu.

Insider zo seriálu The Sun odhalil, že „sa správala, ako keby vládla v úkryte“, a kričala na svoju vlastnú PA kvôli podivnej požiadavke na jedlo, čo viedlo k tomu, že ostatní členovia žartovali o jej nálade.

Toni vo Wanderluste (Obrázok: BBC)

Toni a hlavný predstaviteľ Steven Mackintosh (Obrázok: BBC)

Zdroj povedal: „Toni je hviezda - ale prinajmenšom je ťažké s ním pracovať. Bola hrubá k personálu, znevažovala ľudí a správala sa, akoby vládla v úkryte.

danniella westbrook čistý majetok

Mala by vášnivé nezhody s režisérmi a dokonca by pred všetkými kričala na svoju PA, pretože pre ňu kúpila nesprávnu značku organického octu.

Posádka si robila žarty z toho, aká bude Toni v práci, akú náladu budeme mať v ten deň.

Keď sa rozbehnú kamery, je z nej profesionálka. Ale akonáhle prestali, bola nepredvídateľná. OK niektoré dni, náladový ďalší.

Prehliadka je dosť chúlostivá (Obrázok: BBC)

Očakávate úroveň drámy s hlavnými postavami a hollywoodskymi typmi, ale ona bola len úplne novou úrovňou. '

Zdroj tiež uviedol, že herečka si zo sady údajne robila srandu, porovnávala ju s hollywoodskymi filmami, v ktorých hrala, aj keď nepriaznivo.

Toni hrá Joy Richards, ktorá presviedča svojho manžela, aby skúsil otvorený vzťah, aby získal iskru v ich manželstve.

Šou sa natáčala v Manchestri od októbra minulého roku do februára tohto roku a obsahuje niektoré z najzaujímavejších scén BBC, aké kedy predstavovala scéna masturbácie v prvých siedmich minútach prvej epizódy.

Pár sa pokúša znovu zapáliť iskru v ich manželstve (Obrázok: BBC)

Wanderlust získal určitú kritiku, ale niektorí fanúšikovia si nie sú istí, že je to oveľa viac než len nezbedné sexuálne scény a trápne pokusy.

Hovorca Drama Republic, ktorý robí film Wanderlust, povedal: Toni Collette bol snom pracovať. Bola profesionálna, zábavná, ohľaduplná a zásadná pre pozitívne prostredie na scéne.

„Výsledkom bolo, že Wanderlust nemohol byť šťastnejšou výrobnou loďou.

gemma collins a james argent

Wanderlust pokračuje v pondelok o 21:00 na stanici BBC1.