Nahé selfie Toma Daleya VYLÚKAJTE sa online necelý rok potom, čo sa priznal, že má s fanúšikom cybersex

Celebrity News

(Obrázok: Getty/Youtube)

Na internet unikli nahé fotografie Toma Daleya.

Jeden z obrázkov ukazuje 23-ročného olympijského potápača nahého so zadkom, ktorý sugestívne trčí vo vzduchu.

Na ďalšej selfie leží v posteli a pozerá sa do kamery s olympijským prsteňom dobre viditeľným na prste.

extrémne lacné jedlá uk

Minulý rok sa ukázalo, že Tom si doprial sexi Snapchaty s mužom z Liverpoolu počas dočasnej prestávky od svojho oscarového manžela Dustina Lance Blacka v roku 2016.

Novo uniknuté fotografie pochádzajú približne z rovnakého času - dlho pred Tomovým manželstvom.

(Obrázok: Youtube/Tom Daley)

Potápačská superhviezda sa predtým priznala, že má s fanúšikom cybersex (Obrázok: Getty Images Europe)

oprava zápaliek sam sodje

Tomov blízky priateľ povedal NEWSAM Online: „Obrázky sú staré. Od roku 2016, oveľa skôr, ako sa Tom a Lance vzali.

'Pochádzajú z obdobia, keď sa na niekoľko mesiacov rozdelili, o čom obaja predtým hovorili, ale znova sa dali dohromady.'

V minulom roku Tomov snúbenec povedal, že pár je po tajnom rozchode pred zasnúbením silnejší než kedykoľvek predtým.

V tej dobe, hovoriť s Slnko “, scenárista Dustin - ktorého priatelia nazývajú Lance - povedal, že potápač Tom mu povedal všetko, čo sa stalo, ale dodal, že v tom čase boli oddelení, takže to, čo Tom v tom čase robil vo svojom súkromnom živote, je jeho vlastná vec.

Dustin Lance Black (L) a Tom Daley

Dvojica je opäť silná (Obrázok: Getty)

S Tomom sme sa rozprávali o všetkom, čo sa dialo. To je tajomstvo toho, ako sme si takí blízki a dokážeme prežiť ťažké časy, povedal.

Dustin povedal, že pár nepovedal veľa ľudí o svojom sedemmesačnom rozdelení, ktoré prišlo ako vzájomné rozhodnutie po náročnom pracovnom programe a život v rôznych krajinách si vyžiadal svoju daň.

čo znamená 500

To, čo Tom v tom čase urobil, bola jeho osobná vec, dodal Dustin.

Dvojica sa zasnúbila v októbri 2015 (Obrázok: Getty)

22-ročný Tom mal v roku 2016 náročný rok olympijskými hrami v Riu, zatiaľ čo 42-ročný Dustin je hollywoodsky spisovateľ a víťaz Oscara, ktorý nedávno dokončil produkciu v novom miniseriáli s názvom When We Rise.

Ale potom, čo sa ich plány trochu upokojili, si dvojica uvedomila, že bez seba nedokážu žiť, a znovu oživila ich romantiku.

Dustin povedal: Museli sme urobiť úpravy, aby sme sa uistili, že už nikdy nebudeme oddelení z akéhokoľvek dôvodu vrátane práce. Súčasťou tohto procesu je aj to, prečo sme vlastne teraz stanovili dátum našej svadby. Nakoniec sme si stanovili dátum a veci sú veľmi dobré.

Tom Daley

Tom povedal, že v skutočnom živote nikoho nestretol a už by to nikdy neurobil (Obrázok: PA Wire)

Tom a Dustin sa pred zásnubou krátko rozišli, ale tajili to (Obrázok: Funkcie Rex)

korunovačná ulica brata gemmy

Tom medzitým povedal, že sa počas svojho času okrem Dustina v skutočnosti s nikým v reálnom živote nestretol a že sa to už nikdy nezopakuje, keď je späť s Dustinom a plánuje ich svadbu.

'To sa už nikdy nebude opakovať, keď sa vezmeme,' povedal Tom. 'Dátum je stanovený a my sme veľmi vzácni a pripravení ísť na svadbu.'

Zasnúbili sa v októbri 2015 a vlani sa vzali.

lady gaga vypískala na vmas
Tom Daley a Lance Black

Pár často trávi čas oddelene kvôli zaneprázdnenej kariére

Pár sa stretol na priemyselnej akcii, kde Tom urobil prvý krok zadaním svojho mobilného telefónneho čísla do Dustinovho telefónu spolu so správou, aby mu zavolal.

A manželské reči prišli rýchlo.

'Úprimne povedané, hovorili sme o manželstve počas prvých dvoch týždňov potom, čo sme sa videli prvýkrát v LA,' povedal Tom v roku 2016 časopisu OUT.

Dustin dodal: „Boli sme zaneprázdnení všetkými týmito plánmi - obaja sme chceli mať deti; obaja sme si chceli jedného dňa postaviť vlastný domov. Kreslím, a tak som načrtával malé plány domov na útesoch s výhľadom na oceány, zatiaľ čo Tom mi dával pozor cez rameno - bola to veľmi dospelá verzia hry na dom.

„Manželstvo je základom všetkých týchto ďalších veľkých plánov, ktoré máme. Vedeli sme teda, že sa zasnúbime - bolo len otázkou, kedy a kto to urobí. '