Super Mario Run je teraz k dispozícii na smartfónoch a tabletoch so systémom Android

Technológie

Super Mario Run je teraz k dispozícii na stiahnutie v obchode Google Play.Bočná rolovacia plošinovka bola hitom na iPhone a teraz prináša charakteristické kúzlo Nintenda aj na Android zariadenia.


anglicko ceska republika tv

Budete musieť používať Android 4.2 alebo novší – čo v podstate znamená, že potrebujete zariadenie Android vyrobené po roku 2012.Vybraná časť hry je k dispozícii na hranie zadarmo, kým budete musieť zaplatiť 7,99 £, aby ste odomkli zvyšok. Našťastie neexistujú žiadne reklamy ani platby v aplikácii.


Mariov dlho očakávaný debut smartfónu sa stal hitom na iOS od jeho uvedenia na trh v decembri minulého roka. Za štyri dni zvládla 40 miliónov stiahnutí.

ktorý vlastní halifax banku

Poskytuje vám šesť svetov a 24 nových úrovní plných Mariových charakteristických farieb a zvukových efektov. Existuje veľa zelených húb a mincí.Hra je určená na hranie jednou rukou. Mario sa preto sám posúva vpred a vy stačí len ťukať na displej, aby skočil.

12 ročný má dieťa

Ako v každej dobrej mobilnej hre, môžete súťažiť so svojimi kamarátmi, aby ste získali najvyššie skóre.


Hra pritiahla trochu kritiky, pokiaľ ide o jej cenu – Nintendo sa rozhodlo účtovať si tento vyšší poplatok vopred a ušetriť vám tak otravu z platieb v aplikácii, aby ste dostali nejakú hotovosť.

Mario sa však nestal tak populárnym tým, že vydával zlé hry – a zdá sa, že Super Mario Run bude po spustení tento týždeň pravdepodobne jednou z najlepších herných ponúk v obchode Google Play.

načítavanie ankety

Chystáte sa kúpiť Super Mario Run?

DOTERAZ 0+ HLASOV

ÁNONIENajčítanejšie
Nenechajte si ujsť