Prísne posudzujte Shirley Ballasovú pripravenú vziať si milenku, keď dráždi návrh

Celebrity News

Shirley Ballas a jej priateľ sa počas uzamknutia tak zblížili, že škádlil manželstvo.

Od prvého uzamknutia sa so svojim dvojročným partnerom Dannym Taylorom zblížili.

A teraz Danny škádlil, že návrh nemusí byť príliš ďaleko.

rihanna parížsky týždeň módy

Na otázku, či je manželstvo čoskoro v rukách, sa Danny usmial: Je to skvelá inštitúcia. Sledujte teda tento priestor.

Len neviete, čo sa môže chystať.

Dvakrát rozvedená 60-ročná Shirley, ktorá predtým hovorila, že by mohla uvažovať o zásnubách v roku 2021, bola potešená, že 48-ročný Danny je na tom rovnako.

Povedala: A to pochádza od neho, nie odo mňa!

Dvojica by mohla svoj vzťah posunúť na ďalšiu úroveň v roku 2021 (Obrázok: Internet neznámy)

Ich vzťah kvitne od začiatku tohto roka.

Musíme stráviť celé zablokovanie spoločne, povedala Shirley. Takže sme sa skutočne spoznali na osobnejšej úrovni. Vídali sme sa raz týždenne. Teraz sa vidíme každý deň, takže sme sa toho o sebe veľa dozvedeli.

Nebola by to Shirleyho prvá cesta uličkou. Bola zasnúbená vo veku 16 rokov s Nigelom Tiffanym, teraz jej finančným poradcom, a bola vydatá za tanečného partnera Sammyho Stopforda vo veku 20 až 24 rokov, ktorý teraz žije cez cestu od nej. Môžem hodiť kamienok na jeho predné dvere, povedala.

Potom sa vydala za svojho ďalšieho tanečného partnera Američana Corkyho Ballasa v roku 1985. Majú spolu syna Marka, ale v roku 2007 sa po niekoľkých ťažkých spoločných rokoch rozišli.

Shirley Ballas a jej partner Danny Taylor by si mohli budúci rok zložiť sľub (Obrázok: Ken McKay/ITV/REX/Shutterstock)

Shirley si začala myslieť, že nikdy nevie, či je tretíkrát kúzlo, až do stretnutia s hercom Dannym, keď obaja pred dvoma rokmi hrali vo vianočnom pante Jack a Beanstalk v Liverpoolskej ríši. Teraz chce, aby si ostatní pamätali, že nikdy nie je neskoro.

Nikto by sa nikdy nemal vzdávať lásky, povedala. Myslím, že som mal. A potom som stretol Dannyho. Ale pre všetkých tam vonku a pre kohokoľvek, kto sa stále pozerá, nikdy neviete, čo je za rohom.

Keď tu [Danny a ja] sedíme, rozhodne sme sa do seba zamilovali a bola to krásna cesta.

Danny sa práve vrátila z výletu do svojho rodného mesta Wallasey v meste The Wirral, aby zozbierala Shirleyho milovanú mamu Audrey (83).

V súčasnej dobe bojuje s rakovinou a od zablokovania Shirleyho nevidela. Danny ju dokázal priviesť späť do svojho londýnskeho domu tesne predtým, ako sa mesto dostalo do tretej triedy, takže môžu cez Vianoce stráviť tri týždne spolu.

Shirley žiarila od ucha k uchu po boku svojej mamy a priateľa (Obrázok: Obrázky GC)

Shirley, ktorá ju predstavila na serveri Jess Saying Facebook Live, povedala: „Toto je žena, ktorá je zodpovedná za všetko - je to matriarcha, tá, ktorá vo mňa verila.

A teraz môžeme tráviť Vianoce spoločne. Ako teda vyzerajú Vianoce v domácnosti Ballasových? Karaoke a pár drobností, zasmiala sa Shirley.

Sú to len druhé Vianoce, po minulom roku, ktoré Shirley oslávila odvtedy, čo jej brat David v decembri 2003 spáchal samovraždu vo veku 44 rokov.

Ako hovorí vo svojej autobiografii, ktorá je novinkou Za flitrami, bola to dlhá cesta k uzdraveniu, nehovoriac o jej ceste zo sídliska vo Wirrale k majstrovstvu sveta, len aby v profesionálnych tanečných kruhoch a búrlivom manželstve trpela strašnou šikanou. , ktorá ju sotva jedla, keď sa prvýkrát pripojila k Strictly v roku 2017, tak zúfalá, aby vyzerala dobre po boku priateľa Darceya Bussella.

Ľudia vidia pôvab a mihalnice a neuvedomujú si, aký pre mňa život bol boj, ako plávanie proti prúdu, povedala Shirley.

Keď som prvýkrát dostal prácu Strictly, mal som problémy s vlastným telom a myslel som si, že musím schudnúť, pretože to bude vyzerať lepšie. Všetko v mojej vlastnej hlave. Ale odvtedy som sa oveľa viac uvoľnil.

Shirley začala randiť s hercom Danielom v roku 2019 po tom, čo spolupracovala na pantomíme Jack and The Beanstalk (Obrázok: PA)

A teraz mám tohto milého priateľa. Takže sa tam dostávam so svojimi osobnými problémami.

Jej mama, ktorá má právo veta vo všetkých striktne oblečených Shirley, má záujem udržať si pôvab a dodať, že sa jej páčilo, že sa Shirley oblieka sexy.

V sobotu sa však budú finalisti uberať hlavami, pretože Maisie Smith, Popstar HRVY, Bill Bailey a Jamie Laing z EastEnders sa dostanú do finále

Chcel by som, aby vyhrali všetky štyri, povedala Shirley. Mohol to byť ktorýkoľvek z nich. Všetci sú víťazmi mojej knihy.

Shirleyho neuveriteľné knihy sú práve vonku

Skutočným víťazom tejto série bol Anton du Beke, ktorý sa konečne dostal na porotu, keď bol Motsi Mabuse vypnutý. Shirley však trvá na tom, že sa nevie rozhodnúť, či by sa mohol znova vrátiť - alebo dokonca ako niektorí navrhovali nahradiť Bruna Tonioliho, ak bude budúci rok stále v USA.

Bolo úplne potešením mať na paneli, ale to je nad moje platové ohodnotenie, povedala. Mám absolútnu úprimnú dôveru a vieru v BBC, že si vyberie ľudí, o ktorých si myslia, že sú v danej chvíli vhodní pre show.

Gary a Phil Neville

- Za flitrami: Môj život od Shirley Ballasovej je teraz vonku