Uprostred šou sa znova objaví online páska so sexom s hviezdou Strictly Come Dancing

Celebrity News

Exkluzívne video s mužskou hviezdou Strictly Come Dancing sa znova vynorilo na internete.

Hviezda - ktorá nebola menovaná a nikdy sa k videu verejne nevyjadrila - je na záberoch, ktoré trvajú desať minút, videná úplne nahá.

Video s hodnotením X - ktoré sa prvýkrát uskutočnilo online v roku 2017 - ukazuje, že celebrita na sebe predvádza sexuálny akt, keď sa zúčastňuje telefonátu cez Skype s účastníkom, podľa Dobre! časopis.

Outlet tvrdí, že film prvýkrát cirkuloval pred tromi rokmi, uprostred škandálu, v ktorom bolo vidieť množstvo mužských hviezd. osobné videá zdieľané online a dodáva, že celé video bolo nahrané na webové stránky pre dospelých.

(Obrázok: BBC)

Dvojminútový upútavkový klip sa taktiež šíri po stránkach sociálnych médií.

Tí, ktorí naladia dnešnú epizódu Strictly Come Dancing a očakávajú na Halloween Halloween bláznivú extravaganciu, budú hlboko sklamaní.

Šéfovia BBC sa rozhodli tento rok obmedziť tematickú šou, pretože to považovali za „príliš skoro“ držať špeciál s celou sériou skrátenou iba na deväť živých epizód.

To znamená, že v epizóde, ktorá sa dostala na scénu 31. októbra tohto roku, nebude žiadny trik ani strašidelná pochúťka ako obvykle.

kanál chelsea vs liverpool

Výkonná producentka Sarah James vie, že halloweenska desivá noc bude zmeškaná, ale striktne fanúšikom vysvetlil, prečo to jednoducho nebolo možné.

Hviezda - ktorá nebola menovaná a nikdy sa k videu verejne nevyjadrila - je na záberoch videná úplne nahá (Obrázok: BBC)

Prezradila: Máme spustenie, po ktorom nasleduje deväťtýždňový priamy prenos.

„Prvý týždeň sa nevylúči, ako v predchádzajúcej sérii; prvá show s výsledkami bude druhý týždeň.

Budeme mať týždeň filmov a budeme mať týždeň muzikálov, ale tento rok nebudeme mať Halloween.

„Namiesto toho sme urobili číslo skupiny Halloween, ale Halloween v skutočnosti pripadá na druhý týždeň tohto roku, takže sme si mysleli, že na tematický týždeň môže byť príliš skoro.

Tento rok bohužiaľ nemôžeme ísť do Blackpoolu, bohužiaľ, ale na jednej z výstav urobíme veľmi špeciálnu oslavu Blackpoolu.

Prísne sa vysiela v sobotu o 19:10 na BBC One.

Všetky epizódy zo série je možné sledovať na BBC iPlayer.