Stavros Flatley sa „snaží žiť“ po tom, čo mu zákazník neuhradí dlh 500 000 libier

Celebrity News

Váš Horoskop Na Zajtra

Stavros Flatley

Stavros FlatleyHviezda TUBBY Stavros Flatley Demetrios Demetriou včera v noci odhalila, že jeho rodina má problém žiť potom, čo zákazník nezaplatil dlh 500 000 libier.


kanál everton vs liverpool

Tanečník Britains Got Talent sa dostal do titulkov pred týždňom po tom, ako sa elektrická firma, ktorú vedie so svojim bratom, dostala do správy, pričom subdodávatelia tvrdili, že im dlží 100 000 libier. 42 -ročný Demetrios však {priznal, že veci sú oveľa HORŠIE, ako si ľudia myslia.Londýnčan, ktorého grécky tanečný akt so synom Lagiho s odhalenými hrudníkmi v roku 2009 z nich urobil senzáciu BGT cez noc, povedal: „Boli sme tak silne zasiahnutí a snažíme sa pokračovať. Veci sú zlé.


Sme dlžní 500 000 libier spoločnosťou, pre ktorú sme urobili veľa práce a nemyslíme si, že sa nám to vráti.

zúrivosť vs divočejší čas uk

Všetko, na čom sme pracovali za posledných 10 rokov, je preč.Demetrios, ktorý bol minulý týždeň na vystúpení so 16 -ročným Lagim, tvrdí, že pri havárii prišiel o 180 000 libier z vlastnej hotovosti. Hovorí však, že nebude kopať do fondov, ktoré zarobil na akte BGT, ktorý je podľa neho menom Lagi.

anjel číslo 117 význam

Povedal: To by nebolo voči môjmu synovi fér. Všetky peniaze, ktoré sme zarobili na Stavros Flatley, boli odložené pre Lagi a všetko je v banke.


Prečo by som to mal vziať a pripraviť svojho syna o jeho budúcnosť?

Áno, obídeme sa, ale to ovplyvnilo podnikanie.

Robíme až štyri koncerty týždenne, aby sme to všetko stihli.

Pozri Tiež: