Slovensko-Španielsko Začiatok Euro 2020, informácie o televíznom kanáli a živých prenosoch

Futbal

Všetky štyri tímy skupiny E sú schopné dosiahnuť kvalifikáciu do osemfinále v závislosti od ich výsledkov vo finálových zápasoch, ale Slovensko a Španielsko majú šancu úplne sa navzájom vylúčiť z turnaja.

krížový dresing bruce jenner

Slovensko v súčasnosti sedí na troch bodoch, ktoré smerujú do rozhodujúceho kola prípravkov, po úvodnom víťazstve 2: 1 nad Poľskom vďaka vlastnému gólu Wojiecha Szczesneho a hlavičke Milana Skriniara.

Potom ich nedávno porazilo Švédsko, pričom neskorý trest od Emileho Forsberga stačil na oddelenie strán.

Španielsku sa na druhej strane podarilo ovládnuť oba zápasy, v ktorých hral, ​​ale zatiaľ si len nezaslúžil vyhrať. Po remíze 0: 0 so Švédskom v úvodnom zápase nasledovala remíza 1: 1 s Poľskom, keď bol gól Alvara Moratu zrušený vďaka peknej hlavičke Roberta Lewandowského.

Slovensko má aktuálne tri body a po výhre nad Poľskom je v skupine E druhé (Obrázok: Pool cez REUTERS)

Výhra pre obe strany by im zaručila jedno z prvých dvoch miest v skupine, zatiaľ čo pri remíze by sa Slovensko zrejme presadilo a Španielsko by vypadlo ako jeden z najlepších tímov z tretích miest s iba tromi bodmi z troch zápasov.

Sergio Busquets je späť v príprave na majstrov Európy 2008 a 2012 po tom, čo vynechal prvé dva zápasy po pozitívnom teste na COVID-19 pred začiatkom turnaja.

Alvaro Morata bude pravdepodobne opäť štartovať vpredu po tom, ako strelil svoj prvý turnajový gól po vynechanom prvom zápase, pretože krídelník Manchestru City Ferran Torres sa mohol vrátiť do zostavy na krídle po vypadnutí v drese Poľska.

akcie tesco pre zamestnancov

Denis Vavro bol v kempe Slovenska pozitívne testovaný na COVID-19 a zápas vynechá, zatiaľ čo stredopoliara Ivana Schanza opäť vylučuje zranenie.

Marek Hamsik pravdepodobne povedie zo svojej obvyklej pozície číslo desať, ale Slovensko sa bude spoliehať na to, že brankár Newcastlu Martin Dubravka a obranca Interu Skriniar budú na vrchole svojej hry, aby zadržali španielsky útok.

Ako sa pozerať na Slovensko vs Španielsko

Hra Crunch Group E sa odohrá v španielskej Seville na štadióne Estadio de la Cartuja v stredu 23. júna.

ITV bude hru vysielať na voľne šírenej televízii s pokrytím od 16:30 do 17:00.

Hra bude tiež streamovaná naživo na ITV Hub a bude k dispozícii aj v plnom rozsahu po skončení hry.

Kto postúpi zo skupiny E? Vyjadrite sa nižšie.

Kto šéfuje?

Píšťalkou zápasu bude holandský rozhodca Bjorn Kuipers, ktorého budú sprevádzať asistenti Sander van Roekel a Erwin Zeistra. Štvrtou úradníčkou bude francúzska úradníčka Stephanie Frappartová, pričom VAR bude vykonávať Pol van Boekel.

žrebovanie životnej lotérie

Kuipers rozhodoval na 14 predchádzajúcich zápasoch majstrovstiev Európy a bol rozhodcom aj vo finále Európskej ligy 2018 a finále Ligy majstrov 2014.

Bol rozhodcom pri víťazstve Belgicka 2: 1 nad Dánskom počas druhého dňa zápasu na EURO 2020, kde rozdal tri žlté karty.

Čo bolo povedané?

Manažér Slovenska Stefan Tarkovic pre UEFA.com povedal: „Švédsko a Poľsko boli favoritmi v našich zápasoch proti nim, ale Španielsko je najobľúbenejším hráčom nielen v našej skupine, ale aj na celom turnaji. Na zápas sa musíme dobre pripraviť. Stále verím, že môžeme byť úspešní. '

Obranca Tomáš Hubocan tiež hovoril o šanciach svojho národa v hre a tvrdí, že dúfa, že sa inšpiruje slávnym víťazstvom Slovenska nad Španielskom v roku 2014.

„V našej skupine bude obrovská dráma. Pred finálovými hrami je veľa permutácií. Bude to tiež veľmi zaujímavé pre fanúšikov a som si istý, že si užijú také tesné zakončenie. Bol by som veľmi rád, keby som opäť porazil Španielsko tak, ako sme to urobili v roku 2014 v Žiline, aby som v stredu mohol opäť cítiť tú eufóriu. '

Azpilicueta by mohla za Španielsko štartovať prvýkrát na turnaji proti Slovensku

Azpilicueta by mohla za Španielsko štartovať prvýkrát na turnaji proti Slovensku (Obrázok: UEFA/Rozpis prostredníctvom REUTERS)

Giles a Mary House

Obranca Chelsea a Španielska Cesar Azpilicueta sa na turnaji ešte neobjavil, ale verí, že jeho krajina môže využiť svoj hlad po predošlých výsledkoch na to, aby ním prešla.

„Tím má veľký hlad po víťazstve nad Slovenskom. Prajeme si, aby sme získali viac bodov. To nie je realita situácie, ale vo futbale je dôležité byť závislý na sebe. Sme doma, je to ako vyraďovacia hra a sú veci, ktoré robíme dobre, ale ostatné aspekty, o ktorých vieme, že sa musíme zlepšiť. “

Stavte 10 GBP a získajte 20 GBP stávky zadarmo od spoločnosti Grosvenor Sport

Obsah inzerenta od Grosvenor Sport

Grosvenor Sport ponúka novým zákazníkom šancu získať 20 GBP vo voľných stávkach keď ty ale 10 libier .

Akýkoľvek šport. Akýkoľvek trh.

Jednoducho sa zaregistrujte , umiestnime ťa Stávka 10 libier v akomkoľvek športe a na akomkoľvek trhu, ktoré potom získate 20 GBP vo voľných stávkach .

18+ | Hazardujte zodpovedne | begambleaware.org | Platia zmluvné podmienky | Stávky zadarmo vo formáte 2x 10 GBP stávky zadarmo

Kurzy

Slovensko - 15/1

Remíza - 11.2

Španielsko - 1/5

ostrov lásky megan pred plastickou operáciou

*Kurzy dodáva Grosvenor Sport a môžu sa zmeniť. Hazardujte, prosím, zodpovedne.