Syn Simona Cowella Eric je najlepšia vec, ktorá sa mu kedy stala, a dieťa tiež posilní Cheryl

Celebrity News

Simon Cowell ukazuje svoju mäkkú stránku, keď hrá so synom Ericom

Od narodenia syna Erica je teraz otcom už tri roky a jeho priatelia si pripisujú otcovské zásluhy na tom, že bol mäkší, uvoľnenejší a šťastnejší.

A teraz je Simon Cowell presvedčený, že stať sa matkou zmení aj život bývalej kolegyne sudkyne X Factor Cheryl.

Ešte som sa neozval, ale bol by som krstným otcom, keby sa ma to pýta, hovorí s úsmevom.

Cheryl sa zdá byť na dobrom mieste. Keď som si tým prešiel sám, je to dosť nervy drásajúce, ale toto bude jej zásluha. Od ľudí, ktorých poznám, ktorí s ňou boli, je očividne vo vytržení, takže som za ňu šťastný.

Cowell sa ešte len stretne s Cheryliným synom, ktorého porodila koncom minulého mesiaca, a trvá na tom, že napriek tomu, že sú s ňou a otcom dieťaťa One Direction Liamom Paynom blízki priatelia, s najväčšou pravdepodobnosťou sa opäť stretnú v šatni.

Celý čas, čo som Cheryl poznal, som nikdy nešiel k nej domov. Boli sme priatelia, ale nie tak priateľskí. Ak dostanem pozvanie, išiel by som na návštevu. Alebo s ním môže prísť na show a môžu sa spriateliť s Ericom.

Myslím, že bude pokračovať vo vytváraní záznamov. V posledných rokoch som s ňou úzko spolupracoval a je to veľmi ťažké, keď máte problémy vo svojom osobnom živote a musíte sa každý týždeň objavovať v televízii - je to ťažké. Ale prostredníctvom Erica som zistil, že ti to dáva taký úžasný pohľad na veci a robí ťa šťastnejším a veci, ktoré ťa v minulosti znepokojovali a trápili, už nie sú problémom. Je to tá najpodivnejšia vec.

princ Harry a Meghan

Stále máme skutočne dobrý vzťah a pravdepodobne čoskoro skončíme spolu.

Liam Payne a Cheryl (Obrázok: Obrázky GC)

Mám na mysli jednu alebo dve myšlienky. Len vtedy mám príležitosť poriadne sa s ňou porozprávať. Myslím tým, samozrejme, že toto dieťa bude teraz v jej živote prioritou, ale akonáhle sa vyrovná, bude chcieť znova pracovať a baví ma pracovať s Cheryl.

Britská sudkyňa Got Talent Amanda Holden označila bývalého pána Nastyho za milého začiatkom tohto týždňa a je spravodlivé povedať, že 57-ročný Cowell je v týchto dňoch zmeneným mužom.

Nie je pochýb o tom, že je stále riadený a chce, aby jeho televízne relácie fungovali a aby jeho hudobné hviezdy mali obrovské hity. Málokedy je však nervózny alebo nahnevaný, ako to bolo v jeho kariére, a kolegovia tiež hovoria, že sa teraz dostaví na stretnutie a nahrávanie včas, čo bolo predtým, ako sa Eric narodil a kedy sa usadil s partnerkou Lauren Silvermanovou, nevídané.

Je dokonca otvorený myšlienke druhého dieťaťa a napriek tomu, že sa pôvodne s Ericom nespájali úplne, dvojica sa odvtedy veľmi zblížila.

Prekonáte ten prvý rok a zrazu si uvedomíte, že sa s nimi môžete porozprávať a prevzali vaše maniere a všetko ostatné. Je to úžasné. Je úplne neuveriteľný a tak zábavný. Je to najlepšia vec, ktorá sa mi kedy stala.

Myslím, že skutočne získal moje kúzlo. Jedného dňa som sa ho spýtal, koľko má priateľiek, a myslím, že v súčasnosti má päť, takže sa má dobre.

Chcela by som viac detí? Nerobím rozhodnutie, pretože viete, že tieto veci sa stávajú.

Napriek svojmu uvoľnenému postoju sú však niektoré veci, ktoré Simon stále myslí vážne.

Liam Payne so svojim synom

Nedávny súdny prípad uznal Darrena Februára vinným z vlámania do Cowellovho domu v londýnskom Londýne v decembri 2015. Vyhlásenie prečítané na súde v mene Cowella vysvetľovalo, že bol incidentom veľmi znepokojený.

Cowell's X Factor, ako aj ďalšie show, sa nedávno museli vyrovnať s členmi publika, ktorí vtrhli na pódium, čo by tiež mohlo ohroziť ľudí.

Sakra, to je obava. 100 percent, hovorí Simon. Môžem sa smiať, že ľudia pred pár rokmi do mňa hádzali vajíčka. Ale stalo sa to s Honey G a stane sa to znova, akoby bolo v spomalenom zábere. Kto sú títo ľudia? Čo robia?

Bohužiaľ je to znak doby. Len musíte byť stále opatrnejší.

Nebojím sa iba seba, ale aj súťažiacich a divákov. V akejkoľvek verejnej situácii musíte byť opatrní.

Keď ide o ochranu vlastnej rodiny a vlámanie, dodáva: Áno, musíte zvýšiť bezpečnosť. Mám na mysli veci, ktoré sa stali u mňa doma, či už ste vykradli alebo som mal dievča, ktoré sa pokúšalo preraziť cez vaše okno v kúpeľni, nemôžete to vybaviť.

Zároveň nechcete žiť tak, ako by ste sa stali samotárom, takže si myslím, že je to len rozumnejšie a niektoré veci, o ktorých si myslíte, že sa to nemôže stať, sa môžu stať.

Cowell hovorí zo svojho druhého domova v Los Angeles a v USA pracoval na novej sérii America’s Got Talent.

David Walliams, Alesha Dixon, Simon Cowell a Amanda Holden (Obrázok: ITV)

Tento víkend sa vo Veľkej Británii Británia Got Talent vráti do ITV so svojimi podivnými a nádhernými konkurzmi a aktmi, z ktorých niektoré by nevyzerali nevhodne na konci móla alebo v cirkuse.

Psy, ktoré robia jogu, 8-ročný stand up komik, ktorý sa vysmieva sudcom a spevácky zbor The Missing People z rodín hľadajúcich svojich blízkych, sú tentokrát medzi poslucháčmi.

Cowell je presvedčený o súčasnej situácii, keď sú pri teroristických útokoch, pri brexite a Donaldovi Trumpovi pri moci, istá ľahká úľava v televízii rovnako dôležitá ako kedykoľvek predtým.

Myslím si, že keď robíte svoje predstavenia, či už v Anglicku alebo Amerike, je to vlastne zábavná show, pretože môžete zavrieť svoju myseľ od toho všetkého, čo sa deje, a je to pekné miesto na to, takže si myslím, že načasovanie týchto relácií, teraz to vyzerá ako perfektné načasovanie.

V skutočnosti je zábavné to, čo si pri týchto predstaveniach uvedomíte, pretože máte ľudí z celého sveta s rôznym pozadím a všetci máte jednu spoločnú vec, ktorou chcú byť úspešní, chcete, aby boli úspešní a je to také jednoduché a každý si skvele rozumie a možno by celý tento svet mal byť ako Got Talent.

Napriek tomu, že Cowell je teraz a väčšinu začiatku roka 2017 v Los Angeles, trvá na tom, že neexistuje riziko, že by sme ho s Amerikou nadobro stratili.

Anglicko mi chýba, keď som v Amerike. Mám šťastie, že môžem poďakovať Božej práci, ktorá je stále v Amerike. Stále je to šum. Zakaždým, keď idem do štúdií a oni otvoria bezpečnostné brány a ja ma pustia dovnútra, štipnem sa do seba a myslím si, že mi to stále dovoľuje. Stále sa tak cítim. Je to naozaj špeciálne. Ale potom, keď budete takmer hotoví, nemôžem sa dočkať, až sa vrátim do Veľkej Británie, pretože vám chýbajú priatelia, chýba vám rodina.

Chýbajú mi ryby a hranolky, koláče, pečené fazule na toastoch, v Anglicku chutí inak ako v Amerike. Lauren mi len povedala „dážď“ a v skutočnosti mi dážď chýba. Znie to šialene, ale ja áno. Keď ste každý deň v LA a je slnečno, potom keď prší, je to ako „bože, milujem to“. Nikdy som sa tu v LA nemohol vidieť na plný úväzok.

* Britain’s Got Talent sa vracia do ITV v sobotu večer (15. apríla) o 20:00.